|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tiny love igralni center-pranje
17.7.2008 23:14:21   
benika
A lahko operem podlogo od igralnega centra v stroju?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tiny love igralni center-pranje
17.7.2008 23:42:07   
Anonimen
Jaz sem jo, pa je bilo vse OK.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tiny love igralni center-pranje
17.7.2008 23:54:53   
benika
Tenk ju. Verjetno si oprala na 30°C?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tiny love igralni center-pranje
18.7.2008 0:03:08   
Lunc_a
Itak da lahko.
Operi na 40

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tiny love igralni center-pranje
18.7.2008 9:17:24   
centaur
Pazite kako boste čistili ogledalček z glasbo (če je zraven). Jaz sem ga očistil malce z vodo in enim "lahkim" detergentom (samo ob strani), pa dal sušiti. Potem je odstopil ogledalni del (se pravi ogledalo, ki je neka plastika). Sem ga zalimal, ampak je zgleda bil lim preveč agresiven (lepilo OHU) za to plastiko in se poznajo lise na ogledalu. Ogledalo je mislim da nalepljeno na karton.

Tako da pazljivo.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tiny love igralni center-pranje
18.7.2008 9:45:03   
Naja30
Jaz sem ga pa samo obrisala z mokro cunjo, ker ga v pralni stroj ne bi spravila. Imamo tisto tavečjo varianto s polno glasbenih tipk zraven.

(odgovor članu centaur)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tiny love igralni center-pranje
18.7.2008 10:20:45   
Naja31
Jaz sem ogledalo in vse glasbene zadeve prej dol vzela, dala v stroj na 40, pa se mi zdi, da so barve malo obledele.
Naslednjič perem na 30.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tiny love igralni center-pranje
18.7.2008 16:04:33   
sirenetta
Tudi jaz sem odstranila vse razen podlage in oprala v pralnem stroju na 30 stopinj s švoh centrifugo (nisem si upala dati ta močno centrifugo) in je bilo vse ok.
Tiste viseče igračke, ki so cele iz plastike pa sem oprala v pomivalnem stroju z normalnim programom normalno z našo posodo na 60 stopinj. Ostalega nisem (in verjento niti ne bom) prala (loki, glasbeni mehanizem, ogledalo, mehke viseče igraček) - najbrž samo malo obrisala.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tiny love igralni center-pranje
18.7.2008 21:04:07   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna

Jaz sem jo, pa je bilo vse OK.


enako, na 30C


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?