|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NS na Obali
20.8.2008 12:27:12   
mama_milchy
Pozdravljene,

zanima me, če katera ve kje na Obali (če sploh) opravljajo NS? Oziroma tudi kje v Postojni? Ter koga za to priporočate? Mislim, da je res v redu oseba, zdravnik.

Hvala user posted image ,

Lp,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NS na Obali
20.8.2008 12:37:52   
bingi
Postojna je sigurno, menda je tam Dr.Reš.V Izoli sta pa delala licenco Dr.Lovšin in Guzejeva, ne vem pa če jo že imata.Delata pa baje neuradno NS, za pridobitev licence.Poskusi vprašat v ambulanti v Izoli.Jaz s Postojno nisem bila zadovoljna in mi je NS meril ponovno moj ginekolog.user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NS na Obali
20.8.2008 12:40:47   
Naja30
Dve leti nazaj na obali sploh ni bila NS tako "pomembna" kot je npr. v Lj in drugje. Moje prijateljice je nobena ni delala, ampak okoli 16t amnio. To je bilo bolj "in". Za zdaj pa ne vem. Jaz bom šla kar v Lj h Pušenjaku.

(odgovor članu bingi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NS na Obali
20.8.2008 15:10:12   
onur
Priporočam Pušenjaka v Zdravstvenemu zavodu Dravlje v Ljubljani, strokovnjak. Amnio pa je invaziven test (res zagotovo veš, če ima tvoj otrok kakšno napako, medtem ko je pri NS samo verjetnost) in tudi precej drag, če nisi dovolj star.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NS na Obali
20.8.2008 15:18:35   
vianne
NS delajo v Postojni in jaz sem bila zelo zadovoljna s pregledom. Mi jo je pa delala dr. Jasmina Antonič Babnik ki je bila zelo prijazna in je vse lepo razložila.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NS na Obali
20.8.2008 20:10:09   
staši
 Meni je delal dr. Merlo v Postojni in sem bila zadovoljna

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NS na Obali
20.8.2008 20:22:58   
glen
V Izolski bolnici dela nuhalno dr. Boštjan Lovšin in s 1.sept. bo imel tudi uradno licenco.
jaz sem bila pri njem 10 avg. in sem bila zelo zadovoljna

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NS na Obali
20.8.2008 20:46:19   
Abra
Merlo nima licence in ti pol tudi tveganja ne more zračunat. Če se že odločate za NS, pojdite k nekomu, ki jo ima. Na spodnjem linku izberite Slovenijo, kjer so napisani vsi G, ki jo pri nas imajo

http://www.fetalmedicine.com/downs/ntsonog.php

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NS na Obali
20.8.2008 20:47:47   
Naja30
mama, očitno se boš morala v Lj zapeljat na NS. Razen če bo Lovšin res dobil licenco.
Pazite punce, da ima G res licenco, ker nekateri računajo tudi če je nimajo.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NS na Obali
20.8.2008 20:52:50   
mama_milchy
Bom kr jutri k temu Pušenjaku poklicala pa malo povprašala;

hvala za odgovoreuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NS na Obali
20.8.2008 20:56:23   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Bom kr jutri k temu Pušenjaku poklicala pa malo povprašala;

hvala za odgovoreuser posted image


Pa ne pozabi povedat, kaj si se zmenila. Mene tudi on zanima.user posted image  Za NS.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NS na Obali
20.8.2008 20:58:23   
mama_milchy
Ti javim; zdaj grem iskat njegovo telefonsko, zjutraj pa pokličem in ti sporočim; jaz grem sedaj v 10teden tako, da po moje me lahko tam nekje 15/9 naroči na NS - ne vem, bom vidla jutri kaj bodo rekli;

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NS na Obali
21.8.2008 14:04:19   
glen
mama-milchy
iz prve roke ti zagotavlajm da bo s 1. sep imel uradno licenco tudi dr Lovšin v Izolski bolnišnici in nevem zakaj nebi bil dovolj dober.
Nevem zakaj bi se vozla v Lj če imaš doma v Iz možnost,čeprav vsak naredi posvoje in tako je tudi prav.
Lahko pa tudi pokličeš v Izolsko bolnišnico in preveriš.user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NS na Obali
23.8.2008 9:44:44   
mama_milchy
Glen,

ravno včeraj mi je kolegica povedala, da je dobil licenco in da je začel že opravljati NS, bom v ponedeljek poklicala gor v izolo in preverila, če to res drži; če jo ima, se bom pa kr naročila; pol pa pokličem v LJ in se odjavim.

Hvala ti,



(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NS na Obali
24.8.2008 20:59:53   
glen
mama milchy
Jaz sem imela nuhalno pri njemu 10 avg. in sem šla še lišo skozi brez plačila ker mi je dal napotnico moj gin Dr. Daisingler.
Ko pa sem pršla 10 avg tam mi je sestra rekla, da bom mogoče morala plačat,pa mi je pol dr. lovšin razložil da sem še med tazadnjimi ki lahko naredijo pri njemu nuhalno brezplačno na napotnico,s 1. sep. pa bo imel uradno licenco in bo plačljivo.
tako da ti kr pokliči in se naroči da neboš prepozna,edino kar je, je to, da je prava loterija da dobiš pred 1. sept. koga na tel.user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NS na Obali
24.8.2008 21:00:23   
glen
Aja kliči med 14 in 15 takrat kao baje dvigajo teluser posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?