|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   elektronska varuška
30.9.2008 14:15:33   
livia
Imam dva otroka. Spita vsak v svoji sobi.
Zanima me, če kdo ve, ali obstaja kaka taka varuška, da bi lahko spremljala oba otroka z eno varuško. Se pravi 2 baby enoti in ena starševska.

Kako tak problem rešujete tisti, ki imate tudi 2 otroka in vsakega v svoji sobi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: elektronska varuška
30.9.2008 15:10:25   
2 Sraki
Pomoje bi šlo z uno varianto "Walki talki", dobiš v merkurju, nastaviš pa na Vox sistem in ne bi smel bit problema. Ja pa kanal mora biti pri vseh treh enako nastavljen. Pa še kul je ker lovi kar precej daleč, pri nas cca. 2km, piše pa da kao 5km po ravnem.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: elektronska varuška
1.10.2008 8:26:11   
rosisa
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176269

Jaz imam tole in mislim, da je možno. Se spomnim da sem nekaj brala sam se ne spomnim al je možno imet dve starševski enoti ali dve tam kjer je otrok. Pokliči dobavitelje pa ti bojo vedli bolj točno povedat. lp

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: elektronska varuška
4.10.2008 7:26:48   
2.2.
se bom malo vrinila v to temo.
namreč zdaj gledamo, da bi kupili to varuško in tolko je tega da se ne znamo kaj odločit. no nebi glih rada dala nevem koliko denarja. kaj mi priporočate. sem mislila da bi kar preko e-baya naročila pa nevem kako, ker nisem še nikoli.

imajo pa tudi nekaj zdaj v tušu  v akciji pa nevem kako je kaj tista zadevica.


predlogi?! user posted image

(odgovor članu rosisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: elektronska varuška
5.10.2008 10:04:07   
orka**
Mi imamo tudi oba otroka vsakega v svoji sobi. Pri kupovanju elektronske varuške smo naleteli na isti problem, nismo pa najdli varuške, ki bi vsebovala dve 2 baby enoti in eno staršesko enoto. Imeli smo že Philipsovo varuško, potem pa smo kupili še eno varuško, tudi Philipsovo. No in pri ta drugi smo ugotovili, da vleče tudi iz druge sobe, tako da sedaj uporabljamo samo eno varuško. Imamo jo nastavljeno pri mlajšemu v sobi, sta pa sobi ena poleg druge. Ta varuška vleče zelo dobro, včasih celo slišimo našo psičko, če laja kje v bližino okna, imata pa sobi v mansardi. Starševska enota pa ima tudi dolg domet.
Imamo pa takole: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=185758

2.2. Jaz ti svetujem, da je bolje, če daš malo več denarja za varuško. Mi smo eno dobili, bolj cenejšo varjanto, pa nam je po dveh mesecih crknila.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: elektronska varuška
5.10.2008 10:15:55   
CatJa
Obstaja tudi taka, ki ima do 5 baby enot - ampak ne še pri nas. Bo pa kmalu user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: elektronska varuška
5.10.2008 20:01:29   
livia
CatJa - ja pa zaupaj nam katera varuška je to in kje se jo dobi. Saj veš, da se na netu da zdaj marsikaj kupit tudi iz drugih držav.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?