|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste se začele pogovarjati s "pikico...
13.8.2008 15:18:03   
Lorencia
Upam, da ni čudna tema...oz nisem vedela, pod kaj naj iščem podobne teme.

Zanima me, ali resno jemljete nasvete - da je zaželjeno, da se skozi nosečnost naglas pogovarjate z otrokom, ki ga nosite ?
Vam to pomeni dosti?
Če vam, kdaj ste se začeli pogovarjati...oz "komunicirati" s pikico, ki raste v vas.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 15:34:22   
petra *k
pozdravljena lorencia.

jaz ti bom tak rekla. meni tega ni nihče svetoval, ampak se pač začneš pogovarjati, ker veš da nekdo raste v tebi, jaz to delam podzavestno. enako tudi božam bušija, ko ne delam nič, tudi če sem na pijači s kolegicami, je moja roka na bušiju. tak da mislim da je to podzavest, ko se začneš zavedat, da je nekaj pod srčekom. meni ni nihče svetoval se pogovarjati, se pa moj user posted image  ogromno pogovarja, vedno ko pride domov s službe, polubčka trebuh in ji zaželi dober večer, pa kaj je delal,pa da jo ma rad in na koncu naj lepo aja.tak da to je podzavest po moje.user posted image

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 15:47:24   
Anonimen
Mi ne pomeni nič in nisem tega delala.prižgi mu radio

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 15:53:44   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Lorencia

Upam, da ni čudna tema...oz nisem vedela, pod kaj naj iščem podobne teme.

Zanima me, ali resno jemljete nasvete - da je zaželjeno, da se skozi nosečnost naglas pogovarjate z otrokom, ki ga nosite ?
Vam to pomeni dosti?
Če vam, kdaj ste se začeli pogovarjati...oz "komunicirati" s pikico, ki raste v vas.



No, ena, ki (še) nimam pikice ... lahko komentiram le s podatkom, ki sem ga prebrala pred kratkim - otrok baje sliši glasove nekje po 12 tednu, če sem si zapomnila dobro ... Baje bi naj materin glas otroka pomirjal (sliši ga pa seveda tudi ko ne govoriš z njim ...)

In - meni ni čudno, če se pogovarjaš pikico, je kjut. (če je v merah normale seveda user posted image )

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 13.8.2008 15:55:30 >

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 15:54:27   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mi ne pomeni nič in nisem tega delala.prižgi mu radio


Khm? Od kdaj pa je radio nadomestilo za mamo? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 15:57:11   
Katjusa
od kar vem da sem noseča.... pa tud meni ni tega nihče svetovav..... vendar veselje do novega življenja, ki raste v men..... tud v prvo sem se pogovarjala od kar sem vedela da sem noseča.... tud možek se pred spanjem stisne k trebuščku in ga lupčka se pogovarja..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Uživamo nosečnostuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 17:26:29   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mi ne pomeni nič in nisem tega delala.prižgi mu radio


user posted image

In pol ko imaš otroka ga verjetno tudi priklopiš na računalnik in TV, da maš mir, ker ti ne pomeni nič user posted image
Navezovanje stika s svojim otrokom ti torej ne pomeni nič user posted image

Res pametna izjava. Aja, zakaj si pa anonimna? Saj ne govoriš o tem s kom si se dala dol pred kratkim. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 17:28:26   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Lorencia

Upam, da ni čudna tema...oz nisem vedela, pod kaj naj iščem podobne teme.

Zanima me, ali resno jemljete nasvete - da je zaželjeno, da se skozi nosečnost naglas pogovarjate z otrokom, ki ga nosite ?
Vam to pomeni dosti?
Če vam, kdaj ste se začeli pogovarjati...oz "komunicirati" s pikico, ki raste v vas.



Zdaj pa še odgovor tebi. user posted image

Ni ti treba poslušati nasvetov. Vse to boš , kot so že ostale napisale, počela avtomatsko. Vsaj jaz sem. Ko začutiš gibe pa itak ne moreš, da ne bi pobožal trebuščka. user posted image

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 17:39:58   
Lara Croft
V mislih kr od začetka..... sicer bolj poredko.... potem, ko sem jo začutla pa tudi na glas.... user posted image

