|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darili za najstnika
20.8.2008 20:29:20   
Eca
Hej!

Kaj kupiti za darilo najstnikoma fantu staremu 12 let in deklici 14 let?
Za deklico vem, da je glasbenica - igra kitaro, za dečka pa ne vem ničesar o njegovih hobijih, če to sploh kaj pomaga pri izbiri darilauser posted image

Prosim za nasvete!

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darili za najstnika
20.8.2008 20:34:28   
Barbara111
Mislim ,da so bolj veseli ,če dobijo €.Njim je že težje kupit,razen ,da si jih vzameš zraven v trgovino mogoče new yorker tam bi že kaj blo za njih.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darili za najstnika
20.8.2008 20:47:31   
petja
Jaz sem ravnokar spraševala za 10-letnico, so mi namignili, da si želi letno naročnino na revijo Pil. Za starejše od 12 let je pa Pil plus, mogoče bi bilo to za punco. Najstniku bi pa jaz kupila kakšne superge.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darili za najstnika
20.8.2008 22:01:58   
Eca
Za denar nisem navdušena.

Sem pa malo gledala po Ikeinih spletnih straneh in razmišljam, če bi deklici kupila (mislim da gre sedaj v 9 raz. ali pa 1. letnik srednje) komplet koš, odlagalnik za papirje, lonček za pisala in okvir s stojalom za sliko. A bi to bilo? Je srebrne barve.
Za fanta pa sem razmišljala o puzzlih 1000 kosovuser posted image

Ker otroka nista moja ampak od prijateljice jih bom bolj težko odvlekla po kakšne superge ali trgovino. Pridejo samo na obisk in darilo moram imeti pripravljeno domauser posted image .

Še kakšna ideja prosim, ker moje ideje so res zadnja  varianta.

Lp, Eca




_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darili za najstnika
21.8.2008 6:53:44   
Balerina
Pri našem 12 letniku dosti palijo tudi računalniške igrice, pa ker veliko telefonira tudi kakšna mobi kartica, ampak za to moraš vedeti kakšen mobitel ma, oz. operaterja in če ma slučajno naročnino.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darili za najstnika
21.8.2008 12:47:07   
kjava
Ti, Eca men sta tvoji ideji ful všeč user posted image

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darili za najstnika
21.8.2008 22:00:31   
Eca
Pa sem nabavila....za deklico nisem dobila tistega kompleta, pa sem vzela eno tablo , ki ima vrvice s klupicami za pripenjanje listkov in slik, tabla ima okvir z roza-rdečimi vrtnicami, zelo nežno. V istem stilu sem še dobila steklen okvir za sliko s stojalom z enakimi vrtnicami. Upam, da nisem preveč mimo brcnila, samo nisem nič pametnega našla.
Za fanta pa sem vzela puzzle 1000 kosov s temo države sveta - je na sliki cel svet in spodaj še zastave za vse države. Zraven pa še eno stojalo v obliki koledarja, samo ni koledar ampak take folije, kamor vložiš svoje slike. Jao, če sem mimo pihnilauser posted image

Hvala vseeno za pomoč!


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?