|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ležalnik
14.8.2008 20:02:32   
xerox
Do kdaj ste uporabljale ležalnik z igralnim lokom in ali se je izkazal za koristnega???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ležalnik
14.8.2008 20:08:43   
špelin@
Pazi: KLIK

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ležalnik
14.8.2008 20:43:08   
Anonimen
Moja punčka je stara 2 meseca in zelo uživa v ležalniku.Not sem jo dala že kr kmalu,ker se čisto poleže.Pa tud patronažna je rekla,da ji nima kej škodit.Čez dan je večkrat v njem,da lahko sama kaj postorim,včasih pa tud zaspi not.Je pa kr velik,tak da bo še kr neki časa uporaben.Pri sinu sem ga uporabljala dolgo,kasneje sem ga imela tudi kot stolček za hranjenje.

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ležalnik
14.8.2008 21:35:05   
mateyka
naša je bila občasno v ležalnikui, dokler se ni začela bunit - to pa je sovpadalo s tem, da je lahko samostojno sedela in potem ni bilo variante več, da bi ležala ko riba na suhem user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ležalnik
14.8.2008 21:42:49   
kati kati
naš zelo zelo uživa v ležalniku,notri sem ga prvič dala, ko je bil star 14dni, sedaj je star 6 mesecev in še vedno fuulllllll uživa

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ležalnik
16.8.2008 15:55:29   
oro
Moja punčka je stara 2 meseca in zelo uživa v ležalniku.Not sem jo dala že kr kmalu,ker se čisto poleže.Pa tud patronažna je rekla,da ji nima kej škodit.Čez dan je večkrat v njem,da lahko sama kaj postorim,včasih pa tud zaspi not.Je pa kr velik,tak da bo še kr neki časa uporaben.Pri sinu sem ga uporabljala dolgo,kasneje sem ga imela tudi kot stolček za hranjenje.
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

se podpišem - uporabljali smo ga od 2.-8.m!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ležalnik
16.8.2008 16:21:59   
matejad
Moje mnenje pa je, da ležalnik samo zavira gibalni razvoj. Sem ga imela pri mojmu malčku, pa je mislim da prav zaradi njega bolj počasen v razvoju. Sma zaradi tega pristala tudi na NFZt. Veliko bolj pametne so mi igralne blazine za na tla, kjer lahko dete svobodno giblje.

Ti pa se odloči po svoje....

Pa lep pozdravček

(odgovor članu oro)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ležalnik
16.8.2008 18:59:25   
deja87
moja pikica se ful umiri v lezalniku...se posebej ko ima krce..
imamo tistega z vibracijo in je kar ok user posted image

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ležalnik
16.8.2008 21:41:16   
oro
Moje mnenje pa je, da ležalnik samo zavira gibalni razvoj. Sem ga imela pri mojmu malčku, pa je mislim da prav zaradi njega bolj počasen v razvoju. Sma zaradi tega pristala tudi na NFZt. Veliko bolj pametne so mi igralne blazine za na tla, kjer lahko dete svobodno giblje.


Verjetno je to deloma res - mogoče ga uporabljati le dokler ni otrok že bolj okrepljen (drži glavico ipd.), da je lahko na tleh. Pravijo čim več na tleh in to ležat dokler se otrok SAM ne vsede.

Mi smo ga potem uporabljali bolj za hranjenje.

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Sladoled
F*R*U

kateri okus sladoleda vam je najljubši?

čokolada (24%)

vanilija (18%)

jagoda (9%)

lešnik (19%)

stračatela (18%)

gozdni sadeži (11%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!