|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež v Hoferju
18.9.2008 18:43:16   
xerox
A ste videle v novem letaku od Hoferja avtosedež? Kakšen se vam zdi, ker je ful poceni, pa mi ne zgleda slabo, pa tud piše da ma neki test narejenuser posted image  Ker drugač mam enga ogledanga v BC in je 230 eur, ta je pa 39user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež v Hoferju
18.9.2008 18:45:15   
Doll
http://www.bob.si/nasveti.htm
Vsak avtosedež mora imeti oznako,to pa še ne pomeni,da je varen ;)

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež v Hoferju
18.9.2008 18:58:25   
gajči
Verjetno, če bi ga lahko prodajali za 230€, potem ga ne bi za 39€. Meni to nekaj pove in jaz ga ne bi kupila. Ni nujno vse kar je drago tudi kvalitetno, ampak kvaliteta pa ponavadi nekaj stane.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež v Hoferju
18.9.2008 19:09:41   
xerox
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

http://www.bob.si/nasveti.htm
Vsak avtosedež mora imeti oznako,to pa še ne pomeni,da je varen ;)



Sem si mal prebrala tukaj in priporočam,da si preberete.
V glavnem, ne bom ga kupila, čeprov ga zihr ne bi tako ali tako,ker sem vedno skeptična do poceni opreme, sem se že z mojimuser posted image  dost krat kregala zaradi tega,ker drag avto lahko, pa drag računalnik pa TV, voziček pa ne... Ampak je vseeno moja obveljalauser posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež v Hoferju
18.9.2008 19:14:29   
xerox
Sem šla zdej pogledat na lupinco,ki jo mamo, če je označen vse tko kot je treba, in je do pikiceuser posted image .

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež v Hoferju
18.9.2008 22:34:47   
Anonimen
Jaz pri varnosti otroka ne bi šparala in tako poceni avtosedeža ne bi nikoli kupila. No, pa saj si isto sama ugotovila.

(odgovor članu xerox)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež v Hoferju
18.9.2008 22:39:32   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Jaz pri varnosti otroka ne bi šparala in tako poceni avtosedeža ne bi nikoli kupila. No, pa saj si isto sama ugotovila.

enako!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedež v Hoferju
19.9.2008 12:26:01   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Jaz pri varnosti otroka ne bi šparala in tako poceni avtosedeža ne bi nikoli kupila. No, pa saj si isto sama ugotovila.

enako!



enako!!!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
19.9.2008 12:37:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu xerox)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtosedež v Hoferju
19.9.2008 19:48:57   
xerox
Pa ravno ti si pisala o težavah v gibalnem razvoju.......saj nima to veze, sam če ga tak sekate....


A veš, da sem glih zaradi tega, da ne bi bilo kakšnih težav kupila vso opremo najboljšo (najdražjo), od jogija, do košare za voziček, lupinice, voziček, vse kar odsvetujejo nikoli nisem uporabljala, od vsega začetka hendling in tko naprej. Pa vseeno težave, sem kr malo jezna. Čeprov je v razvojni rekla, da je največ težav zaradi njegove velikosti.

Ena mamica, ki skupaj vozičkava, pa je malega že od rojstva prevažala v enem poceni vozičku, ki se sploh ne poleže ampak je kr vzdignjen, tamali je po cel dan v ležalniku, kaj je hendling sploh ne ve, zdaj je pa rekla da je naročila hojico za malega ki še nima 6 mesecev. On pa nima čisto nobenih težav. No ne vem mogoče jih bo kasneje imel ampak kok so si otroci različni. Če bi jaz kupovala to poceni opremo bi bila sto procentna, da ma moj user posted image  težave zaradi tega. Mogoče bi jih mel pa še večuser posted image

Ampak tudi pri naslednjem ne bom šparala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtosedež v Hoferju
19.9.2008 20:10:30   
barika
a ni to on sedež od Nanie, ti pa niso glih najbolj varni.
dej rajši malo več €, pa ne šparaj pri varnosti svojega otroka.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtosedež v Hoferju
19.9.2008 20:51:35   
ursalara
Malo denarja malo muske jaz osebno nisem in ne bom šparala za varnost!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




katero ime vam je lepše?
nika23



Ema (36%)

Naja (9%)

Neja (22%)

Lia (Liana) (12%)

Tia (Tiana) (20%)


Število vseh glasov: 527

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!