|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj bi to bilo?
19.3.2005 8:19:43   
arijana..
Zadnja dva dneva je pri nas vse narobe. Ana je prebolela šesto otroško, sedaj smo v fazi izpuščajčkov, ki počasi bledijo. Do sedaj kakšnih večjih problemov z njo ni bilo, na splošno je bila tak dobrovoljček. Zadnjih 48 ur pa ne vem več kaj naj še naredim. Vseskozi sitnari , ne paše ji na rokah, niti v vozičku.... skratka sam jok in stok. Ponoči je spala, vročine nima, v četrtek je imela sistematskega pa je bilo vse v redu.
Pojma nimam, kaj naj še naredim. Razmišljam, da bi mogoče lahko bili zobki, saj je stara že 7 mesecev.
Kako je bilo pri vas, ko so izraščali?
A ima slučajno katera kakšno idejo, kaj bi to lahko bilo?
Že vnaprej hvala.
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj bi to bilo?
19.3.2005 9:31:28   
Gina
Včasih pridejo taka obdobja...in tudi minejo. Lahko je zaradi zobkov, ali pa vremena. Saj bo boljše volje, boš videla.

(odgovor članu arijana..)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj bi to bilo?
19.3.2005 9:31:53   
Mojca P.
Nas so zobki ful matrali:((. Ravno med sesto boleznijo so mu stirje v parih dneh ven pokukali. Imamo pa vampircka, saj je zgoraj prvo dobil dvojkice, ki pa baje zelo bolijo:hudicek:.
Meni so priporocili Calgel za oblaziti bolecine in res kar malo omrtvici dlesni. Poskusis lahko.
Po sesti pa se mi ukvarjamo z vnetjem useskov:(. Navadno iamjo sicer pri tem vrocino, ampak preveri, ce je okrog njih kaj obcutljiva. Seveda srcno upam, da vnetja nima in so problem samo zobki.

Upam, da bo kmalu boljse.:rozica:

(odgovor članu arijana..)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj bi to bilo?
19.3.2005 9:32:12   
malika
ko je bil naš zdrav in je imel take napade sitnobe kot tvoja, poleg tega pa zelo slabo spal je potem čez par dni ven pokukal zobek.

Si daje rokice v usta, si drgne dlesni? Kupi Calgel in ji namaži dlesni, malo pomaga.

Lp

(odgovor članu arijana..)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj bi to bilo?
19.3.2005 15:09:21   
frutka_
Arijana možno da so zobki. Pri nas je bilo podobno. Najprej je fasal to virozo, ki je letos vse prestrašila, to pa je sovpadlo z rastjo zaobkov in je bil :hudicek: na kvadrat. Ampak ko bodo pokukali bo toliko boljše...verjemi, da bo minilo.

Sicer pa lahko pri pediatru omeniš in morda on/a malo dodatno prečekira tvojo :love::roza::love:!

LP

(odgovor članu arijana..)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kaj bi to bilo?
19.3.2005 17:23:54   
brbra
Joj mi smo na istem nič nam ne paše pa čez dan še gre ampak ponoči je pa za ponort:((Do enih dveh še kaj spimo pol pa na 5 minut auf- si pa drsa dlesni in vleče spodnjo žnablo cel čas v usta ampak nikjer nič ne zatipam tako da res ne vem ali je zobek al ne:zmeden2:
Sam če ne bo tega kej kmalu konec bo šla mama kar v penzijo:love::)V 4 dneh sem spala 18 ur:zaspan:
Dva dni nazaj niti urice:((

No pa sem se zjikala hvala za rame punce:)

lp :zaspan:

(odgovor članu arijana..)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kaj bi to bilo?
19.3.2005 18:55:15   
HuAnita
tele septemberčki 2004 so se nekja zarotili proti mamicam - brbra, sem ti prav fovš za teh 18 ur!:(( Dvomim, da sem jih jaz toliko 'nabrala'...

(odgovor članu arijana..)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kaj bi to bilo?
19.3.2005 20:24:53   
Anonimen
pri nas je bla pr 6. bolezni zoprna ko hudič. zoprnija je minila ko so izginle pike :)

lp, lara

(odgovor članu arijana..)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   kaj bi to bilo?
19.3.2005 21:23:01   
Anonimen
naša tudi preboleva to šesto bolezen in je sitna kot 100:hudicek:, fasala je še drisko in dlesni ima vse napete tako, da mislim, da bo kmalu zobek. upam no, ker je že za znoret. dlesni mažemo s calgelom, proti driski pa ji dajem linex dve na dan. tudi mi bolj slabo spimo, pa sej bo že bolje. so pa zelo bogo tile naši dojenčki, ko morajo toliko novih stvari naenkrat doživet.

(odgovor članu arijana..)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   kaj bi to bilo?
20.3.2005 7:45:09   
brbra
Joj spet isto- sicer sem ga dala spat ob 7 pa mi je spal do 11 sam pol pa konec - pa jok in jok. Pa noče desne joške bi levo pa noče leve bi desno- pa se stoje dojiva:zmeden2:In spet sem gotova- komplet :((
Aja nam pomaga pri zobkih primi denti gel sem ga kupila v sanolaborju, sam mi tamali ponoči ne pusti mazat rjovi kot bi ga iz kože dajali:(

Pa sej bo bolše;)

lp brbra:zaspan::kava:

(odgovor članu arijana..)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




DUDA
nataly33

Ali ima vaš dojenček rad dudo?

DA (61%)

NE (39%)


Število vseh glasov: 109

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!