|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uvajanje goste hrane
9.10.2008 11:51:02   
darcik
moj mali bo jutri star 6 mesecev pa bomo počasi začeli uvajati gosto hrano. zanima me s čim ste začele prakticirati najprej? moj fantek dobiva že 2 obroka mlečne žitne kašice sedaj pa mu bom začela dodajat še druge stvari pa me zanima s čim ste najprej začele? z sadjem ali z zelenjavo ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uvajanje goste hrane
9.10.2008 11:53:48   
alisha_2008
jaz sem prvo zacela s sadno...breskev + jabolko....tud jabolko in korencek...banana...pa en je breskev+riz ....zdej sem tud dala od hipp-a zelenjavno ..brokoli+cvetaca+smetana-....je vse dobr...
prvo pa sadno, ker je mal bol sladko ....ker zelenjava ma bol spacificen okus in ti jo lahko zavrne

(odgovor članu darcik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uvajanje goste hrane
9.10.2008 11:56:34   
alisha_2008
aja pa se to...po hrani itak vedno popije kaj cez....in sem kupila tud sokec tak kot frutek :)
in je super ....je zadovolna

(odgovor članu darcik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uvajanje goste hrane
9.10.2008 12:21:24   
julči
meni so pa svetovali da glih zato začneš najprej z zelenjavo, ker ni tok sladka. ker sadje je sladko in ko se enkrat navadi na sladko, lahko ne sprejme manj sladkega npr. zelenjave. 

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uvajanje goste hrane
9.10.2008 12:25:32   
alisha_2008
kaj pa vem,od otroka odvisno...sicer pa vsak zdravnik pove po svoje odvisno v kaksnem raspozenju je :)
aja pa se nekaj
pazite na reakcije otroka pri hrani....moja je sicer mal obcutljiva na korencek
so se zacele pojavljat ene rdece pike kot ispuscaji...prvo po licu povratu...je zdravnica rekla to je slina in naredi tako reakcijo...no potem pa se je to preselilo tudi na roko...takrat sem pa opazila da je ta krivec korencek in zdaj ne jeva korencka ...se je to omirilo :)
ni nujno da je alergicna nanj, samo za enkrat ga ne prenese najbolje

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uvajanje goste hrane
9.10.2008 12:28:28   
emina22
res je nevmesno ampak prosim za glas za mojo alino:

http://bibaleze.si/multimedia/z_igraco_do_nove_sobe/alina-je-zmagala.html

tja na zvezdice je treba kliknt.

hvala


(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uvajanje goste hrane
9.10.2008 13:17:41   
Doll
Z sadjem.
Gh uvajaš tako da najprej daješ 2-3 dni isto živilo in to samo po 2-3 žličke :)

(odgovor članu emina22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uvajanje goste hrane
9.10.2008 13:28:52   
gajči
Jaz sem tudi začela pri 6m in sicer s korenčkom, potem pa banano. Na začetku, ko je imel samo en obrok GH smo izmenično dajali sadje in zelenjavo, vsako po 2-3 dni.

Tudi jaz sem že prebrala o tem, da ne začet s sadjem, ker je presladko... Ampak, če probaš svoje mleko je tudi to zelo sladko.

Drugače pa si več preberi tukaj http://www.ringaraja.net/forum/Uvajanje_goste_hrane/forumid_153/tt.htm

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uvajanje goste hrane
9.10.2008 15:49:56   
Ladybug_2007
Mi smo začeli z riževo mlečno kašico, ki smo jo v loku zbruhali. Potem smo riž opustili in začeli z rumeno zelenjavo ter sadjem - jabolko, banana. Zelo dober za začetek uvajanja je tudi avokado, ki ga zmešaš z mlekom.

Že pri štirih mesecih lahko je otrok tudi rdečo peso. Potem nadaljuješ z zeleno zelenjavo, ki jo imajo običajno malo manj radi.

Pri sadju pa najprej vse kuhaš, a čim prej po malem kuhanemu dodajaš surovo. V Muellerju dobiš steklen ribežen, ki je boljši od kovinskega, saj se ohrani več hranilnih snovi. Jaz tudi kuham v pari.

Sicer pa je smiselno kuhati večje količine hrane in spasirano zamrzniti. Pomagaš si lahko tako, da daš spasirano hrano  v plastično posodo za ledene kocke in potem jemlješ toliko hrane, kot je otrok potrebuje, pa tudi mešaš jo lahko.

LP.

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?