|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avto sedež
27.9.2008 13:12:17   
15.7.
imamo avtosedež, ki smo ga dobili od sosedov, je pa se iz paketa za novorojenčka. bil naj bi full varen vendar ni, sploh ni stabilen. je pa od 0 - 13 kg ali nekaj takega. sedaj imamo že 9.500 g in gruntamo o novem, drugem bolj varnem avto sedežu. a bi ga kupili od 9-18, ali od 9- 36kg? kaj svetujete pa katerega?

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avto sedež
27.9.2008 13:14:20   
eya
Maxi cosi Tobi, 9-18 kg, zelo dobro ocenjen, pa baje je v turbo limač (ali kaj je že) za 100 € ceneje, se ful splača!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avto sedež
27.9.2008 13:18:03   
Pikapolonica_
Tudi mi še vedno uspešno furamo Tobija, pri dveh letih in trinajstih kilogramih, vendar se z možem že nekaj časa odločujeva o nakupu drugega sedeža, sploh zdaj pozimi, ko bodo bundice, kombinezoni itd, zna bit sedež ozek. Se mi zdi, da so kakšni Romerji še ožji, gledala pa sva Recaro avtosedež od 9-36kg, pa še poležat se da, kar je fino, ker smo tudi dosti na poti. Poglej, cena je resda okoli 200€, vendar mi smo tik pred tem, da ga kupimo.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avto sedež
27.9.2008 13:19:52   
Pikapolonica_
http://bob.webteh.com/si/recaro-young-sport-black-silver-microfibra-i193.shtml


Evo ga.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avto sedež
27.9.2008 13:22:50   
gaya24
Mi smo tudi kupli Tobija ampak ga še nismo sprobali...Še kak teden pa bo treba zamenjat, ker je v jajčki že čisto na tesno.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avto sedež
27.9.2008 14:11:05   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Maxi cosi Tobi, 9-18 kg, zelo dobro ocenjen, pa baje je v turbo limač (ali kaj je že) za 100 € ceneje, se ful splača!


Isto.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avto sedež
27.9.2008 15:00:32   
Anonimen
Romer Safefix Plus, 9-18kg user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avto sedež
27.9.2008 15:29:03   
kaya2007
pri nas se super obnese romer, je pa brez isofixa, ampak res stabilen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avto sedež
28.9.2008 12:39:29   
Čampi
hoj!
mi imamo maxi-cosi priori in smo ful zadovoljni. enega ima partner v njegovem avtu, enega imam pa jaz v svojem. se mi zdi mogoče malo boljši kot tobi, ker je malo širši. imamo pa 9-18kg. nš ima sicer 7800 g a ga že skoraj en mesec voziva v tem.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avto sedež
28.9.2008 14:28:45   
Alči
kiddy comfort-letos najbolje ocenjen za 9-36 kg, stane ene 250€, odvisno kje ga boste kupili. Lahko pogledaš na AMZs strani

(odgovor članu Čampi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avto sedež
28.9.2008 14:41:22   
Doll
Svetujem samo varni sedež in nobene znamke kot nekatere ;)

Mi drugače imamo maxi cosi priori sps in kiddy-a ,ki je bil ocenjen za najboljši avtosedež

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avto sedež
28.9.2008 14:58:01   
Piruri
Vzami od 9-18 kg...kakšnega Romerja ali maxicosi...ker itak po 15 kg lahko kupiš že kombiniranega jahača....
Punce kupujte raje nove sedeže (z izjemo takih, ki imajo kakšno leto ali dve), ker plastika po 4.letih začenja izgubljati svojo trdnost in potemtakem sedež ni več tako varen...
Glede varnosti pa si poišči na netu kakšna testiranja avtosedežev in se na podlagi njih odloči...

LP

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avto sedež
28.9.2008 16:00:02   
Pandica
Jaz imam za ta malo Maxi Cosi Priori XP avtosedež od 9- 18 kg.
Trenutno pa se še vozima v jajčki, sedež sem kupla pač malo prej, ker je bil v BC v akciji user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avto sedež
1.10.2008 14:45:43   
kitty69
tudi mi kupli za avtosedežek-stane točno 239€ in je res najbolje ocenjen.
Ga pa še nismo sprobali, ker je naš mali star komaj 4 mesece in moramo še malce počakati:)

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: avto sedež
23.12.2010 23:06:01   
Aisha86
Že celo večnost je kar ste debatirale v tej temi... user posted image Tud jst zdej vneto gledam avtosedežke pa ne vem kaj nej se dločim - al sedežek 9-18kg al unga do 36kg?? Razmišljam tako, da bova imela še enga otročka ko bo tale star 3leta. Potem bi prvemu kupila nekaj novega in ta drugi user posted image bi "podedoval" tega od 9-18? Kaj menite? Aja, pa še to, je pamento kupovati avtosedež vnaprej zaradi akcije? Otrok je star 4m in ne bo v uporabi še najmanj tri mesece?

