|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uporabnice Bugaboo Cameleon
17.6.2008 22:34:12   
gaya24
 Mene pa zanima kdaj ste svoje user posted image prestavle v športni sedež? Naš bo star 3 mesece, ko gremo na morje in bomo na morju 1 mesec, pa me zanima, če naj vzamem športni del s sabo al je prehitro? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uporabnice Bugaboo Cameleon
18.6.2008 18:37:50   
Lianna
Meni se zdi prezgodaj. Zelo prezgodaj. Otrok, ki ga pazim je bil 7m v košari. Športni sedež je primeren od 6m naprej. Raje malo kasneje, kot pa prej. Sej bugaboo ima tak sistem, da lahko košaro malo nagneš, pa otrok vidi ven. Športni sedež pa res ni primeren. Bi se notri izgubil. Tako da športni del naj kar doma ostane.

< Sporočilo je popravil Lianna -- 18.6.2008 18:38:29 >

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uporabnice Bugaboo Cameleon
18.6.2008 22:48:28   
pegi1
tudi mi imamo ta vozicek. nasega smo dali v sportni del pri 5 mesecih, saj ni vec zdrzal v kosari, stalno se je dvigovaluser posted image .  pri 3 mesecih pa je absolutno prezgodaj in ni dobro za razvoj hrbtenice! otrok naj bi pravzaprav ze sam sedel, ko ga das v sportni sedez.
glede dvigovanja kosare, pa tudi to ni priporocljivo. mah verjemi, otrok pri 3 mesecih bo se cisto zadovoljno ajckal v kosari

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uporabnice Bugaboo Cameleon
20.6.2008 22:51:30   
Raho
Pri dopolnjenih 5 mesecih - pa se mi je kar izgubila v sedežuuser posted image

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uporabnice Bugaboo Cameleon
23.6.2008 21:28:45   
Žabika
Mi smo košaro zamenjali pri sedmih mesecih. Smo pa šli tudi lani na dopust, ko je bila Hana stara 2,5 meseca in je bila košara super, ker je tudi ponoči spala notri. Dosti bolje je, da tako zgodaj uporabljaš za kakšen sprehod še lupinico, da mu malo spremeniš položaj.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uporabnice Bugaboo Cameleon
24.6.2008 12:58:59   
trdozimc
Prehitro - še ko boste nazaj.

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uporabnice Bugaboo Cameleon
4.7.2008 18:06:00   
lubi
V navodilih jasno piše, da naj se sedež ne uporablja do 6 meseca starosti... mislim da je to kar pametno upoštevat...
sem pa tudi jaz naletela na tezave ob prvem vročinskem valu letos... košara je prava savna in bi ta mala po mojem notri se skuhala...
sreči je moja bila takrat stara ze 5 mes in praktično sama sedi, tako da uporabljamo zdaj sedez..

lp

kupi letno strehico za kosaro pa bo bolje...

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uporabnice Bugaboo Cameleon
20.11.2008 14:46:02   
tila1
Najprej lep pozdrav vseem.
Res bi bila hvaležna če mi bo katera znala pomagat rešit moje vprašanje, in sicer, imela bom Bugaboo Cameleon voziček, pa sem sprva mislila kar platnenega vzet, saj bo otroček na svet pokukal maja, in sem mislila, da zna bit flis precej vroč, ampak sem malo prebrala na njihovi strani, pa piše da ni ravno tako... Zdaj me pa zanima, če je katera uporabnica takega vozička in kakšne so njene izkušnje?
Hvala za odgovor že vnaprej

(odgovor članu lubi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uporabnice Bugaboo Cameleon
20.11.2008 17:29:45   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: tila1

Najprej lep pozdrav vseem.
Res bi bila hvaležna če mi bo katera znala pomagat rešit moje vprašanje, in sicer, imela bom Bugaboo Cameleon voziček, pa sem sprva mislila kar platnenega vzet, saj bo otroček na svet pokukal maja, in sem mislila, da zna bit flis precej vroč, ampak sem malo prebrala na njihovi strani, pa piše da ni ravno tako... Zdaj me pa zanima, če je katera uporabnica takega vozička in kakšne so njene izkušnje?
Hvala za odgovor že vnaprej


Misliš na barvni flis, ki se ga da sneti z vozička? Ja meni se je vedno zelo, da je otroku zaradi prevleke iz flisa vroče.

(odgovor članu tila1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uporabnice Bugaboo Cameleon
20.11.2008 20:22:08   
tila1

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Misliš na barvni flis, ki se ga da sneti z vozička? Ja meni se je vedno zelo, da je otroku zaradi prevleke iz flisa vroče.


Pri Bugaboo Cameleon vozičku je na voljo izbrati navadno platneno blago iz flisa... to mislim



(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?