|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamrzovanje
13.3.2005 9:40:04   
Bejba
Danes sem skuhala večjo količino zelenjave (cvetača, korenje, krompir, bučke) za našega sončka in jo bom dala spasirano zmrzniti, da jo bom imela za sproti. Sedaj me pa zanima ali jo lahko zamrznem v vrečkah za zamrzovanje ali jo moram zamrzniti v kakšnih posodicah ali lončkih :zmeden:?
Pa še to: koliko časa je lahko zamrznjena?

Hvala in lep dan!

LP; Bejba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zamrzovanje
13.3.2005 9:58:44   
Bela
jast mislim, da prav komot lahko zamrzuješ v vrečkicah, glede časa pa ene 4 do 6 mesecev, jast več ne bi:)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zamrzovanje
13.3.2005 11:06:11   
Anonimen
js mam vse zmrzneno v vrečkicah in to sem še prej dala zamrznit v modelček za kocke pol pa vn iz modelčkov pa v vrečkice tko da za obrok samo odmeriš tolk pa tolk kock cvetače...edino krompirja pa nisem zamrzovala ne vem če se sme??

lp, lara

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zamrzovanje
13.3.2005 13:26:44   
lin
Jaz tudi krompirja nebi zmrznila!!!!!!!!!
Jaz krompirja niti v hladilnik za drugi dan nedam,če vem da bom naredila več za v hladilnik dam namesti krompirja pašto

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zamrzovanje
13.3.2005 16:56:07   
puncica
mi smo enkrat krompir (pire) zmrznal in ko sem nasledn dan to ponudla tamali sploh ni hotla jest, pa ful čudn je blo:zmeden2:

Tako da jaz tud krompirja ne bi zmrzovala.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?