|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prva gosta hrana se ji upira
16.6.2008 1:03:39   
marpa
Zdravo

Mene  pa zanima, s kakšno prvo gosto hrano ste začele kaj uvajati vaše malčke in kako
so kaj reagirali?
Naša user posted image  je stara 5,5 mesecev. Prvo gosto hrano, sem ji začela dajati nekje pri 4 mesecih.
No drugače jo pa še dojim, z dodajanjem AM.
Začela sem z jabolko nato pa z zelenjavo in nič od tega ne mara. Kakršno koli jabolko ji dam (kuhano ali pa surovo)
se pači in pljuva ven. Pri zelenjavi je pa še huje, začne jokati. Samo moje mleko ji je zakon.
Kaj pravite ve, naj še malo počakam z uvajanjem goste hrane, al jo naj kar silim čeprav ne mara?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prva gosta hrana se ji upira
16.6.2008 1:37:41   
Lunc_a
kako bi bilo tebi,če bi tebe nekdo sililuser posted image Sama že veš odgovoruser posted image   Se nikamor ne mudi

(odgovor članu marpa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prva gosta hrana se ji upira
16.6.2008 7:18:56   
anny1
Hallo, pusti času čas pa boš videla da bo šlo,moram povedati da sta moji user posted image , zelo velika jedca in s tem nisem imela problemov obe sta zelo lepo začeli jesti GH, samo imam pa veliko prijateljic ki so imele probleme s tem, ja tudi naši sta se pri sadju pačili in zelenjavi jokali, no pri prvi sva zelenjavo potem ukinila za nekaj časa potlej jo je pa brez problema jedlauser posted image , mlajša pa trenutno je jabolka in hruške,..., sicer ne še polhen obrok, po par žličk na dan, pa se pri prvi tudi spači po tadrugi in tretji bi pa kar naprej jedla in ko zmanka v user posted image , da hoče še user posted image , ali dodaš kaj sladkorčka? No vem da ga user posted image ne smejo preveč ampak jaz dodam grozdni sladkor-kako žličko, imajo potem rajšiuser posted image .  
Lp in srečno

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prva gosta hrana se ji upira
16.6.2008 7:21:54   
Erdbeere
Počakaj se malo, moj user posted image  je bil do 8,5 meseca izključno dojen, ker karkoli sem mu dala ni želel jesti, je vse spljuval. Tko da kar počasi, zelenjave pa nikoli ni maral in mu je tudi nisem dajala. Bo že jedla ko bo pripravljena.

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prva gosta hrana se ji upira
16.6.2008 7:40:20   
Naja30
Po moje še ni pripravljena. Škoda, da si že pri 4.mesecu začela uvajat GH. Verjetno si imela kakšne razloge za to. Jaz sem moji začela uvajat, ko je kazala očitne znake, da je pripravljena.
Malo še počakaj in naj se samo doji. Nikamor se ne mudi.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prva gosta hrana se ji upira
16.6.2008 8:06:19   
mateyka
Kaj pravite ve, naj še malo počakam z uvajanjem goste hrane


ja, seveda.

(odgovor članu marpa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prva gosta hrana se ji upira
16.6.2008 8:43:07   
Duškica
So pa otroci različni.... Moj starejši sin ni hotel jest od prve žličke naprej.....znorel je, ko je videl, da se približujem z žličko k njegovim ustom in ravno zaradi tega je bil 7 mesecev izključno dojen. Tudi potem smo se zmeraj bodli za vsako žličko. Zdaj bo star 8 let in še zmeraj ne je skoraj nič. Misli, da se da živet od svežega zraka, špagetov, goveje juhe in pireja (to je njegova hrana - čisto brez mesa), mogoče še kakšne palačinke ali carski praženec.

Malček bo zdaj star 9 mesecev in je pravzaprav vse kaj mo skuham, začela pa sva pri 4. mesecih.

Ti zdaj malo počakaj - ne bo nič narobe, če sta nekaj časa še na mleku. Potem pa spet poskusi po malem. Želim ti vso srečo!

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vzgoiteljice v vrtcu
Admin

Ali ste zadovoljni z vašo vzgojiteljico v vrtcu

da, nimam nobenih propomb (71%)

ne (8%)

pričakovala bi boljšo (12%)

boljše ne bi mogla pričakovati (9%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!