|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nohtki
26.6.2008 17:39:02   
nia5
Moja pupika ima nekaj čez mesc in ma revica tako ostre nohtke in dolge in me zanima po kateri metodi oz kdaj in kako ji prvič postriči nohtke. Sem čula da je med spanjem priporočljivo saj drugače ful krili. Pa kaj morem škarjice prej razkužit v alkoholu? Prosim za nasvete, saj sva že obe poškrampani. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nohtki
26.6.2008 17:46:39   
teja28
nasemu tudi rastejo kot za stavo user posted image  Nam je patronazna povedala, da se jim lahko prvic postrize po enem mesecu ... jaz sem najprej uporabljala tisto, za scipat nohtke, pa sem ga spretno urezala user posted image , tako da se zadeve vec ne lotevam. Sedaj sem zato zadolzila dedka user posted image   On mu sedaj nohtke reze s skarijcami, ki pa jih nic ne razkuzi. To po moje ni potrebno. Pa veliko srece.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nohtki
26.6.2008 18:02:51   
Jelcy
Tudi mi smo imeli oz imamo isti problem. Jaz sem mojemu prvic ostrigla nohte po 1 mesecu. Skarje sem razkuzila samo pred prvo uporabo, zdaj jih ne vec, ker jih uporablja samo on. So chiccotove in sem full zadovoljna. Strizem pa mu ko spi, ce ne prevec krili z rokami, ampak je vseeno ves popraskanuser posted image .

(odgovor članu teja28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nohtki
26.6.2008 18:50:32   
mateyka
jaz sem dobila v porodnišnici posebno mini pilico s finim brus papirjem gor in smo to uporabljali do 3 meseca.

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nohtki
26.6.2008 20:28:48   
mala pikica
Jaz vedno strižem nohtke, ko je buden. POznam primer, ko so to vedno delali v spanju, in še delkica pri štirih letih ne dovoli rezat nohtkov.
Mi imamo zaobljene škarjice, razkuževala jih nisem nikoli, prvič nam jih je postrigla patronažna pri 3 tednih in nikoli ni pri tem krilil z rokicami user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nohtki
26.6.2008 20:41:21   
Anonimen
Ko je bila dojenček sem ji brez problam strigla nohtke, najlažje je po kopanju, ko se še malenkost zmahčajo. Danes pri skoraj 17. mesecih pa damo na TV risanko Fifi in cvetličnike in lepo v miru postrižemo nohtke. user posted image

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?