|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trebušček
5.6.2008 10:31:15   
Anonimen
haj!!!zanima me če je kaj na tem da nosiš fantka če imaš trebuh bolj na ven in da nosiš punčko če nosiš bolj v križu???

in pa kdaj se sploh začne poznati trebušček...naprimer tako da bom jaz opazila????prvič sem nosečka in me zanimajo tudi take stvari!!!hvala vam
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trebušček
5.6.2008 11:01:53   
kristinaj
ne upoštevaj vaških vraž ali je fant ali punca..........trebušček se pozna, ja odvisno ali si suh al debel.... če si suhica se opazi zelo hitro... pri meni 177 cm 70kg pa nekje okoli 4m....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trebušček
5.6.2008 11:05:55   
mojsoncek
To, kje nosis otrocka se nic ne pove o tem, kaksnega spola bo.

Kdaj se pa zacne poznati trebuscek je pa spet odvisno od zenske do zenske. Jaz sem suha in majhna, pa se mi je v prvi nosecnosti zacelo poznati sele v zacetku petega meseca. Sedaj sem v cetrtem mesecu, pa se mi se ne pozna (razen tam cez zg. del trebuha sem napihnjena, ampak to ni to).


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trebušček
5.6.2008 11:09:19   
mihaelao
Živjo! Res ni nibenega 'pravila', kdaj se ti začne trebušček poznat. Jaz sem mela 58 kg in 1.70, pa se mi je poznal trebuh zelooo pozno, pa bi človek rekel, da se mi bo hitro, ko sem bila suha ... ne, ne, ni to tako.
Uživaj v nosečnosti ...

_____________________________

Nič ni lepšega od današnjega dne ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trebušček
5.6.2008 11:23:34   
Inigo
jst mam baje čist punčkast trebuh... ampak nosim fantka. to je bl tko veš... vraže pač! user posted image

(odgovor članu mihaelao)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trebušček
5.6.2008 12:14:42   
MATEJKA_
no, kot so že ostale napisale, na velikost in obliko trebuha ne vpliva spol otroka. vse je odvisno od velikosti, postave, konstrukkcije telesa ter drže. jaz jih imam 178 cm in ored nosečnostjo sem imela 73 kg, pa trebuha nikakor nisem več mogla skrit v 2. mesecu. zdaj sem v 30. trednu in meri v obseg 109 cm...

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trebušček
5.6.2008 15:32:27   
ribica.
ene nosijo otroke v križu, ne glede na spol. Druge pa imamo pač vedno samo trebuh. Odvisno od ženske. Splol nima veze. Drugače pa se prvič ponavadi začne trebušček nakazovati nekje po 20 tednu. Tako nekako.

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trebušček
6.6.2008 20:11:13   
M_mojca
Kdaj se ti bo začel poznat trebušček je čisto odvisno od tega kako močne trebušne mišice imaš! Bolj so močne, kasneje se pokaže izboklina in obratno.
Jst sm v 22. tednu pa se mi je pred kratkim trebušček kar naekrat pojaviluser posted image In zdej čisto ponosno korakam po ulici, saj se zdaj že vidi da sem bodoča mamica! 

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trebušček
7.6.2008 17:35:16   
Anonimen
Mene pa zanima nekaj drugega. Noseča sem 12 tednov in se mi je že izbočil trebušček, vendar je bolj nizko (nekje pod popkom). Ker sem prvič noseča, me zanima, če je to normalno.

Hvala za odgovore.

(odgovor članu M_mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trebušček
7.6.2008 18:19:01   
Inigo
seveda! to je čist ok. s časom se bo trebuh višal in višal. tik pred porodom pa se nekaterim spusti. in je spet nižje. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trebušček
8.6.2008 15:25:34   
* Mateja *
Jaz sem ga tudi imel pod popkom in se m nizko nosila in tudi predčasno rodila, tako da bodi pozorna na to, ker po  mojih izkušnjah ni prav, da imaš trebuh preveč nizko.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trebušček
8.6.2008 16:31:26   
anaya
Mah vedno se začne trebušček bočit pod popkom, ti piše pri razvoju po tednih kako se maternica premika navzgor. pa ti sto al nosiš v križu al spredi je tut tak tak, kolk sem jaz razumela v materinski šoli je čist vse odvisno od drže nosečnice.... ponavadi nosijo "spredaj" tiste ki imajo ponosno nosečniško držo, torej se nagibajo nekoliko nazaj, kar posledično privede do bolj izbočenega trebuha. Zdaj pa kolk je na tem pa ne vem. V glavnem slej ko prej se bo poznalo, pa neglede kakšen je vsak nosečniški trebušček je nekaj posebnega in cart. Aja pa tut tolk za inf. glede vaških vraž, mam jaz baje tut čist fantovski trebušček 8pravi babica) nosim pa punčko tak da.....

