|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a mi lahko kdo tole razloži
21.6.2008 17:54:54   
Spark
Zdej na levi strani strani RR je ena rubrika povej naprej... in ko to odpreš so notri eni znakci.
Kaj to sploh pomeni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a mi lahko kdo tole razloži
21.6.2008 18:08:45   
silvya
Pomeni, da si tole  sedaj že povedala naprej in bo vse firbec matral, kaj za hudiča si ti gledala. user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a mi lahko kdo tole razloži
21.6.2008 19:07:58   
Anonimen
amm, pomojem, da maš loh na facebooku al pa myspace napisan,da si član RR-ja, oz. da maš iz tam bližnjico...Pojma nimam, sam predvidevamuser posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a mi lahko kdo tole razloži
21.6.2008 23:13:45   
Anonimen
Ful nadležno, ker se odpre vsakič, ko greš z miško čez.
Bljak user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a mi lahko kdo tole razloži
22.6.2008 9:30:45   
smrka
to pomeni da je reklama, kar je na drugih forumih tudi prepovedan, tko da nevem ce se sme sirit okol, da si na tem forumu.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a mi lahko kdo tole razloži
22.6.2008 10:09:02   
Jaka RR
Povej naprej... vam omogoča, da enostavno shranite vsebine ali jih delite s prijatelji. Pri tem lahko posamezno stran dodate med priljubljene (Bookmarks, Google Bookmarks ali Del.icio.us), jo po e-pošti delite s prijatelji (Email), ali pa uporabite katero izmed spletnih storitev. Npr. Facebook, Myspace uporabniki lahko tako med seboj na enostaven način delijo zanimive povezave.

To možnost smo dodali z željo, da lahko s prijatlji še hitreje delite zanimive in kakovostne vsebine, ki jih najdete na našem portalu.

Lep pozdrav in prijetno uporabo portala še naprej,

Jaka

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a mi lahko kdo tole razloži
22.6.2008 10:45:08   
kokodajsa
IZVIRNO SPOROČILO: Jaka RR

Povej naprej... vam omogoča, da enostavno 1. shranite vsebine ali jih delite s prijatelji. Pri tem lahko posamezno stran dodate med priljubljene (Bookmarks, Google Bookmarks ali Del.icio.us), jo po e-pošti delite s prijatelji (Email), ali pa uporabite katero izmed spletnih storitev. Npr. Facebook, Myspace uporabniki lahko tako med seboj na enostaven način 2. delijo zanimive povezave.

To možnost smo dodali z željo, da lahko s prijatlji še hitreje delite zanimive in kakovostne vsebine, ki jih najdete na našem portalu.

Lep pozdrav in prijetno uporabo portala še naprej,

Jaka



Dve vprašanji:
1. ali potemtakem lastnik portala RR dovoljuje kopiranje vsebin portala?
2. ali ni to zastonj reklama za RR?

Hvala za odgovor in lepo nedeljo še naprej.

_____________________________

Tudi slepa kura zrnje najde.

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a mi lahko kdo tole razloži
22.6.2008 14:35:15   
amaya
ni odgovora
user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu kokodajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a mi lahko kdo tole razloži
22.6.2008 15:38:55   
Paštetka
jaz bi rajena strani ZS imela možnost spodaj Pojdi na .... in željene forume in ne da moram parkrat klikati, da pridem na nek forum. Pa na vsaki strani bi naj bilo možnost zadnjih 50 tem ali sporočil in ne da moram iti na 1. stran.user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?