|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj so vaši dojenčki PONOČI nehali jesti?
5.9.2008 21:44:21   
Soncnica Sandra ***
Pri dveh mesecih je spala v kosu cca. 7-8ur. Sedaj pri štirih pa zaspi cca. ob 20-21h in spi cca do 7-8h user posted image user posted image user posted image
 
Upam, da tako tudi ostane user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj so vaši dojenčki PONOČI nehali jesti?
5.9.2008 21:46:47   
Putka
Pri 16ih mesecih, ko sem jo odstavilauser posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj so vaši dojenčki PONOČI nehali jesti?
5.9.2008 21:49:06   
Naja31
Starejpi pri 15ih mesecih, ko se je sam odstavil.
Mlajši, ki je zdaj star 5 mesecev, pa gre očitno po njegovih stopinjah kar se tiče nočnega dojenja.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj so vaši dojenčki PONOČI nehali jesti?
5.9.2008 22:16:31   
Ketrin
Naša malčica je tudi v P prespala celo noč.... pa potem do 4 meseca smo se zbujali samo 1x (max2x) na noč za dojenje... od 2. ceplenja pa imamo štalo.... Tudi po 6x na noč... Če imam srečo in je dobra noč se zbuja na 2 uri.user posted image Duda le redko kdaj pomaga, pa itak je ne porajta preveč še podnevi ne. Ampak, mislim da so vzrok zobki... Upam pa, da kmalu mine, ker sem že mal munjenauser posted image Očitno ne potrebuje tolk spanca, ker tudi čez spi malo, pa še to tiste pol urne in 15 minutne variante....user posted image

Tko da... blagor vam, ki vam otroci spijo po 8 ur.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj so vaši dojenčki PONOČI nehali jesti?
7.9.2008 21:06:17   
K_a_t_i
Za hrano se je zadnjič zbudil pri 15m (od 10m se je sicer samo občasno zbudil in če se je, je pa bilo za stekleničko mleka). Potem pa kar naenkrat ni želel več niti flaške pred, niti med spanjem. Zdaj mleko pije iz skodelice, zbudi se pa če ga je strah, če ne more spati, če je bolan in občasno, če je žejen.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 7.9.2008 21:07:33 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj so vaši dojenčki PONOČI nehali jesti?
8.9.2008 8:07:47   
Anonimen
Mi smo sli na zacetku avgusta na pot dolgo 6h.Tamala je bila takrat stara 2m in pol.Je prvo noc celo prespala.Zgleda da jo je voznja tako utrudila.Potem se je pa tega kar drzala,tako da mi v kosu prespi tudi po 13ur.Vceraj je recimo zaspala ob 21h,pa se kar pancka.Sicer se je na zacetku se malo zbujala,pa ni jokala,zato sem ji dala samo dudo,pa je spanckala naprej.
Zelo pridna,lahko se pa se vse spremeni,ampak zaenkrat je super.user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj so vaši dojenčki PONOČI nehali jesti?
8.9.2008 8:13:20   
misar
pri dobrih sedmih mesecih, ponoči je okoli 3x. očitno že rabi hrano, glede na to, da duda ne zaleže...jaz ne bom vturavala čaja, vode, če je pač lačna.

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj so vaši dojenčki PONOČI nehali jesti?
8.9.2008 15:11:02   
ursulina
vsak user posted image  je drugačen, moja babica me vsak dan posebej vpraša, če je spet jedel ponoči, lumpi mali user posted image

pri osmih mesecih obvezno jemo ob sedmih zvečer kašico na žlico, pred spanjem še malo mleka po flaši, ob dveh zjutraj flaško in ob šestih zopet flašo.
ker mi po hranjenju lepo takoj zaspi nazaj, ga ne bom matrala z dudo, čajem in podobnim, ker je očitno lačen... meni je tudi lažje narest mleko in zaspimo nazaj, kot pa se matrati z uspavanjem lačnega nazaj...

_____________________________

Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdaj so vaši dojenčki PONOČI nehali jesti?
8.9.2008 16:14:14   
Paštetka
Nehala sta ponoči jesti pri cca. 7. mesecih, takrat, ko sem se jaz odločila, da pač več ne dobita. Nič jima nisem dajala namesto hrane. Ne dude, ne vode, nič. Prvo noč je bila malo pri sinu kriza, pri hčerki pa nič.

Hčerka od takrat spi celo noč. sicer je spala celo noč že skoraj od rojstva.
Sine, pa je zdaj skoraj pri letih  začel spati celo noč. Če se je zbudil, sem ga kako drugače potlažila, da je zaspal. Sem pa zdaj ugotovila, da je za sinova stalna prebujanja bila kriva alergija, za katero smo šele sedaj ugotovili na kaj. Prej se je prebujal tudi na 10 minut.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdaj so vaši dojenčki PONOČI nehali jesti?
8.9.2008 18:45:12   
rozica984
Pri nas je prvič spala celo noč, ko je bila stara manj kot mesec dni. Saj ne rečem, da od takrat pa nismo nikoli več jedli ponoči, res pa nismo velikokrat. Zdaj ko je stara slabe tri mesece, mi pa spi od 22h (ali kako minuto prej), zbudi pa se mi med sedmo in osmo uro zjutraj. Upam, da se nam ta ritem ne zmede ob pridobivanju zobkov. Je pa res, da je mala na AM.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdaj so vaši dojenčki PONOČI nehali jesti?
8.9.2008 20:00:01   
Anonimen
Po 3 mesecih, ni več ne pila,ne jedla ponoči. Imamo pač srečo, da od 3 meseca prespi celo nočuser posted image ..Od 7h zvečer do 6 h zjutraj.

< Sporočilo je popravil poopsika -- 8.9.2008 20:01:01 >

(odgovor članu rozica984)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Kaj sodi poleg?
sreckica

Katero fantovsko ime sodi k imenu Zarja?

Lan (44%)

Jaka (33%)

Jošt (23%)


Število vseh glasov: 208

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!