|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strašen jok! pomoč! prosim
9.10.2008 15:40:49   
A648
kje le naj začnem....
Naš dojenček je  kak mesec postal zelo zelo jokast.
Enostavno ga večkrat na dan ponavdi pred spanjem prime tak jok, da so mi že sosedi pršli na vrata, kajti to je res groza!! enostavno tuli in tuli da mu kr krokodilje solze tečejo, postane čistoooo moker, rdeč in to traja tudi po 1 uro.. enostavno ga nevem  pomirit.. Probala sem z dudo jo vrže ven,joško sam da vidi je konec,flaško malček povleče ampak tako na hitro da se mu zaleti in pol groza od joka,  mu pojem , ga božam , ga nosim, ujčkam , striskam vendar več kot 5 min ga nemorem ker ima že 1200g in mi je zelo težek saj imam probleme z hrbtom, sobico zatemnim,dam medvedtke da mu pojejo ampka nič nič nič...Tako joče da mene čisto vrže z tira, začnem se jokat in popolnoma sem iz sebe!nemorem in nemorem več! Najrajši bi si zbežala stran in si zatisnila ušesa.!

Kaj naj naredim,,, kako naj ga dam spančkat, in umirim!Verjemite da sem spobala že vse,,, tudi njegove najbolj smešne stvari .....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strašen jok! pomoč! prosim
9.10.2008 15:52:14   
žanai
Pozdravljena!

Koliko pa je star tvoj dojenček?
Glede na to, da praviš da se ponavadi joka pred spanjem, je možno da ga daješ spat prepozno, ko je že preutrujen.Vsaj pri mojih dveh otrocih je bilo tako.
Čim vidiš, da zeha in da se mu ne da več igrat, ga hitro zrihtaj (previjanje...) in čim prej začni z uspavanjem. Pri nas se uspavamo z dojenjem.
Če pa je dojenček zako zelo zaspan, da se začne od utrujenosti že jokati, pa ga težko pomiriš. No, eni se pomirijo prej, ene kasneje. Malo je odvisno od njegovega karakterja.

Je pa fino, da se vsaj glede večernega spanja držiš ure in tako otroka navadiš na nek ritem. Pri okrog 3h mesecih ga dojenček že osvoji in je s spanjem lažje. Sem pa tja jih kdaj tudi kaj prime, a v glavnem se zadeva uredi. 

Ne obupuaj, vse se bo uredilo.
Pa srečno!

(odgovor članu A648)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strašen jok! pomoč! prosim
9.10.2008 16:13:29   
A648
dojenček ima 6 mesecev....

(odgovor članu žanai)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
9.10.2008 16:31:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu A648)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strašen jok! pomoč! prosim
9.10.2008 16:33:20   
Anonimen
mogoče je pa to vzrok da tko joka ko nimaš doma vredu razmer kokr sm brala na forumu na družina in partnerski odnosi.

A še nisi šla od njega stran.

moja je tud vzadno ko sem bila neki živčna pa nervozna in sem zgleda to mal nano prenesla, pa se mi je pol skor celo noč jokala, potem drug dan ko sem se pomirla je bla pa ona tud ful mirna pa spet normalno spala čez noč po 12 h.

(odgovor članu A648)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strašen jok! pomoč! prosim
9.10.2008 16:40:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vandame

mogoče je pa to vzrok da tko joka ko nimaš doma vredu razmer kokr sm brala na forumu na družina in partnerski odnosi.

A še nisi šla od njega stran.

moja je tud vzadno ko sem bila neki živčna pa nervozna in sem zgleda to mal nano prenesla, pa se mi je pol skor celo noč jokala, potem drug dan ko sem se pomirla je bla pa ona tud ful mirna pa spet normalno spala čez noč po 12 h.


Se podpisem.Na mojo tamickeno ZELO vpliva moje razpolozenje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.10.2008 16:49:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strašen jok! pomoč! prosim
9.10.2008 17:50:59   
nia5
Ja to pa je res, midva sva se enkrat MALO spičla pred malo in vse skup je trajalo 2-3 minutke, ampak mala je to zaštekala in začela tako kričat, prav na poseben način, taki grozen jok in sva z user posted image rekla da nikoli več, malički vidijo, čujejo še najbolj pa čutijo ma absolutno vse, tako da če se kregata pred user posted image , on drugače svoje frustracije ne zna izrazit, kot z jokom. Najprej treba sebe in svoje odnose poštimat, pa bo beba tudi zadovoljna-no sicer pa ne vem kako imate doma, to je le moje mnenje. Pa upam, da to čimprej rešite.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strašen jok! pomoč! prosim
9.10.2008 20:27:09   
bati

živjo....

naša tudi pred spanjem kdaj joka.....ampak z partnerjem se user posted image ljubiva tko da partnerski odnosi odpadejo....