Hvala za mnenja in LP! user posted image

(odgovor članu kitty69)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: avto sedež
24.12.2010 9:16:18   
mayci
Aisha, meni se zdi pametno kupiti 9-18, pa lahko potem drugi dobi tega, ko ga prvi preraste...user posted image Pa nič ni hudega, če bo sedež doma še par mesecev počakal na uporabo, ne bo zato nič manj varen..user posted image  

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: avto sedež
24.12.2010 11:44:57   
Aisha86
ooo Mayci! user posted image Evo zakaj me ni nč na naš forum...ker cele dneve sam gledam kašn sedež bi kupla...kompliciram kukr d bi kupovala najmn letalo. user posted image Jaooo,najbolš d kr kupm Maxi Cosi Priori XP in bo mir...čeprov me mika tudi Tobi.
Me pa zanima še, zakaj vsi pravjo, da sedežek morš kupovat z otrokom. Sej zastopm, da ga not posadiš da vidš kako bo pasal...sam kako mu bo zares všeč (al pa ne) pa lahko vidš šele po kakšenem tednu uporabe?

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: avto sedež
24.12.2010 13:05:28   
vesna_b
ma sedež z otrokom, da ga lahko not vsedeš. midva sva izbirala med 9-18 in 9-36, pa smo na konc vidla, da se naša suhica v 9-36 zgubi, pa še poleže se ne.

kakor jaz vem, sta priori in tobi enaka, sam kar je tobi mal novejši model, saj se dviguje vzglavje in pasovi z njim, pri prioriju pa moraš pasove premikat

no, mi mamo tobija. zakon. kupljen v BC v akciji (preko spleta) in tamala uživa not. ko pa zaspi, jo pa lahko med vožnjo privzdignem in se lepo naspi

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: avto sedež
24.12.2010 15:25:16   
mayci
Aisha, ti si pa res daš delo.., boš še diplomirala na področju sedežev..user posted image Mislim, da je tale sedež po tvoji izbiri prav v redu user posted image , naš ta velik ima MC Rodi in je super, tamala pa tudi lupinico MC. Za vmes imamo pa sicer Concorda Ultimax.
Sevda je fino, da je mali zraven, da vidiš, kako "paše" v sedež. Če mu pa čez ene teden ne bo všeč, bo pa moral malo potrpeti, potem se bo pa itak navadil...user posted image
Zdaj se pa ne obremenjuj več s tem in pridi na forum čvekat..user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: avto sedež
24.12.2010 16:56:30   
gupika
Mi imamo tega: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=212707.
Sem super zadovoljna z njim. Sploh si ne predstavljam kako funkcionira sedež, ki ni vrtljiv. Najbrž se tako navadiš. V spletni akciji je bil 188 EUR.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: avto sedež
27.12.2010 8:35:26   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: gupika

Mi imamo tega: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=212707.
Sem super zadovoljna z njim. Sploh si ne predstavljam kako funkcionira sedež, ki ni vrtljiv. Najbrž se tako navadiš. V spletni akciji je bil 188 EUR.


ampak če prav vidim, se ga ne poleže?

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: avto sedež
27.12.2010 8:58:28   
botrca
Maxi Cosi Tobi je zakon...user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: avto sedež
27.12.2010 9:41:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.
imamo avtosedež, ki smo ga dobili od sosedov, je pa se iz paketa za novorojenčka. bil naj bi full varen vendar ni, sploh ni stabilen. je pa od 0 - 13 kg ali nekaj takega. sedaj imamo že 9.500 g in gruntamo o novem, drugem bolj varnem avto sedežu. a bi ga kupili od 9-18, ali od 9- 36kg? kaj svetujete pa katerega?

Otrok, kateremu naj bi bil tale sedež namenjen je že 2 leti star, samo mogoče bo vseeno katera s podobnim problemom tole brala ... skratka lupinica, ki je bila takrat v paketih je bila Maxi Cosi cabriofix ... ta lupinica je ena najbolj varnih, najlažjih in največjih na tržišču in definitivno povsem dovolj stabilna v avtu, če je le pravilno montirana. In dokler je otroku lupinica prav (torej ima otrok manj kot 13 kg, mu glava ne gleda preko naslona in pritrdišče ramenskih pasov ni nižje od ramen) je to zanj najvarnejši avtosedež!

(odgovor članu 15.7.)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: avto sedež
27.12.2010 10:46:49   
gupika
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: gupika

Mi imamo tega: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=212707.
Sem super zadovoljna z njim. Sploh si ne predstavljam kako funkcionira sedež, ki ni vrtljiv. Najbrž se tako navadiš. V spletni akciji je bil 188 EUR.


ampak če prav vidim, se ga ne poleže?


Lahko se ga poleže. Dvigneš sedež navzgor in ga daš v ležeči položaj.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?