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trebušček
8.6.2008 16:52:54   
arabela*
tisto,ko si prvo napisala,bi naj držalo ravno obratno.user posted image
Ma ne vem,jaz sem bolj suha in se mi full vidi trebušček.Ampak res samo trebušček.
Poznam pa dost bolj močnih,ki se jim do sedmega meseca sploh ni videlo da so nosečeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trebušček
9.6.2008 7:09:52   
jocika
Evo, pri meni je blo tudi tak, da so me pri dveh mesecih že spraševali, če smo kaj naročili. Potem so mi pa do petega meseca, ko se mi je trebušček kar večal in večal vsi govorili - joooj, meni se je pa šele v šestem mesecu videlouser posted image user posted image user posted image . No, zdaj sem pa v 34. tednu, pa mam obseg 101cm - niti ni tako veliko...Sem pa tudi velika 177 in sem imela prej 63kg, pa dokaj utrjene trebušne mišice, tak da se ne strinjam čisto z M_mojco.
Oblika pa tudi - vsi so rekli fantek bo, fantek bo - nosim pa punčko.

_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trebušček
9.6.2008 9:45:43   
_sanja_*
A nisi napisala med decemberkami, da se ti že pozna?

Meni se že pozna. Niti nisem zelo suha, niti debela. Indeks telesne mase imam 21.
Noseča sem pa 12t, pa mi že vsi govorijo, kako to, da se pozna tako kmalu in me božajo po trebuščku.
Tako da to je pač odvisno, vsem se bo slej kot prej.

Me pa zanima - tiste, ki se vam je začelo prej poznati... Ste imele ob koncu nosečnosti večji trebuh, kot tiste, ki se jim je začelo poznati kasneje?

Glede punčkastega trebuha pa ne verjamem. Vsaka ima malo drugačen trebuh... Potem bi moglo bit tudi spolov toliko vrst.


(odgovor članu jocika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trebušček
18.6.2008 17:17:33   
loveforever
Ja res je odvisno od vsake posameznice je pa res da je  pri nekaterih malo večji pri drugih ga pa skoraj ni, pravijo pa tudi nekateri ( tega si nisem jaz zmislila da nebi dobila kake grde blokade nazaj) da se v drugi in vsaki naslednji nosečnosti prej pozna ker se maternica lažje in hitreje širi. Sama sem čisto na začetku in se mi pozna napihnjen trebuh čisto spodaj, sem pa prej imela čisto ravnega

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 19.6.2008 8:00:54 >

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trebušček
18.6.2008 18:36:54   
Katjusa
Kar se pa spola tiče..... nisi ziher dokler s ene rodi.... pr men je babica na porodni mizi rekla tole bo pa 100% punčka (po hitrosti utripa srčka) pa sem si misla joj kaj mi moreš zdej to govorit k nismo hotli vedet kaj bo in sem bla kr mal jezna po drugi strani sem si pa misla verjetno je res tako babica je le bila malo starejša in izkušena bi človek reku in kaj dobili smo fantkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nosečnost se mi je pa poznala tem nekje od 6 meseca naprej k sem bolj močna kdor me pa bolj poredko vidi pa pred 7-7,5 mesecem sploh ni opazu da sem nosečauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trebušček
21.6.2008 0:46:44   
AinB
Jaz pa imam bolj naprej trebušček, točno tako kot pravijo naj bi bilo če nosiš fantka. Pa tudi kožo imam veliko lepšo kot po navadi.
Tako, da ne vem. Mogoče pa je kaj na teh babniških vražah.
Na morfološkem smo videli, da bo dejansko fantek. user posted image  

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trebušček
21.6.2008 21:02:09   
Rožica82
še moja izkušnja
meni se trebušček zeloo dolgo ni poznal. pri 7.mesecu nekateri sploh niso opazili da sem noseča, so pa govorili da bo fantek pa je punčka. sem pa imela pri 170cm 56kg.
prejšnji teden sem začela delat pa me ena vpraša, kje pa ti hodiš? ja na porodniškem ji rečem, ona pa: ja kdaj si bila pa noseča??? Halooo

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Želje
buči

Kaj si trenutno najbolj želiš?

Zdravja, sreče, ljubezni. (69%)

Denarja, finančne brezskrbnosti, konca recesije. (14%)

Snega. (6%)

Dopusta in brezskrbnosti. (5%)

Tišine. (3%)

Nore žurke. (2%)


Število vseh glasov: 293

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!