|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kremce
10.3.2005 12:35:28   
Alika
S kakšno kremco mažete otročke po obrazu?!Kaj pa po teleščku?
Jz po kopanju uporabljam jonsonovo olje-tisto na šprico-ker mi je mandljevo začelo tko smrdet,da mi gre na bruhanje....:hudicek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kremce
10.3.2005 12:44:27   
Jančika_
Za ven po obrazu od Babylove tisto za mraz in veter, zvečer po potrebi lička (če so res suha) z Aventovo All-in-one Magic Cream. Po telesu načeloma z ničemer, ima pa neke suhe izpuščajčke, tiste mažemo s hladilnim mazilom z olivnim oljem iz lekarne (dala pediatrinja na recept).

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kremce
10.3.2005 12:45:51   
dory
Zej mava za obraz niveo ( za mraz in veter),za po telesu pa mleko ali olje od penatena :)

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kremce
10.3.2005 12:48:50   
tinčica
oj janička jaz imam tud aventovo kremo pa mi ne gre skoraj nič ven sam čis mal k en drekec a je kak patent al kaj

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kremce
10.3.2005 12:48:51   
tinčica
oj janička jaz imam tud aventovo kremo pa mi ne gre skoraj nič ven sam čis mal k en drekec a je kak patent al kaj

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kremce
10.3.2005 12:50:31   
Jančika_
Ja, bolj mal naekrat gre ven, ampak jaz imam en iztis dovolj za obe lički, tako da se ne sekiram. Tak bolj šparoven patent je:)-.

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kremce
10.3.2005 12:54:05   
Annny
MI mamo tudi to Aventovo kremo, pa nisem preveč zadovoljna z njo.
Drugače pa večinoma uporabljamo Niveo, občasno olje Buebchen.

LP

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kremce
10.3.2005 12:57:36   
Alika
kaj pa bepanten krema?

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kremce
10.3.2005 13:18:06   
dory
aventova krema je res zanic...najprej se matras da jo dobis kej ven,da pol po vsem trudu ugotovim,da ni kej prida..ne ne...


(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kremce
10.3.2005 13:30:06   
babylove
Meni so pa rekli, da ne smem z nobenimi kremami mazat obraza, niti z milom umivat (samo z vodo). Kaj pa je zdaj prav :zmeden:

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kremce
10.3.2005 13:36:13   
Pajaca
Jaz dolgo nisem mazala, sam zdaj ko se kuri je bolj suh zrak in ima suho kožo če ne mažem. Tako da opazuj otročka pa boš videla.... če bo potreba namaži. Zdaj pa z niveo...

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kremce
10.3.2005 13:36:45   
viv_
Jaz ji obraz mažem z Lipo kremo iz lekarne, po telesu pa če ima kakšne suhe predele z bepanthenom, sicer je ne. Kopam z vodo, enkrat na teden pa uporabim Linola fett kopel.

lp

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kremce
10.3.2005 13:40:09   
Anonimen
Jst sem se enkrat namazala z njegovo Bubchnovo za obraz - veter in mraz - pa me je tako žgečkalo in srbelo, da se nisem nikoli več. Njega pa tudi ne:-(8

če je koža suha, namažem z Bepanthenom, drgač pa nič.

(odgovor članu Alika)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   kremce
10.3.2005 13:43:17   
kaja11
Po navodilu pediatrinje oporabljam za obraz Bepanthen.... ima ful občutljivo kožico.

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kremce
10.3.2005 14:16:45   
Anonimen
Že nekaj časa z nobeno. Pred časom sem ga nekajkrat povrsti namazala z Bubchen za obraz, pa so lička postala strašno groba pa otip. Odkar smo nehali, je koža spet mehka.
Po telesu pa pred kopanjem olje Babydream, s katerim ga tudi zmasiram.

(odgovor članu Alika)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   kremce
10.3.2005 21:01:29   
sebtan
jaz mrem reč, da sm z Bubchnovo (veter in mrez) zadovoljna, ne vem pa kolko je Tija kr vedno kriči,ko jo mažem sam kriči neglede na to s katero jo mažem,ma ful suho kožiko i mi je tudi pedjatr svetoval za bepanthen kremo...jaja ok..:))

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?