|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaspanček
2.3.2005 14:30:30   
kepica
Doma imamo 10 mesečnega zaspančka.Čez noč spi po 12 ur,čez dan gre spat okoli 12h za 2 uri ampak on je non stop zaspan.Zjutraj,ko vstane,ga preoblečem in nesem v kuhinjo na zajtrk,že zeha,si mane oči in gleda kot mesečnik.Ob 12h gre zelo s težavo spat,upira se,ne vem zakaj,pa čeprav je zaspan.Vseeno potem po nekaj minutnem joku in čebljanju zaspi.Po dveh urah se zbudi in je še vedno zaspan.Tak je,kot bi bil ves prekrokan:) Drugače se normalno igra,je živahen ampak vsake toliko časa pokaže,da je zaspan.Najbolje se to opazi,ko se kam peljemo z avtom,ko po parih minutah vožnje zaspi kot top.Ne vem,kaj je narobe.Mogoče bi ga morala dajat dvakrat na dan spat?A so vaši tudi taki? Ne bi rekla.Takega otroka še nisem vidla.Pomislila sem že,da ima mogoče slabo kri? Imate mogoče ve kakšen predlog ali naj ga peljem k pediatru?

lp
Kepica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zaspanček
2.3.2005 14:34:02   
mamsi
Ne vem, naša spi ponoč raj 9 kot 10 ur, čez dan pa 3 ure na 3 obroke (8 mesecev). Se pravi skupaj 13 ur max.. Se si različni otroci, če ne sitnari čez dan, ga ni treba dat 2x spat, pomoje.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zaspanček
2.3.2005 14:36:57   
kepica
Ne,ni siten.Samo zaspan,ampak se naprej igra.Čudno:zmeden:

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zaspanček
2.3.2005 14:37:10   
Anonimen
Tudi jaz sem pomislila na slabo kri, toda če dobro pomislim, je naš pri tej starosti hodil 2x spat: nekje ob 10-ih, pa pol ob 14-ih še enkrat. Ponoči pa je spal tam nekjke od 10-11 ur.

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   zaspanček
2.3.2005 14:39:11   
Anonimen
Ožent, ožent :)-

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   zaspanček
2.3.2005 14:39:57   
kepica
He he,Meta.A boš zrihtala ženo :)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zaspanček
2.3.2005 14:40:57   
Anonimen
Narjen.
Kva pa češ, sej sta bla zaljubljenca že enkrat na morju skp :love:

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   zaspanček
2.3.2005 14:44:29   
Tjula
Joj, Kepica, bodi srečna da spi in vi z njim ... mi nismo skoraj 3 leta NIČ spali. Si ne moreš predstavljati...:zaspan::zaspan::zaspan:

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zaspanček
2.3.2005 14:44:30   
kepica
Sej to.Joj,tko mejhna pa sta bla že skupi na morju.Mene še pri 17.niso pustil. He he,ja to je dobr znak.Ja nč,ni kej.Boš pa naša tašča.:)-

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zaspanček
2.3.2005 14:45:27   
Anonimen
Kva si morš lepšga želet kokr tako super in dostojanstveno taščo? :love:

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   zaspanček
2.3.2005 14:45:52   
kepica
Ja Tjula,sej nimam pripomb,ampak mal me moti tale utrujenost,da ne bi blo kej narobe.Sej veš,pri tako majhnih nikol ne veš.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zaspanček
2.3.2005 14:52:31   
kepica
Sej zato mam pa od Ani sliko skos pr rok,da mu jo kažem,da ne bo pozabu nanjo.Ja, morta večkrat na obisk pridt,če bi bla rada naša tašča.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   zaspanček
2.3.2005 17:11:57   
Mateja17
Pri nas je isto. Smo pa ugotovili, da ko zjutraj kaže znake kot da je zaspana je potrebno spremeniti prostor in igrače. Pa ni nobenega sledu o zaspanosti več...

lp,
Mateja

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   zaspanček
2.3.2005 19:10:00   
ZARA
oh kepica...pr nas je isto!!!

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   zaspanček
2.3.2005 19:17:24   
kepica
Res Zara? In kako okrepate.Jest ga kr pustim.Sej se ravno tako igra in je priden,samo oči si zraven mane in z glavo opleta na vsake toliko časa.Da bi ga pa dvakrat na dan spat dajala se pa po moje ne bi obneslo.Pol bi blo pa res preveč spanja.Joj,sam dons ga je pa spet prej zmanjkal.Je pojedel samo pol večerje in ob pol 7h mrknil.Upam,da bo to kmalu za nami.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   zaspanček
2.3.2005 19:22:34   
ZARA
ja res,se vedno spi 2x na dan do dve ure vcasih vec...zvecer od 18.30 - 7.00...cist je notr,hehe...

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   zaspanček
2.3.2005 20:54:26   
Anja167
Mi sicer vse skupaj spimo manj kot vi, kepica, ampak pri nas so isti znaki. Velikokrat si manemo očke, pa vseeno 5- do 10-minutno upiranje pred spanjem in jok, ko se zbudi (zdaj sem stoprocentna, da je to samo takrat, ko je še zaspan). Meni se zdi, da ga že zdaj včasih čez dan malo posilim, da zaspi, ampak mogoče bi pa res moral spati še več (smo res bolj na spodnji meji ur spanja za našo starost). V glavnem, hotela sem povedati, da je naš pokovc dejansko slabokrven (hemoglobin ima 108, kar je pod normalo). Jaz sem tudi slabokrvna in sem en čas vsako popoldne hodila spat, ko sem jemala pa železo, sem bila pa čisto OK. Tako da je možno, da ima vaš slabo kri. Mogoče res prosi za krvno preiskavo.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   zaspanček
2.3.2005 21:12:19   
kepica
Anja 167 mogoče imaš prav.Tudi jaz sem takoj pomislila na to,ker imam tudi jaz slabo kri.Sicer so Nejcu kri pregledali januarja in je bila še v redu,mogoče se je pa zdej malo poslabšala in je to znak.Mogoče:zmeden: Bi blo res pametno mal stopit do pediatra.
Aja,kaj pa si dobila potem za kri popravit? Za Eneja mislim.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   zaspanček
2.3.2005 22:04:01   
daša
Ja mi smo pa tisti, ki ne spimo prav veliko. Je imel pa tamal slabo kri, pa ni zato nič bolj spal. Tako, da bodi vesela, da spi. Pa mogoče res probaj dat 2x na dan spat, sam moraš pol računat da bo šel zvečer kakšno urco kasneje. Ker z otroci tam pri enem letu je tako. Enkrat je premalo, dvakrat pa preveč (spanje čez dan mislim). Mi našega dajemo pri 14 mes še 2x spat,ker vsakič spi samo po eno uro do uro in pol in je to premal.Ker tud ponoči slabo spi, zjutraj ima ob 7 auf, je dopoldne kmalu pripravljen iti spat (okoli 10-tih), potem gre pa okoli 14 še enkrat, zvečer pa ob 20.30 "pade dol".
Pri ta prvem je bilo to obdobje na poletje, tako, da sem ga ponavadi popoldne kar z vozičkom mal peljala, da je za ene pol urce zaspal, da je zdržal do večera.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   zaspanček
3.3.2005 20:02:29   
Anja167
kepica, nismo dobili še nič, ker naj bi najprej začeli jesti normalna kosila (meso in te zadeve), pa bomo potem videli, če bo kaj bolje. Naš pediater ne komplicira (beri: ne daje rad zdravil, če ni nujno).

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?