|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mariborčanke nUJNO Lent
5.7.2008 17:47:25   
mojcaziga
Pozdravljene!

Malo prej me je klicala ena znanka, da so nameravali prit v MB in med drugim zvečer na sprehod po Lentu. In zdaj vprašanje - za sprehod po promenadi in med gostinci ne rabiš popotnega lista al kako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, sram me je, da tega ne vem, ampak sama sem vsako leto imela ta popotni list in sem bila brez teh skrbi.


Hvala za vsak odgovor, če je sploh katera pri računalniku ob tem lepem popoldnevu.

lp, mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mariborčanke nUJNO Lent
5.7.2008 17:48:42   
Seven*
Ne rabiš. Sem bila vćeraj cel večer doli brez njega.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mariborčanke nUJNO Lent
5.7.2008 17:49:46   
mini11
ne rabiš ne. Popotni list rabiš samo za vstop na prizorišča. Pa še to ne vsa. Npr. jurčkov oder in Večerov oder nimata vstopnine.

pa lepo sprehajanje po Lentu

p.s. danes je še ognjemet

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mariborčanke nUJNO Lent
5.7.2008 18:14:46   
hmm...
ob 12 je ognjemet kajne?

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu mini11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mariborčanke nUJNO Lent
5.7.2008 19:01:37   
arabela*
nič ne rabiš.Če pa želiš na kak oder,pa rabiš kartouser posted image
Pa uživajuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mariborčanke nUJNO Lent
5.7.2008 19:17:24   
koala
Ognjemet naj bi bil ob 23.45,samo še nikoli niso bili točni.

Aja, za šetkanje po čentu pa ne rabiš popotnega lista.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vsem hvala
5.7.2008 20:53:33   
mojcaziga
Bomo šli kar skupaj, mi še s 6-letnikom user posted image user posted image

Ja, pa na ognjemetu seveda ne smemo manjkati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi je tako všeč to festivalsko življenje in dogajanje v MB, da bo miglo bit večkrat. Seveda pa jim gre letos vreme še posebej na rokouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


lp, Mojca

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vsem hvala
5.7.2008 22:44:34   
Freycha
meni je bil do lanskega leta ognjemet čisto cool zadeva. Ko pa sem bila v porodnišnici, pa ko je to bobnelo in se treslo, kot bi nas z bombniki napadli, nasproti porodnišnice je pa pediatrična in si niti pomisliti nisem upala, kako mora biti tam otročke strah.... od takrat naprej mi pa ta ognjemet smrdi in ga zaradi mene lahko tudi ukinejo......

Sicer pa: uživajte, mi očitno lenta letos ne bomo videli od blizu user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vsem hvala
5.7.2008 23:17:46   
Vrtnica79
Mi pa imamo lep pogled iz terase. Samo upam, da mi pokanje ne zbudi user posted image . No, še malo pa bo...........




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vsem hvala
6.7.2008 9:29:27   
Anonimen
Sem bila včeraj zvečer in je res brezveze. Bogi vsi dojenčki doli in mali otročeki...mislim ko izžete cunje so viseli na rokah od staršev.user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vsem hvala
6.7.2008 14:02:32   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

meni je bil do lanskega leta ognjemet čisto cool zadeva. Ko pa sem bila v porodnišnici, pa ko je to bobnelo in se treslo, kot bi nas z bombniki napadli, nasproti porodnišnice je pa pediatrična in si niti pomisliti nisem upala, kako mora biti tam otročke strah.... od takrat naprej mi pa ta ognjemet smrdi in ga zaradi mene lahko tudi ukinejo......

Sicer pa: uživajte, mi očitno lenta letos ne bomo videli od blizu user posted image


Tudi sama sem bila v porodnišnici cel čas Lenta in to 6 let nazaj, ko je pripekalo podnevi in ponoči, zato nam ni preostalo drugega kot da sva s cimro imele odprta vsa okna. V glavnem, mislim da sva bili priča celotnemu programu, skupinam in nastopom brez popotnega lista user posted image user posted image user posted image . pa nama niti ni bilo tako moteče - kako pa je bilo otročkom v pediatrični pa ne vemuser posted image user posted image user posted image user posted image

lp, Mojca

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vsem hvala
6.7.2008 14:14:16   
Freycha
saj mene tudi ni motila muzka... sem prav z veseljem poslušala..... ampak ognjemet je bil pa grozen. Pa predvidevam, da se je tudi ognjemet v šestih letih precej spremenil in so sedaj te rakete precej močnejšeuser posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vsem hvala
7.7.2008 12:27:37   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Tudi sama sem bila v porodnišnici cel čas Lenta in to 6 let nazaj, ko je pripekalo podnevi in ponoči, zato nam ni preostalo drugega kot da sva s cimro imele odprta vsa okna




Res al kaj? Jaz sem tudi takrat bila v porodnišnici, samo nadstropje nižje ( rizična nosečnost).

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vsem hvala
7.7.2008 13:39:23   
koala
Se strinjam, da so si otročki ful bogi, sploh tam okoli. Mi smo pod pekersko gorco, pa se je mali taku ustaršil pokanja, da sem ga komaj pomirila.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vsem hvala
7.7.2008 15:13:15   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79
Res al kaj? Jaz sem tudi takrat bila v porodnišnici, samo nadstropje nižje ( rizična nosečnost).


Jaz pa sem bila nadstropje niže konec aprila in v začetku maja, konec junija pa nadstropje više user posted image user posted image

lp, Mojca

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Čiščenje po tleh
grahek85

Kako pogosto pomivate po tleh bivalne prostore?

vsak dan (7%)

večkrat na teden (16%)

enkrat na teden (41%)

vsaka dva tedna (13%)

enkrat na mesec (16%)

vsake par mesecev (8%)


Število vseh glasov: 179

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!