|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj dojenček dela ko ne spi
5.8.2008 21:25:08   
Alči
Kaj počno vaši dojenčki  ko ne spijo. Namreč najin je ful priden, včasih mu damo malo dudico, drugače pa je v poseljici zadovoljen sam s sabo. Z očkom se nama prav "smili" ko ga gledava kako leži in gleda okol, in naju"ne potrebuje". Pa tak lušan je da bi ga itak skos mel na rokah pa ga cmokal.....nekateri pravijo da imajo probleme s tem da se hočejo skos pestvat pa nosit po rokah, najin pa ne " tečnari". Midva ga sama vzameva ven in ga dava k sebi pa se z njim igrava, pogovarjava ga lupčkava in božava...Zanima me pa to, kolk je dovolj oz kdaj je preveč "crklanja". Patronažna je rekla da do 1 leta se jioh ne da razvadit, ene mamice pa pravjo da se jih da zelo hitro. Ne smeš pa valda ga puščat samga skos k je buden, to mi je jasno.Pravijo tut da jih morš same mal pustit ko so mali,da pol k malo zrastejo niso čit nebogljeni in da ne tečnarjo skos, da se znajo sami zamotit. najin je star 1m. Kako ste ve delale....po občutku, kako?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj dojenček dela ko ne spi
5.8.2008 21:29:17   
Jenny Anny
Uživaj če je res tako. Saj kasneje se bo cartal, pa bolj bo aktiven, sedaj pa izkoristi čas in počivaj, al pa kaj delaj, če ne moreš počivat. Če bo kaj "rabil" te bo itak poklical.
Kar se razvajanja tiče, pa se mi zdi, da se jih da tud pred enim letom razvadit.

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj dojenček dela ko ne spi
5.8.2008 21:33:15   
Naja30
Sej na začetku so si vsi več ali manj sami sebi dovolj. user posted image  Bolj ko raste, bolj pa ga zanima okolica in vse, kar se dogaja okoli njega.
Naša je na začetku tudi samo ležala in gledala malo okoli, jaz sem pa gledala njo.user posted image

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
5.8.2008 22:48:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj dojenček dela ko ne spi
6.8.2008 10:26:34   
wing
IZVIRNO SPOROČILO: Jenny Anny

Uživaj če je res tako. Saj kasneje se bo cartal, pa bolj bo aktiven, sedaj pa izkoristi čas in počivaj, al pa kaj delaj, če ne moreš počivat. Če bo kaj "rabil" te bo itak poklical.
Kar se razvajanja tiče, pa se mi zdi, da se jih da tud pred enim letom razvadit.



Točno tako.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj dojenček dela ko ne spi
6.8.2008 10:59:01   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: wing

IZVIRNO SPOROČILO: Jenny Anny

Uživaj če je res tako. Saj kasneje se bo cartal, pa bolj bo aktiven, sedaj pa izkoristi čas in počivaj, al pa kaj delaj, če ne moreš počivat. Če bo kaj "rabil" te bo itak poklical.
Kar se razvajanja tiče, pa se mi zdi, da se jih da tud pred enim letom razvadit.



Točno tako.


Ja, maš srečo

(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj dojenček dela ko ne spi
6.8.2008 11:07:59   
sirenetta
Mi smo imeli podoben "problem" user posted image .

Ja, nekako po občutku, mislim, da je oboje fajn in da se kdo "ukvarja" z njim in tudi da je nekaj časa sam (da se ne navadi, da mora skozi kdo bit z njim in da se zna tudi sam zamotit in zabavat sam s sabo - po moje je to ok).

"Problem" ko je sam in gleda okoli smo "rešili" tako, da smo mu nad posteljico naštimali glasbeni vrtiljak (Tiny love iz BC) in s kakšnim veseljem opazuje tiste živalice, ki počasi krožijo!

No, stvar je bila taka, da se mi je pri dopolnjenem enem mesecu moj sonček zasmilil, ko je ležal tako v poteljici in prav iskal s pogledom kaj kar bi lahko gledal. Na koncu je ubošček gledal edino stvar, ki je bila tam na razpolago za opazovanje, to je tista zaščita okoli ograjice in medvedki na njej. Tako da za prvi mini rojstni dan, ko je dopolnil torej en mesec, smo mu naredili velikooo veselje in mu podarili tale vrtiljakec.

Res toplo priporočam vsem, mi smo zelo zadovoljni in res ti ni treba več srbet, da je user posted image sam in da edina "zabava" ki jo ima sta ti in očka user posted image .

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Kako prenaša vožnjo?
Jaka RR

Kako vaš otrok prenaša vožnjo?

Spi (36%)

Slabo (11%)

Čeblja, kot zmešan/a (13%)

Ga zamotimo z aktivnostmi (15%)

Se sam zamoti (26%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!