|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čeveljčki za malčke
9.7.2008 15:01:10   
Anonimen
Kje kupujete čeveljčke za vaše malčke?
Oz. da napišem kje ste kupile prve čeveljčke, ko so vaši malčki shodli?

Kakšni so to bli? Mehki? Trdi?


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čeveljčki za malčke
9.7.2008 15:09:44   
sončnica13
No tile sandalčki: http://www.superge.si/html/svn/3394353-AA.shtml

in pa  tile supergi: http://www.superge.si/html/svn/2721307-AA.shtml

z obema smo bili zadovoljni

Kupili smo jih pa v Kranju, v mestu pa se zdaj ne morem spomnit ime trgovineuser posted image


< Sporočilo je popravil sončnica13 -- 9.7.2008 15:11:18 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čeveljčki za malčke
9.7.2008 15:23:01   
Anonimen
Mi bi najraje zdaj vzeli sandalčke, da bi pač malo bolj lahko nogica dihala.
A te sandalčke ko si jih pripopala ste vi vzeli za kot prve čeveljčke? Vredu hodi z njimi?
Ker mi smo do sedaj meli pedipede, zdaj pa je prav shodil in že kar leti če je treba, pa je pediatrinja rekla, da mormo nabavit ene take, ko mu bodo malo bolje fiksirale gleženjček pa čimbolj mehek podplat. Ni nujno da z opetnikom.


(odgovor članu sončnica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čeveljčki za malčke
9.7.2008 15:33:51   
sončnica13

Ja te sandalčki so bili njegova prva obutev-nosil jih je lani od 11-ega meseca naprej in je lepo hodil v njih.
Sicer pa ne vem, si imela mogoče v mislih kaj takega
glede na to, da vam je pediatrinja svetovala za fiksiranje gležnjev, se mi zdijo takile najbolj primerni link
ali pa kaj v tem smislu link



< Sporočilo je popravil shorty -- 9.7.2008 19:10:56 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
9.7.2008 15:36:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sončnica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čeveljčki za malčke
9.7.2008 15:46:00   
Anonimen
Ravno superfitke smo si dans nagledli ene, ampak se naš škrat niti premaknit ni znal v njihuser posted image

Mislim, da se bo mogo malo navadit na njih...

A drugače so superfitke ok? Jih je kupila katera?

< Sporočilo je popravil Teika -- 9.7.2008 15:47:23 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čeveljčki za malčke
9.7.2008 15:51:01   
Anonimen
živka tudi mi imamo namen te shooshoos copatke naroči preko spleta, so mi ful všeč...sem jih gledla na ebayu...jih je mogoče naročala katera tam?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čeveljčki za malčke
9.7.2008 15:52:26   
Lenny
Teika, Superfit, Ciciban, Elephant ... dobrih firm je kar nekaj. Predvsem izberi take, ki bodo malemu pasali na nogico. Mi smo imeli klasičen problem visokega narta in so nam Superfit najbolj ustrezali za začetek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čeveljčki za malčke
9.7.2008 15:56:56   
Anonimen
Od vseh kar smo jih probali so bile te superfit še najboljše...cicibanke mislim, da so mu pa najmanj ustrezale, ful so ga vezale preko pa kar opletal je z nogicami sam da smo jih dali dol...

Mislim, da bomo kar šli in vzeli tele superfit...

Lenny, a tvoj se je hitro navadil hodit z njimi?

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čeveljčki za malčke
9.7.2008 16:06:13   
Lenny
Ja, ene dva dni je izgledal zelo neroden, potem pa je šlo. Prve je dobil št. 18, tam okoli 9. meseca, ko je začel hoditi tudi zunaj. S pomočjo seveda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čeveljčki za malčke
9.7.2008 21:07:13   
Naja30
Prvi čeveljčki so bili Ciciban softy. Prvi copatki tudi ciciban, ampak so zelo trdi in je ves čas padala v njih. Potem sem vzela superfit in sem zadovoljna z njimi, tako da samo te kupujemo.

Drugi čevlji pa so pretežno kupljeni v massu od njihove znamke mass, fisher price in drugi. Poletne ima tudi ene iz massa, pa crockse. Jaz sem zelo zadovoljna z massom.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čeveljčki za malčke
9.7.2008 21:59:51   
frutka_
Softy Ciciban, Super Fit in Geox. Od športnih čevljev pa Nike in Adidas.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čeveljčki za malčke
9.7.2008 23:03:09   
Anonimen
Kaj pa pediped ali so uredu copatki, eni pravijo da ne,da lahko otrok hodi tako da mu gredo nogie not

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čeveljčki za malčke
9.7.2008 23:03:49   
Anonimen
Mal sem zabluzila ma sej se razume verjeten kaj mislimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čeveljčki za malčke
9.7.2008 23:05:43   
Lunc_a
Vseeno je kaj ima na nogi.Obutev mora biti mehka,torej vzami v roke čevelj in ga prepogni,če je trdo ni uredu,mora se obutev lepo dati prepogniti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čeveljčki za malčke
10.7.2008 13:11:59   
Elen
Mi smo tudi pred kratkim kupovali prve čeveljce.

Kupili smo Cicibanke bol zaprte sandalčke, ker so imeli zelo male številke. In prav te ki so za prve korake, ki so res mehke. Spodaj na podlatu imajo "rdeč delček" in po tem spoznaš da so ti čevelci za prve korake. Tako mi je trgovka razložila v prodajlni.
Druge pa imamo Adidasove, prav take kot jih je omenila sončnica13. Se zelo dobro hodi v njih, ker se izredno mehke.

Jaz sem ful mnenj prebrala glede prve obutve. Tako kot so že predhodnice napisale, čevelci morajo biti mehki, zračni, iz naravnih materialov. Najbolši so tisti, ki se čimlažje upognejo. In pa za cca debelino našega prsta mora bit lufta spredaj pri prstih.

Pa veliko uspehov pri nakupu. Za nas je bil to velik podviguser posted image

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čeveljčki za malčke
11.7.2008 10:40:42   
NATAŠI
mi do sedaj ciciban in geox (predvsem ti so mi najboljši)

(odgovor članu Elen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čeveljčki za malčke
11.7.2008 18:26:08   
Annny
Moram reči, da so meni osebno najbolj všeč supergi Naturino - ta znamka ima superge izredno mehke in na zunaj neobčutljive. Copatki pri nas dolgo niso bili aktualni, ampak je nosila samo ABS nogavičke (mislim, da smo jih ca 2 leti nazaj kupovali kar v DM-u); ko je nosila copatke, pa so bili to Superfitovi..Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?