|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samoporjavitvena krema
6.7.2008 12:38:39   
Anonimen
Glede na to da za nosečnice ni priporočljivo ne sončenje ne solarij me zanima če veste kako je to s temi kremami in če že katero priporočate. A to kaj upliva na male user posted image  v bušiju?
Hvala za pomoč!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samoporjavitvena krema
6.7.2008 13:21:01   
meta21
jah, jaz bi rekla, da je koža kar velik organ in vse kar je v ali na našem telesu verjetno pride tudi do user posted image . Če je pa škodljivo, bo pa najboljše da vprašaš ginekologa ali pa se za letos pač sprijazniš, da ne boš porjavela. Konec koncev so nekoč dvorne dame ohranjale bledo polt in veljale za lepe!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samoporjavitvena krema
6.7.2008 13:23:07   
Majuska
Te kreme se mi zaradi moje izkušnje zdijo čista bedarija. Po enem tednu mazanja se ti zdi, kako čudovito kožo imaš, v naslednjih dneh pa se že lušči s tebe. Na koncu si ves šekast.

Škoda denarja.



(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samoporjavitvena krema
6.7.2008 13:32:17   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Te kreme se mi zaradi moje izkušnje zdijo čista bedarija. Po enem tednu mazanja se ti zdi, kako čudovito kožo imaš, v naslednjih dneh pa se že lušči s tebe. Na koncu si ves šekast.

Škoda denarja.






Po vsakem tuširanju si tak kot da se nebi 300let umiv,tok da se podpišem pod ta post.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samoporjavitvena krema
6.7.2008 13:55:14   
Anonimen
Zakaj pa za nosecnice ne bi bilo priporocljivo soncenje? V neki normalni meri seveda.. Kolikor vem, celo priporocajo v zadnjih mesecih zaradi vitamina A/D... in se dojencek dobi nekaj svetlobe.... Ko bomo na morju, vsekakor nameravam kazat trebuscek soncku...

V samoporjavitvene kreme in podoben hec pa nikakor ne verjamem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samoporjavitvena krema
6.7.2008 14:03:58   
netki
res je...zakaj pa ne sončenje, zmerno

jst sem se tud malo nastavljala sončku in dobila lepo barvo....
ampak je pa res, da sem sonce malo težje prenašala kot pa ponavadi in se zato hitreje umaknila v senco.....po moje ti telo kar samo pove kdaj je dovolj.....vsaj pri meni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samoporjavitvena krema
6.7.2008 14:17:39   
Naja30
Po moje sončenje prav nič ne škoduje, dokler je v mejah normale - to velja pa tudi v nenosečem stanju. Edino ženska lahko v nos. dobi več pigmentnih pik ipd. Zato se mogoče ne priporoča preveč. Jaz sem vse delala v mejah normale, mi pa sonce sploh ni pasalo, ker mi je bilo še slabo, to dvoje pa nekak ne gre skupaj.

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samoporjavitvena krema
6.7.2008 19:01:16   
zara13
O sončenju za nosečke, povzeto po članku iz revije Mama & Dojenček:
  • ležanje na soncu je odličen način sprostitve med nosečnostjo
  • dvigne se nivo vitamina D, ki pomaga telesu absorbirati kalcij, ki pripomore k trdnosti kosti dojenčka
  • v nosečnosti je možna hitrejša porjavitev, vendar je potrebno biti pozoren na to, da se koža ne poškoduje, saj je koža bolj občutljiva (opekline)
  • zaradi povečanega nivoja estrogena, lahko pride do neenakomerne porjavitve (lise)
  • preveč vročine in sonca vsekakor ni priporočljivo, saj lahko pride do pregretja in je lahko nevarno za dojenčka
  • izogibajte se opoldanskemu soncu, pijte dovolj tekočine in ne pozabite na visok zaščitni faktor
  • dokler boste previdne, ni razlogov, zakaj ne bi uživale na soncu kot vsi drugi user posted image
Lepe poletne počitnice na sončku in seveda pazljivo ;)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samoporjavitvena krema
6.7.2008 22:12:32   
dzanika
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Te kreme se mi zaradi moje izkušnje zdijo čista bedarija. Po enem tednu mazanja se ti zdi, kako čudovito kožo imaš, v naslednjih dneh pa se že lušči s tebe. Na koncu si ves šekast.

Škoda denarja.






Po vsakem tuširanju si tak kot da se nebi 300let umiv,tok da se podpišem pod ta post.


tudi jaz se pod tole podpišem. Grozne so te kreme! user posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
7.7.2008 12:14:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samoporjavitvena krema
7.7.2008 14:02:33   
Tedi77
Hej!
Tudi jaz sem se letos odločila za samoporjavitveno kremo, ker se nameravam skrivati pred soncem, glede na to, da mi je ginekologinja rekla, da se sončiti ne smem, predvsem trebuha. Očitno so teorije glede koristnosti/škodljivosti sonca v nosečnosti zelo različne ....
Kupila sem si kremo proizvajalca Lavera, ki ima bio certifikat in baje ne vsebuje nobenih umetnih snovi. Vendar pa je efekt tak, kot ga opisuje večina zgoraj podpisanih. Mažem se vsake nekaj dni in sem naslednji dan potem, ko se namažem taka, kot se ne bi umivala. Fleki, ven udarijo vse pege in pegice, na kolenih in gležnjih pa izgledam tako, kot bi hodila po njivi in se ne bi umilauser posted image . Uporabljam jo, kljub ne najlepšim rezultatom, vendar samo za noge. Tam sem najbolj bela, tako pa vsaj lahko oblečem kratke hlače in krilo.
Torej se tudi jaz pridružujem tistim, ki pravite, da so na soncu rezultati bistveno lepši...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Alergije
Michonne RR

Ali ima vaš otrok kakšno alergijo?

Ne (82%)

Da, na cvetni prah (12%)

Da, na pršice (0%)

Da, na hrano (6%)

Da, na več različnih (0%)

Da, drugo (0%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!