|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeče spolovilo
19.8.2008 14:45:38   
klara2007
kaj svetujete v zvezi z rdečim spolovilom. naša ima zelo bogo luliko, prav vidi se kako stoka ko se previja. ima rdeče in take mehurčke..imam cenesten ampak očitno ne pomaga.
hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
19.8.2008 14:48:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klara2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdeče spolovilo
19.8.2008 15:52:17   
kjava
Fajn bi blo, da je čim več brez pleničke pol ko jo namažeš, al pa da ji daš kako bombažno krpico v plenico, da ne bo glih na tisti plastiki.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rdeče spolovilo
19.8.2008 16:06:09   
pezbar
če gre "samo" za plenični izpuščaj in ne za kakšen bognedaj dermatitis, priporočam mazilo Bebival.
Naš user posted image  je star 5 m, uporabljamo večinoma pamperske. Ko je imel enkrat (in edinkrat do zdaj, star je bil 1 m) plenični izpuščaj, nam je pediater svetoval Bebival. Res deluje user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rdeče spolovilo
19.8.2008 16:37:58   
pepa6
Jaz pa mojo hčerko, vsakič, ko jo previjem, jo tudi odspodaj umijem s toplo vodo-namočim tetra plenico v toplo vodo in jo umijem, pa obrišem s suhim delom plenice, ter jo namažem z lamprehtovim mazilom, pa nima nobenih izpuščajev.

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
19.8.2008 17:03:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pepa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rdeče spolovilo
19.8.2008 17:56:26   
kmarija
Ko je naša 10 mes imala rdečo ritko in splovilo (je jokala k dež ob previjanju) nam je najbolj pomagala mustelina vitaminska barierna krema (nekaj takega) - sicer jo je peklo in je še bolj jokala, je pa naslednji dan bilo veliko boljše. Pa po vsakem previjanju smo bili vsaj 20 min brez plenice pa pihal, zračili...
Pri nas je bilo po canestenu, bepanthenu in bebivalu slabše, ker se je rdečina še bolj pofrišala user posted image . (po slo - bilo je še bolj rdeče)
Mustela krema je to rdečino sušila in zacelila (naj bi pomagala obnavljat kožo in deluje proti bakterijam)
Če pa po 2 dnevih ne bi bilo bolje bi jo peljala k P. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rdeče spolovilo
19.8.2008 18:31:40   
Tisana
Jaz bi šla na tvojem mestu spet k P. Sicer pa, naša pupa je stara 8 mesecev, pa nikoli ni imela kakšnega vnetja user posted image .Jo pa čisto pri vsakem previjanju (razen, če je to kje zunaj) umijemo s toplo vodo in vato, nato pa dobro posušimo s tetra plenico, ki jo imamo čez plastično previjalno podlogo. Uporabljamo pa striktno Bepanthen - pri vsakem previjanju ful na debelo. Pa zmeri samo Pamperske

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rdeče spolovilo
19.8.2008 23:43:31   
ELMA
Oj..

Naša je tudi imela rdeče splovilo , mami mi je rekla da kupim mandljevo kremo, in z njo da mažem , in sem , ampak dva dnii od kr sem začela mazat, smo imeli sistematski pregled, in je zdravnica mi rekla , če ne pomaga canesten in B panten da kupin lasapton v lekarni .Jaz sem še naprej mazala z mandljevom kremom in je vse izginulo user posted image .

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rdeče spolovilo
21.8.2008 21:32:47   
babučka
Jaz tudi potrebujem nasvet.


Imam tri mesece staro puncko. Na spolovilu je dobila rdece mozoljcke. Ni videti, da bi jo kaj bolelo oz peklo, saj ne joce. Zdravnica mi je rekla, naj jo mazem z Bepanthenom. Meni se zdi, da ji pa to prav nic ne pomaga, saj je dobila se kak tak mozoljck vec. Canestena se ne upam uporabljati.

Ma katera kak predlog?

Hvala

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rdeče spolovilo
22.8.2008 13:27:44   
klara2007
no, mi smo šli v lekarno in mi je tam svetovala da naj mažem izmenično s canestenom in sudocrem (mislim da se reče tako). baje to mazilo zelo hvalijo. lahko povem, da nam je pomagalo- mazala sem 2 dni in skoraj nima več rdeče.

(odgovor članu babučka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rdeče spolovilo
22.8.2008 17:38:10   
babučka
Hvala. Dobila sem se en nasvet, naj uporabljam gel Daktarin. To sem uporabljala, ko je imela že glivice na jezicku. ce to ne bo ok. Po tem bom res tudi jaz poskusala Canesten.

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
22.8.2008 18:00:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babučka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rdeče spolovilo
23.8.2008 11:12:18   
petra05
KO JE NAŠA MELA FUL VNETO RITKO SEM JI NA 3 URE S KRPO IN VODO UMIVALA BREZ KAKŠNIH ROBČKOV, POTEM PA MAL SUŠILA DA JE BLA NAGICA PA JE BLO KAR HITRO VSE OK.TAKO MI JE TUDI PATRONAŽNA SVETOVALA

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rdeče spolovilo
26.8.2008 8:12:23   
babučka
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška


IZVIRNO SPOROČILO: babučka

Jaz tudi potrebujem nasvet.


Imam tri mesece staro puncko. Na spolovilu je dobila rdece mozoljcke. Ni videti, da bi jo kaj bolelo oz peklo, saj ne joce. Zdravnica mi je rekla, naj jo mazem z Bepanthenom. Meni se zdi, da ji pa to prav nic ne pomaga, saj je dobila se kak tak mozoljck vec. Canestena se ne upam uporabljati.

Ma katera kak predlog?

Hvala


ko je moja imela en mozoljcek na spolovilu, jo je patronazna takoj namazala z Sudocrem - si dobila v tisti skatli k si jo dobila v porodnisnici...oz cinkovo mazilo je to...in je tako izginilo..drugae pa js vedno na debelo mazem ritko in vedno obrisem po umivanju da je lepo suho



Hvala. Sva z mozem poskusala in res pomaga. user posted image  Pomagava si tudi z kmailcami.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




ime za fantka?
brankica



lilo rene (13%)

lalo rene (2%)

rene (48%)

nino rene (5%)

jan rene (17%)

lan rene (14%)


Število vseh glasov: 592

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!