|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prenosna posteljica
16.6.2008 15:58:47   
onka
Za dopust bi kupila prenosno posteljico. Mi lahko svetujete katero? Ima katera trdo dno tako, da je uporabna še za stajico? Kaj pa da je zraven še pena oz jogi, da mi ga ni potrebno dokupovat? Mogoče katera ve, če je kje v akciji? Kje se pa kupi ta jogi oz. peno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prenosna posteljica
16.6.2008 16:08:28   
Anonimen
Danes je ravno prišla reklama od Spara- z njihovim bonom stane otroška zložljiva postelja, velikosti 60x120 cm, v modri ali rumeno oranžni barvi, 29.90 evra. Bon lahko vnovčiš od 21.6 do 1.7.2008.

(odgovor članu onka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prenosna posteljica
16.6.2008 16:12:41   
onka
Kakšne znanke pa je? In čisto mimogrede, katere reklame pa so bile danes?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prenosna posteljica
16.6.2008 20:48:12   
želva
V Tušu imajo akcijo in sicer Hauckovo posteljico za 35 eur, dno jje kot stajca, ampak brez jogija. Jaz sem kupila kar tiso široko peno za na plažo in lepo paše notr.

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prenosna posteljica
16.6.2008 21:20:38   
bina30
Jaz sem tudi kupila Hauck-ovo na spletni strani od Baby centra, ko je bla akcija za 29,90eur. Dno je trdo, sem pa kupila še jogi v Leclerku za 10 eur.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prenosna posteljica
16.6.2008 22:37:02   
tananejka
V Leclercu sem ta teden videla peno za v prenosno posteljico (zložljivo). Kot je napisala Bina je bila okoli 10 eur.

lp

< Sporočilo je popravil tananejka -- 16.6.2008 22:38:22 >

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prenosna posteljica
16.6.2008 22:40:22   
Rožica*
Mi imamo to
link
Priložena "vzmetnica". Sem pa preverila kar nekaj postelj v trgovini in mi je ta bila najbolj strabilna ima trdo dno in hkrati to blazino čez.
lp

< Sporočilo je popravil shorty -- 18.6.2008 22:32:46 >

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prenosna posteljica
16.6.2008 22:51:36   
onka
Hvala. Sem jo že kupila. Tudi v Leclerc po peno sem šla. Lp

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




anke
4pikice

Katero od spodaj naštetih ženskih imen je lepše?

Lana (24%)

Ana (28%)

Ela (16%)

Ema (16%)

Lina (15%)


Število vseh glasov: 435

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!