|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tabla
21.7.2008 13:58:42   
2.2.
kje se bi dalo kupit ali dobit tisto zeleno šolsko tablo. Gledala sem nekaj po netu pa nič kaj konkretnega nisem našla. V BC še nisem šla pogledat samo verjetno imajo tam samo tiste majhne. JAz bi vsaj 1m X1m
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tabla
21.7.2008 14:07:03   
Volga
Naš jo ima, tako na stojalu, samo ni zelena ampak črna. Je pa velika zagotovo meter krat meter, kupili so mu jo v BC marca meseca, bila pa je 20 evrov.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tabla
21.7.2008 16:11:19   
2.2.
samo da se piše z kredo. ker flomasteruser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tabla
21.7.2008 16:41:12   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

samo da se piše z kredo. ker flomasteruser posted image


Ja, seveda, s kredo se piše. Pa pobriše z gobico.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tabla
22.7.2008 9:19:58   
*bubi*
samo da se piše z kredo.


Meni pa ravno kreda ni najbolj..... se praši po celem, že med pisanjem, kaj šele, če se s suho gobo briše user posted image  

Ja, pri letu in pol so tudi flumastri vprašljivi user posted image




_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tabla
22.7.2008 12:31:37   
maja1488
Jaz imam flomastre, ki se perejo z vodo. Tudi če se poriše po obrazu, gre z baby robčki dol. In iz bele table tudi.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tabla
22.7.2008 12:31:57   
maja1488
Od krede pa smo imeli celo hišo v prahu.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tabla
23.7.2008 10:19:57   
Lenny
Obstajajo ene "protiprašne" krede od katerih se občutno manj kadi. Mislim, da so od Lyre.
Sicer pa smo pri nas tablo naredili kar sami, po dimenziji vrat, kjer je nameščena. V Bauhaus-u se dobi barva za table (zelena) in to smo nanesli na vezano ploščo mislim da v 3. slojih.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tabla
27.7.2008 6:26:29   
2.2.
ja in koliko ta barva približno stane? in kako se ji točno reče, da bom še vprašala tukaj pri nas, ker glih nimamo bauhausa blizu.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tabla
28.7.2008 13:41:51   
Lenny
Barva za šolsko tablo. Pakirana je v 1/4 kg pločevinke. Cene se ne spomnim, draga pa ni bila.

< Sporočilo je popravil Lenny -- 28.7.2008 13:42:19 >

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tabla
7.4.2012 7:58:41   
caramel

Jaz imam flomastre, ki se perejo z vodo. Tudi če se poriše po obrazu, gre z baby robčki dol. In iz bele table tudi.


Imela bi eno vprašanje - za darilo nameravam kupiti namagneteno risalno tablo, pa želim za pisanje kupiti pralne flomastre. So ti OK za pisanje po takšni tabli?
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=166020
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=143311

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tabla
10.4.2012 15:30:06   
urshak
Pri antusu dobiš barvo za šolsko tablo zeleno, malo več kot 2 eura stane lonček, premažeš trikrat ali štirikrat in imaš super tablo

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tabla
12.4.2012 18:09:50   
malaMravljica
Ko sem sedaj videla to temo sem se spomnila, da so nasemu malemu tudi kolegi podarili eno tako tablo, sam ne vem s cim se pise, mislim da s kredo. Od kdaj naprej je to aktualno? 2,5 letniku bo verjetn ze fajn kaj gor risat ?

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?