|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 12:37:30   
puncica
A je katera stala včeraj v tejle gužvi v LJ, sama sem hvala bogu šla v drugo smer proti Škofji Loki ampak še po goriški v Šiški, kjer se peljem do Mercatorja je bla gužva. Uh ne predstavljam si kako dolgo so je folk iz LJ vozil na štajersko.

a ja še razlog: http://24ur.com/novice/crna-kronika/tovornjaka-trcila-in-zagorela.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 12:47:02   
srki
Nisem, sem šla iz Centra do Rudnika, sem pa slišala po radiu. Ni pa mi jasno, kaj so toliko časa delali, od 11. dopoldne, pa je bil ob 17.30 še cel kaosuser posted image .

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 13:14:25   
puncica
A si vidla link?user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 13:18:11   
srki
Ja sem, samo a so toliko časa gasili in čistili. Itak, pri nas ni organizacije, če pride do česa takega. No, ne bom pametna, pač, dolgo se mi zdi vse skupaj.

Kaj pa ima nek Ribničan zraven ko en komentira, da mu grejo vse pohvale?

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 13:19:26   
Anonimen
Rešil je šoferja tovornjaka, ki je obležal v gorečem tovornjaku.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 13:19:52   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ja sem, samo a so toliko časa gasili in čistili. Itak, pri nas ni organizacije, če pride do česa takega. No, ne bom pametna, pač, dolgo se mi zdi vse skupaj.

Kaj pa ima nek Ribničan zraven ko en komentira, da mu grejo vse pohvale?


Po moje je to un, ko se je pozneje z avtom pripeljal, ko vidiš tam na slikah ko je en avto parkiran zraven tovornjaka. Men pa ni nič čudno da je bila tako dolgo cesta zaprta, sploh po slikah sodeč. Pa vse tiste banane so šle k vragu user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 13:20:40   
Anonimen
Kje pa je Goriška v Šiški user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 13:21:11   
emaa
Baje je trajalo tako dolgo, ker po stari slo navadi vsi zaparkirajo vse vozne in dostavne pase, tako da čistilci, reševalci ne morejo pridet do mesta nesreče. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 13:22:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: emamair

Baje je trajalo tako dolgo, ker po stari slo navadi vsi zaparkirajo vse vozne in dostavne pase, tako da čistilci, reševalci ne morejo pridet do mesta nesreče. 


K zmerej itak.

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 13:24:25   
srki
Aja, Ribica, videa mi ne odpre, sem pa potem komentarje spodaj brala. Eni so pa res modeli.

Drugače se pa tudi s tem strinjam Emamair, da vsi vse zablokirajo, ker so pač firbci.

Se spomnim, ko so pri nas gorele skoraj tri bajte, zaradi užiga nekega senika, so eni pametnjakoviči kar sredi ceste pustili avto, gasilci pa niso mogli naprej. Take bi pa kar zbutala.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 13:32:04   
Anonimen
Jaz sem vceraj to nekje prebrala, mogoce na Siolu user posted image  Videa tudi jaz nisem gledala.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 13:40:03   
NRMM
Jaz sem se zabila v ta zastoj.Iz Lj sem krenila ob 14.30 in prišla v Mb ob 18.30. Od infekcijske bolnice do Domžal sem rabila cele 3 ure,KATASTROFA v glavnem.
Edino srečo sem imela,da sem prišla prej na AC,predno so odprli AC,ker potem je bil pa kaos na cestninskih.

Kakršnikoli komentar o vsem je pa brezpomenski,ker kar se je včeraj dogajalo,se po mojem ne bo nikjer.......nesposobneži.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 14:59:59   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Kje pa je Goriška v Šiški user posted image


Ne vem če mi bo prilepilo. No ob železnici do mercatorja, a to ni šiška al kako, no na tale področja se glih ne spoznam user posted image Goriška ulica

< Sporočilo je popravil puncica -- 5.6.2008 15:00:51 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 15:36:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Kje pa je Goriška v Šiški user posted image


Ne vem če mi bo prilepilo. No ob železnici do mercatorja, a to ni šiška al kako, no na tale področja se glih ne spoznam user posted image Goriška ulica


aaaaaa, danke. Je je, to je Šiška user posted image  Sam res se mi ni sanjal, kje naj bi bilo to. Od obvoznice naprej so pa Dravlje, tko da je Mercator v Dravljah user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 15:54:43   
Majuska
Zelo ohlapno povedano... hipermarket Mercator spada bolj pod Šentvid.

Sicer pa je bila gneča na vseh koncih v LJ in vse to zaradi nesreče na Štajerski cesti, kjer so rabili več kot 5 ur, da so vzpostavili normalno stanje.


< Sporočilo je popravil Majuska -- 5.6.2008 15:55:57 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gužva včeraj v LJ
5.6.2008 16:18:19   
Anonimen
Na srečo sem se peljala v drugo smer, drugače bi se mi zrolalo user posted image .

Ja, sicer pa rabijo vsi svoj čas, reševalci ne pridejo in popokajo, ampak morajo narediti po protokolu, policaji morajo vse izmeriti in narediti zapisnike, da se sčisti in je spet varno, pa tudi traja, vsi pa čakajo na druge, da končajo z delom.

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




strah pred porodom
nataly33

prvič sem rodila zelo težko,rok imam čez 2 tedna in me je grozno strah poroda...kako je roditi drugič? hvala za odgovore

težje (12%)

lažje (73%)

enako (15%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!