|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poskok v rasti?
29.8.2008 14:17:21   
nia5
Cao, zanima me kako dolgo traja ta t.i. poskok v rasti (če to sploh je to), saj se je moja nekaj čez 3 mesece stara user posted image začela pred enimi 10 dnevi ponoči pogosteje zbujat. Prej je imela prvo rundo spanja 4-5 ur skupaj, potem 3 in proti jutru 1-2 uri, zdaj pa prvo rundo spi 3-4 ure, potem pa celo noč zbujanje na 1,5-2 uri. čez dan pa se dojive na 2-2,5 uri. A je to ta poskok ali kaj drugega (za inf. je ne zebe in ji ni vroče). Poje pa ne vedno (ponoči) cele joške, saj prej zaspi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poskok v rasti?
29.8.2008 14:33:25   
Lunc_a
če jo dojiš potem ne veš koliko je pojedla ;)
Poskok v rasti pri vsakemu otroku traja različno.Lahko je to par dni,lahko en mesec.Mogoče je žejna ponoči,mogoče jo kaj vznemirja,mogoče bi se pa rada crkljala pri tebi user posted image
Dejavnikov je veliko.Jaz ti lahko samo povem,da sem vojega pristavljala kdaj je hotel in sva se do 8 meseca dojila na pol urceuser posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poskok v rasti?
29.8.2008 14:39:24   
Tisana
A mi lahko prosim ena razloži, kaj je to "poskok v rasti".Hvala že vnaprej

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poskok v rasti?
29.8.2008 14:53:56   
*NikoLina*
Mislim, da lahko iz tega ven razbereš za kaj gre...user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_2223231/tm.htm

lp

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poskok v rasti?
1.9.2008 13:11:17   
nia5
Se mi zdi da je vsak dan slabše, danes se je celo popolnoma prebudila ob 5-ih in je zaspala komaj ob pol sedmih nazaj, zbuja pa se še kr ful pogosto. Upam, da bo to kmalu minilo, saj sem ultra nenaspana. Ko bo vsaj vedela zakaj se to dogajauser posted image

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poskok v rasti?
2.9.2008 13:12:13   
Naina
Naš je star 6 mesecev in 1 teden, pa nima enega vzorca za katerega bi lahko rekla da je stalen. Včasih mi prespi celo noč, včasih se zbudi 3 krat na noč, včasih smo pokonci vsako uro, včasih pa spimo samo kako uro na noč. V različnih obdobjih je različno in različno intenzivno - tako je vsaj pri nas. Trenutno sem utrujena, da se mi kar vrti. Spati zaradi preutrujenosti itak ne morem, če pa mi uspe, se mali takoj zbudi in smo v akciji. Pridejo obdobja, ko je tako in potem kar naenkrat izginejo itd.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poskok v rasti?
3.9.2008 11:22:36   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Naina

Naš je star 6 mesecev in 1 teden, pa nima enega vzorca za katerega bi lahko rekla da je stalen. Včasih mi prespi celo noč, včasih se zbudi 3 krat na noč, včasih smo pokonci vsako uro, včasih pa spimo samo kako uro na noč. V različnih obdobjih je različno in različno intenzivno - tako je vsaj pri nas. Trenutno sem utrujena, da se mi kar vrti. Spati zaradi preutrujenosti itak ne morem, če pa mi uspe, se mali takoj zbudi in smo v akciji. Pridejo obdobja, ko je tako in potem kar naenkrat izginejo itd.







Joj upam, da imaš prav, da bo hitro minilo, saj ne le da se zbuja na dve uri, zdaj še hoče le pri meni v postelji spat (čeprav ima postlco čist zraven moje, se skup držita), ker ko jo podojim zaspi, ko pa jo prestavim pa se že vrti. Pa niti prve runde ne spi več kot je, včasih se zbudi že po pol ure!user posted image Kako je mogoče, da je tako nenadna sprememba, ful bi mi prišel prav kak nasvet in tolažba zakaj se to dogaja, čeprav vem da pridejo spremembe in obdobja, ampak to je ultra sprememba proti prej. Čez dan pa pridno sama aja v zibkiuser posted image , ponoči pa....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poskok v rasti?
5.9.2008 11:57:27   
Naina
Kaj pa če bi poskusila posteljico dat iz svoje sobe? Pri nas je bilo okoli 4 meseca tako, da nismo več mogli spati v isti sobi. Kot da bi mali vohal moje prsi. Ko sem ga iz svoje postelje, po dojenju, hotela prestaviti v njegovo se je zbudil, jokal, ...  Potem sem ga prestavila v svojo sobico, dojila pa se nisva več v moji postelji, ampak v dnevni na kavču. Ko je zaključil, sem ga nesla v svojo sobo in v svojo posteljico. Bilo je bolje. Poskusi, če imaš možnost. Jaz sem za prvo noč izvedla poskus kar tako, da sem premično posteljico postavila v njegovo sobo, ker sem se bala da ga bo strah biti sam in sem zato obdržala njegovo posteljico še pri sebi. Pa ga ni bilo, samo malce kasneje smo ugotovili, da ko se fant ponoči zbudi, mora videt kje je, ker se drugače ustraši. Pa smo kupili še solno lučko in sedaj je (razen ko izraščajo zobki) bolje. Je bilo pa meni tako grozno tisto noč, ko je spal v svoji sobici. Sem ga kar pogrešala.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




S KOM ŽIVITE
nataly33

S kom živite v skupnem gospodinjstvu?

sami s partnerjem/možem in otroci (81%)

sama z otroci (5%)

živimo staščo in tastom (13%)


Število vseh glasov: 113

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!