|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Žalostna ,namesto vesela !!
25.9.2008 9:20:44   
TRIŠ
Ko smo živeli v bloku smo bili 4je.Imeli smo 42 kvadratov.Otroka sta imela svojo sobo ,midva svojo spalnico,kuhinja je bila z jedilnico in to je to.Bilo je majhno ampak meni ne pomeni dnevna soba nič,če otroci nimajo svoje sobe.Za tiste obiske pa so pač sedeli na stolih,ne pa na sedežni.Bili pa smo srečni v majhnem,ZATO IMAMO TUDI HIŠICO MAJHNOuser posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: ninachow

Mi smo si mogl pa kar sami stanovanje kupit! A še talajo stanovanja, potem pa ljudje še jamrajo, sorry, tukaj pa nimam prav spodbudnih besed.


Oprosti ampak nič ne talajo.Mi smo bili v občinskem stanovanju in je bila najemnina visoka glede na to, da naj bi bilo včasih-socialno.Glede na to je to denar ,ki ga mečeš čez okno,sedaj pa sva v hišici in plačujeva banki, ampak čez nekaj časa ne bo več plačevanja in hišica bo najina,se ti ne zdiDrugače pa te nihče ne brani,da bodi tudi ti kvazi socialec,če misliš da je tako fino.Ne obsojat ljudi ampak jim pomagaj !!!!!!!!Imaj 450 eur plače pa si  iz najemniškega stanovanja kupi stanovanje.Če ti uspe svaka ti častuser posted image user posted image user posted image .Ni te pa ničesar prosila ampak je samo malo rabila podpore nekatere pa bum po siromaku.Žalostno resuser posted image



< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 25.9.2008 9:36:10 >

(odgovor članu nadaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Žalostna ,namesto vesela !!
25.9.2008 10:25:37   
migrena
ja res so drage najemnine, pa za 450 e, moja znanka oddaja stanovanje v hiši- pa je samo dnevna 25 kvadratov, pa jedilnica, kopalnica, spalnica ,dve otroški sobici pa pride 650e s stroški,....pa naj si nekdo najame tako stanovanje s 450e, kaj pa položnice, pa hrana, bencin.....pa otroci....verjamem da je velikim težko, pod takimi pogoji živet.....

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
25.9.2008 10:30:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu migrena)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Žalostna ,namesto vesela !!
27.9.2008 12:09:42   
Kerensa*
Sranja s kvadraturo (in še s čim) sem zdaj sicer rešena, ampak leta nazaj smo pa v ENI SOBI, BREZ VODE IN OGREVANJA, živeli jaz, moj (zdaj že bivši) mož, najin sin, moja (zdaj že pokojna) mama in njen (takratni) partner... imeli smo skupno kopalnico s še 19-IMI STANOVALCI istega nadstropja - z njimi smo si delili ne samo umivalnike, ampak tudi WC in ENO TUŠ KABINO... peesda, pa smo vsi preživeli oz. ni nihče umrl zaradi tega... pohištvo?... dva raztegljiva kavča in otroška posteljica... in je ostalo prostora točno še za dve omari (enojni!), mizo, dva stola (jedli smo izmenično) ter štedilnik in hladilnik v kotu... TV je bila našraufana na zid, otrok se je igral ali v posteljici ali pa na enem nezloženem kavču... v slednjem primeru smo ostali lahko samo sedeli na zloženem ali pa pri mizi, ker nismo imeli kje hoditi... dobesedno... računalnik je bil na kuhinjski mizi in ko sta dva jedla, je bila tipkovnica na monitorju... o vseh ostalih improvizacijah rajši ne bi.

Tako, da - ne jamrajte, lepo vas prosim... nimate za kaj.

(odgovor članu nadaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Žalostna ,namesto vesela !!
27.9.2008 15:47:38   
arabela*
mi imamo v bistvu dva stanovanja,enega nad drugim,ki pa ju ni možno združit.Vsak obsega 25 m2.Tako da imamo spodaj kuhinjo in še eno sobico in spalnico.Gor pa hodimo spat.V prvi sobi ima moj delavnico,druga je pa spalnica.Ker so otroci še mali spimo skupaj.Za naprej se trenutno še ne ubadamo,ker še ni sileuser posted image ,ko bo,pa bomo že kaj pogruntali.Saj se da.Ti povem,da smo včasih bili v razkošni hiši,pa smo večina bivali v eni sobi,je bilo bolj domače.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu nadaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?