|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj so vas z zanimanjem opazovali...
18.6.2008 13:02:44   
*Naja
Kdaj so vas vaši user posted image z zanimanjem začeli opazovati pri vsakdanjih opravilih? Jst recimo dam našo 4,5 mesečnico v ležalnik in na mizo, da bi me npr. opazovala, ko kuham, likam, pomivam posodo....tako bi lahko vsaj kaj postorila, a nje to še nikakor ne zanima in po 5 minutah že glasno protestirauser posted image .

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj so vas z zanimanjem opazovali...
18.6.2008 13:13:18   
Blejka26
ja moja prvorojenka je bila ista..sam da sem hotela kaj narediti je bil dretje in protestiranje.Sedaj druga je pa živo nasprotje..povsod je zadovoljna in me opazuje..dokler ni sedela sem jo imela kar v lupinci,da me je bolje videla in je bila v napol v sede..sedaj je pa najraje na tleh..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj so vas z zanimanjem opazovali...
18.6.2008 14:07:04   
Naja30
Mojo je bilo treba stalno animirat. Ko je sedela z mano v kuhinji in sem jaz kaj delala, sem ji obvezno pela in ji govorila, kaj delam... Da bi jo prav zanimalo, kaj delam, je ni nikoli.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj so vas z zanimanjem opazovali...
18.6.2008 20:47:21   
novopecena
moj je star 11 tednov in ga imam kar v lupinici ko kaj počnem in me ful opazuje pa mu povem kako sem jezna ko moram prat posodo od celega dneva in se mi tko lepo smejčka da se pol še jestuser posted image

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj so vas z zanimanjem opazovali...
18.6.2008 20:58:48   
kaya2007
ha ha, naši ni bilo nikoli zanimivo mene opazovat kaj delam, vedno sem se morala aktivo z njo ukvarjat...tudi zdaj ni nič drugače

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj so vas z zanimanjem opazovali...
19.6.2008 5:19:47   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: Lara76
po 5 minutah že glasno protestirauser posted image

5 min je dosti. moj je pri teh mesecih začel nergati že, ko sem ga stavila v njemu neželjen položaj. in večinoma je bil edini željen položaj leva rama... nič nisem naredila oz. karkoli sem, sem s pomočjo druge leve rame, naj je bila partnerjeva ali od moje mameuser posted image
res je bil naporen kar se tega tiče. počasi, ko je začel sedet, plazit pa je bilo vse lažje. samo varno okolje mu napravim in ga kar pustim in spet imam čas za pripravo zahtevnejših kosiluser posted image

< Sporočilo je popravil anju -- 19.6.2008 5:20:46 >

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj so vas z zanimanjem opazovali...
19.6.2008 6:31:39   
anny1
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

ja moja prvorojenka je bila ista..sam da sem hotela kaj narediti je bil dretje in protestiranje.Sedaj druga je pa živo nasprotje..povsod je zadovoljna in me opazuje..dokler ni sedela sem jo imela kar v lupinci,da me je bolje videla in je bila v napol v sede..sedaj je pa najraje na tleh..

no pri nas je isto, starejša še danes protestira ko imam kaj za postorit user posted image  mlajša pa samo gleda in se smejčkauser posted image , živo nasprotje.... lp

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj so vas z zanimanjem opazovali...
19.6.2008 11:55:17   
annie
Jaz sem ga tudi nekje do 6m imela v ležalniku in ponavadi sem ga obkrožila še z kakšnimi igračkami in je bil en čas mir, seveda pa ne za dolgo user posted image  

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Imena za fante
Tinca79

Katero ime Vam je bolj všeč?

Robin (46%)

Roben (9%)

Aron (46%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!