|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bazen
12.7.2008 17:08:58   
titoti
Mene pa zanima, kdaj ste se upale z dojenckom v bazen? Moja miska je stara 7 m... pa hodimo zaradi vrpcine na bazen, ne vem pa ce lahko njo tudi namocim...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bazen
12.7.2008 17:34:31   
Paštetka
seveda jo lahko. Probaj in boš videla kako bo uživala, ko se bo malo ohladila

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu titoti)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bazen
12.7.2008 17:38:12   
titoti
uzivala ze uzivala, kaj pa klor pa ostalo?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bazen
12.7.2008 17:43:19   
Paštetka
Nekje do 5 meseca se naj ne bi dojenčki kopali v bazenu ravno zaradi tega, ker njihova koža ni še pripravljena na klor.

Drugače pa ko pride iz vode jo lahko takoj stuširaš z vodo.

Alergijo na sonce in klor pa lahko razvijejo tako odrasli kot otroci. Če ji je to dano, potem bo imela drugače pa ne.

Obilo užitkov v vodi želim. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu titoti)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bazen
12.7.2008 17:44:11   
titoti
super, hvala user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bazen
12.7.2008 17:45:44   
Anonimen
Moj ima AD, pa je bazen (Atlantis) zelo dobro prenesel oz. ni bilo poslabšanja. Ko je bil prvič v bazenu je bil star 6 mesecev. Mislim da, če ima tvoj zdravo kožo ne bi smelo biti nobenega problema, stuširaj ga, pa s kakšnim oljčkom ga po kopanju namaži, s takim, kot ga že zdaj mažeš. Lp

< Sporočilo je popravil decembrka -- 12.7.2008 17:46:28 >

(odgovor članu titoti)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bazen
12.7.2008 19:58:56   
*Uršula*
Moj nečak (7mesecev) je pa ravno na bazenu fasal kandido!!!! Me ne spraviš z mojo v bazen. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bazen
12.7.2008 20:09:05   
lana8
Mi smo šli v toplice se kopat z našo, ko je imela 8 tednov, pa sem jo ravno tako namočila za trenutek v vodo, samo do trebuha, je ful uživala, Potem pa takoj pod tuš, in je bilo vse v redu. 
Se čist strinjam s Paštetko, manj kopiciraš bolje je!
P:S:  To je samo moje mnenje, seveda smo si pa različni.

(odgovor članu titoti)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bazen
12.7.2008 21:52:43   
leasnurer
Mi smo se šli pred dvema tednoma kopat. Včeraj pa sva prišla po enem tednu iz bolnišnice, ker je fasal uroinfekt. Zdravnik je rekel, da je to skoral 100% staknil na bazenu.
Star je 4 mesce, tak da vam odsvetujem kopanje z dojenčkom v bazenu.

(odgovor članu lana8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bazen
12.7.2008 23:24:46   
Pia77
Naš je bil star točno 3 mesece, ko smo šli prvič v toplice. Mu je bilo kar všeč, nobenih infekcij ni staknil.

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bazen
17.7.2008 23:02:52   
ninaneja
LP!mam hčero staro 4 mesece in smo ble že na bazenu 3x,kupjo se pleničke nepremočljive za 1x uporabo.Pa ni blo nč narobe.Pravjo pa da ni fajn hodit velik na bazene s takim mejhnim zarad infekcij...

(odgovor članu titoti)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ime za punčko
mag3

Ime za punčko

Hana (18%)

Lina (10%)

Neli (13%)

Mia (17%)

Ema (27%)

Naja (15%)


Število vseh glasov: 595

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!