|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko vas kadi?
13.10.2008 5:59:12   
haloze
Ne kadim in mi tak paše, da lahko v gostilni spijem kavo, in da potem ne smridm kot nesnaga. In vem, da nisem edina.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko vas kadi?
13.10.2008 8:41:31   
ursa30
kadim od svojega 15. leta user posted image
včasih sem pokadila škatlo ali več, sedaj imam škatlo za cel teden ali pa še dlje.

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko vas kadi?
13.10.2008 9:06:12   
Zamima
ne kadim, nikoli nisem in ne mislim.

moj pa kadi ja, ampak neverjetno, mene sploh ne moti. user posted image





_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko vas kadi?
13.10.2008 10:40:58   
benika
Kadila do pred 3. let cca. 1 škatlico na dan.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko vas kadi?
13.10.2008 12:00:07   
Felicity
Ne kadim, nikoli nisem in ne bom! 

(odgovor članu tjašun)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko vas kadi?
13.10.2008 21:23:38   
Olivija
Občasno na žurih in vedno na službenih poteh, kar je praktično, ker je v nekaterih državah še dovoljeno kaditi v lokalih. Ponavadi pa Davidoff.

Največ sem pokadila v moji "študentski službi", ker smo pa res skoraj vsakih 15 minut na čik letel (kolk smo se mel lušn ...)

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko vas kadi?
13.10.2008 21:52:25   
avaya
Kadila sem dolga leta , vsaj 1 škatlo na dan. Po 1. nosečnosti prekinila s kajenjem takoj, ko sem zagledala user posted image  in od takrat nisem več prižgala cigarete. Vedno pravim, da je bila to ena izmed mojih najboljših odločitev v življenju, vendar se sem ter tja še vedno zaloitm, da premišljujem o tem, kako bi mi pasal kakšen čik (posebej ob poletnih večerih, na kaki žurki,....). vem, da bi mi bilo ob prvem čiku slabo, a mislim tudi, da bi temu zihr sledil še kak čik in potem spet odvisnost. Zato ga raje ne prižgem user posted image

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo.

(odgovor članu tjašun)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko vas kadi?
14.10.2008 0:04:46   
polaris
Kadim ja, Davidoff slims white. Kakšna škatla in pol pade dnevno user posted image

(odgovor članu avaya)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko vas kadi?
14.10.2008 0:42:11   
ely*
Kadila sem 5 let, začela sem pri 16-ih in ko sem zvedela, da sem noseča sem nehala in nisem več začela. Letos je že 6. leto, odkar ne kadim. Enkrat sem se pregrešila in sicer letos sem na morju enga pokadila, mal sem pila in mi je ful pasal.

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





slutnja

kdaj ste dojencke zaceli dajati "kravce past"

1m (40%)

2m (21%)

3m (15%)

4m (8%)

kasneje (5%)

nikoli (10%)


Število vseh glasov: 382

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!