Mogoče ga zobki kej matrajo, ali krči ( ponavadi tudi krči zato če je bil kdo od partnerjev  odvisnik npr: droga),
preutrujenost.....našo tudi zmoti če je na obisku veliko ljudi in se mi zdi da je potem bolj razdražljiva ker se ji je veliko dogajalo...pa ostali razlogi kot so jih naštele druge lakota, žeja,mraz, da je vroče....ali pa tudi če  mu dodajaš kak dodatek razen dojenja....ker nekateri dojenčki ne prenesejo vsakega in potem jih napenja in boli trebušček.
Ali hodita dosti na sprehod? Včasih otroku manjka sveži zrak.....

Če ne bo nič pomagalo bi bilo pametno se obrniti na pediatra in se pogovoriti o tem...
Upam, da ti bo uspelo in srečno!!!user posted image

(odgovor članu A648)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: strašen jok! pomoč! prosim
10.10.2008 12:19:05   
Erdbeere
A se slučajno kregata s parnerjem in slišiv vajine prepire in ga je strah?

Lahko pa je res preutrujen kot so ti že punce svetovale...mogoče čusti, da si ti psihično na tleh, vse to vpliva na otročka.

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: strašen jok! pomoč! prosim
10.10.2008 14:12:16   
alisha_2008
ok :)
jest bom dala zdaj cist eno neumesno izjavo (ce smem )
pa ne se smejat....ampak dejansko je nekaj na tem

kaksne bodo rekle da v to ne vrjamejo...tud jaz nisem dokler nisem probala....
moja je jokala in je tud nisem znala ustavit...teta mi je rekla...daj v posodo vodo..in vanjo namoci cunjo in s to cunjo obrisi vse kljuke v stanovanju in splakni v posodi..nato pa s to cunjo in vodo umij otorkov obrazek....
ker na obisk in v stanovanje pride kar precej oseb z pozitivno in negativno energijo in nehote ostane kaksna v stanovanju....ko sem to storila je po 5 minutah zaspala in spala celo noc...
nevem...probajte...zgubit nimate kaj
pa res ne se smejat :)
lp


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: strašen jok! pomoč! prosim
10.10.2008 14:15:37   
nia5
Ali pa probaj vključit fen, mi namreč zvečer velikokrat ne zaspimo drugače kot ob zvoku fena, našo pupo ful pomirjauser posted image

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: strašen jok! pomoč! prosim
10.10.2008 14:18:02   
alisha_2008
ahahahhah...kaj na vse se otrok privadi :)

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
10.10.2008 15:23:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alisha_2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: strašen jok! pomoč! prosim
10.10.2008 18:56:26   
BUŠICA
moj je star 5 mes. ampak s spanjem je tudi križ. po kopanju je vidno utrujen, si menca oči in zgleda da bo zaspal takoj-ampak ne, kakor hitro ga položim v posteljo je jok in stok celo kričanje, dokler ga ne vzamem ven. tudi dojenje ne pomaga. sicer je na dojki miren, lepo je in celo zaspi, če pa ga položim v posteljo je konec. sicer pa smo uspeli da zaspi nekje do polnoči (prej je to bilo celo do 2h ponočiuser posted image ). tako da jaz tudi ne vem v čem je problem, izgleda da prav protestira proti spanju, čeprav je utrujen.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: strašen jok! pomoč! prosim
11.10.2008 10:00:08   
bati

Ja mogoče pa je kej na tem vraževerju...men je tud mami enkrat rekla da naj dam posod v vodo in pol grem čez lev pa desn kolen pa pol vodo v svoja usta s tem da jo ne pogltnem in pol nej jo s to vodo umijem po obrazu...ker kao prihajajo ljudje s slabo energijo tud otroka pogledat in to prenesejo nanga...tko da kao če si utrujen je bolj da se odmakneš od otroka ker on začuti to tvojo utrujenost in prav tako od drugih oseb....

in jaz jo tud začutim če mi kdo pride na obisk ves poklapan,slabe volje tok da se mu še govort ne da.....rajš vidim da tak človek gre,če noče saj povedat  kaj ga muči da se ta slaba energija sprosti od njega...tko da neki je na tem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




2nd Hand Shop za otroška oblačila in opremo
Tanja74

Ali bi, če bi imele možnost, kupovale otroška oblačila in otroško opremo v t.i. Second Hand Shop-ih (preko interneta, v trgovini)

Da (59%)

Ne (35%)

Drugo (6%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!