Moj možek ji pa tudi stalno nekaj razlaga... user posted image



(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 17:52:03   
Rožica I
Jaz sem kot nosečnica imela tak šiht, da sem se dost vozila okrog; ponavadi sama. In sem stalno nekaj nakladala in premlevala, na glas, seveda.
Enkrat sem se zalotla, ko sem iskala sončna očala po avtu, da sem na glas vprašala: "Kje so moja sončna očala?Aja, saj ti sploh ne veš, kaj so to sončna očala, ne? Veš, to je tista reč..." user posted image user posted image user posted image
Skratka, zgleda prismuknjeno, če opazuješ; če pa sodeluješ v tem, pa zelo normalno in ljubko user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 17:57:11   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mi ne pomeni nič in nisem tega delala.prižgi mu radio




In pol ko imaš otroka ga verjetno tudi priklopiš na računalnik in TV, da maš mir, ker ti ne pomeni nič
Navezovanje stika s svojim otrokom ti torej ne pomeni nič

Res pametna izjava. Aja, zakaj si pa anonimna? Saj ne govoriš o tem s kom si se dala dol pred kratkim.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 17:58:58   
gloria
....bolj ko ne od začetka...ko sem ga pa žačela čutit pa zelo pogostouser posted image ...

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 18:48:36   
Anonimen
silvxa anonimna sem vedno,ko imam izbiro in ni pomembno za katero temo gre.
če pa hočeš vedeti kdo sem,pa samo vprašaj ti takoj povem.
Samo ker se pač nisem pogovarjala z zarodkom in kasneje z otrokom v nosečnosti še ne pomeni da sem slaba mama.velikokrat ste slabe mame takšne kot si ti-zdaj pa razmišljaj kaj to pomeni.

(odgovor članu gloria)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 18:55:30   
ključek
tudi jaz sem se kmalu začela pogovarjati z njim................na začetku sem ga / jo prosila, naj bo priden / a, da mami ne bo tako zelo bruhala..............user posted image user posted image .........potem sem ga / jo prosila, naj končno začne brcati.........user posted image user posted image user posted image ............velikokrat božam bušija in mu / ji razlagam..........kako delamo hiško, kako se počutim, kaj delam..........najbolj mi je všeč, ko se odvzove z brcami..........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 19:24:31   
Majuska
Ko sva pričela delati na bebici ... user posted image user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 19:53:46   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Ko sva pričela delati na bebici ... user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No, če je to dobro za otrokov razvoj in razvoj miselnih procesov ... potem bo pa najina pikica super inteligentna, ker se z njo pogovarjava že cel čas, kar delava na bebici (34 mesecev user posted image )

silvya - pod tvoj post se lahko z mirno vestjo podpišem. user posted image

anonimna
- tvoje mnenje je tvoje mnenje. To še ne pomeni da si sedaj slaba mama, če se nisi pogovarjala z otročkom v trebuhu. Niti malo. Bolj zbode tisti del, kjer si napisala, naj prižge radio. In seveda nekam globoko pa še razočaraš s tem zadnjim postom - zadnja poved. Mislim,  da je boljše da se skrivaš pod anonimnostjo, ne bi rada, da se mi tvoj nick pojavlja kot asociacija na nekaj neprijetnega in osornega. Saj razumeš ... mar ne. user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 13.8.2008 19:54:19 >

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 20:53:38   
taly82
Od začetka nosečnosti, mogoče malenkost bolj odkar sem prvič začutila njene brce, ko me konstantno opozarja nase user posted image  tak sweet feelinguser posted image

_____________________________

27.10.2008 se je rodil najin sonček Marcel

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 21:08:19   
Naja31
Potem sem pa jaz očitno čudna ker se ne spomnim da sem se kaj posebej pogovarjala z zarodkom. Pa moj mož tudi tega ni nikoli počel.
Se pa z obema pogovarjam odkar sta ven prišla, mislim da je to bolj pomembno. user posted image

(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
13.8.2008 22:05:41   
Jančika_
Jaz se nisem nikoli. Edino ko sem tik pred prvim spontanem splavom sedela pred ambulanto (začela sem krvaveti in sem šla na pregled), sem rekla: piki, prosim ostani pri meni. Pa ni.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj ste se začele pogovarjati s "pi...
14.8.2008 0:39:22   
Anonimen
Hmmm, spomnim se ne, da bi se ali da se ne bi. Sem pa v času nosečnosti predavala tako, da je kakšen dan več kot 8 ur poslušal moj glas in bo očitno računalničar. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Koliko daste za položnice?
livia

kot družina skupaj mislim (elektrika, voda, tv, internet, kurjava, smeti, vrtec, ....) - BREZ kreditov, Merkator kartice in podobno.

nad 1000€ (6%)

od 800€ do 1000€ (7%)

od 600€ do 800€ (11%)

od 400€ do 600€ (27%)

od 200€ do 400€ (37%)

manj kot 200€ (12%)


Število vseh glasov: 788

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!