|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trak za ušesa
26.8.2008 9:56:39   
xerox
Kje v Lj prodajajo trakove za ušesa za user posted image , pa da ni to BabyC, ker so ful dragi- sem gledala po 20e, to je pa mal predrago za en košček blaga.
Pa hiter mi povejte, ker zdej letim kupituser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trak za ušesa
26.8.2008 10:05:39   
alea01
Živjo.

Za mojo punčko jaz kupujem v Okaidi- Citypark, Supernova,... Koliko stanejo ti ne morem povedat-pozabila, zagotovo je pa pod 10 eur

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trak za ušesa
26.8.2008 10:08:27   
alea01
evo, sem letela na račun pogledat. 4,50 eur ali pa 5,50. Ne znam razbratuser posted image user posted image - eno so nogavice eno pa trak

< Sporočilo je popravil alea01 -- 26.8.2008 10:09:19 >

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trak za ušesa
26.8.2008 10:08:31   
Naja30
H&M, garantirano manj od 10 evrov. user posted image  Pe še zelo lepi so.

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trak za ušesa
26.8.2008 10:41:58   
SNAKE23
mi smo ga kupli enga v šparu,je sicer čist navaden, bombažen v enotni roza barvi,bil je pa neki čez 3€.

al pa v okaidiju

_____________________________

doma me osrečuje naša mala pikica!

Sreča, tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni tvoje življenje z ljubeznijo!---najina mala!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




prva zaposlitev


V kolikšnem času po končanem izobraževanju ste dobili prvo zaposlitev v svoji stroki?

takoj (43%)

1- 2 meseca (12%)

3- 6 mesecev (10%)

6- 12 mesecev (8%)

po več kot letu dni (12%)

po nekaj letih (15%)


Število vseh glasov: 262

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!