|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO!
2.6.2008 14:44:46   
Janice1
pozdravljene, nujno rabim pomoč.Imam močan glavobol, temperaturo 37,7, in bolečine v desni dojki spodaj pod bradavico na desni.Ali lahko vzamem Lekadol ali kako drugo zdravilo?Dojim in še nekaj me zanima:bi lahko prišlo do tega, da bi imela mastitis?Zatrdlin ne čutim, samo močno bolečino, tudi ko ne dojim.hvala za pomočuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUJNO!
2.6.2008 14:50:28   
piamaria
Pozdrav, Takoj Lekadol in mrzel obkladek na dojko, iztisni si mleko, potem pa k zdravniku, lahko je začetek mastitisa seveda, še ni zatrdline, ki se lahko pojavi po 15 urah od začetka.user posted image
Upam, da je ne bo in ne bo izcedek mleka gnojni, tako sem se jaz poslovila od dojenja, še danes se tepem po glavi, da nisem prej odšla k zdravniku.
Srečno in uspešno opravi.
Pia

(odgovor članu Janice1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUJNO!
2.6.2008 14:50:48   
BibaMaJa
Seveda je možno, da si dobila mastitis. Probaj iti pod vroč tuš in zraven masiraj dojko. Meni je bolečina takoj popustila. To sem delala na cca 2-3 ure (po dojenju) in se mi je stanje normaliziralo v enem dnevu. 

(odgovor članu Janice1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUJNO!
2.6.2008 14:54:06   
srki
Odpravi se k zdravniku, pa ti bo povedal, kako in kaj. Lahko da gre za mastitis. 

(odgovor članu BibaMaJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUJNO!
2.6.2008 15:30:37   
madasa
Pozdravljena,
meni se je zgodilo isto; mala je bila stara 1m dojka me je bolela okoli kolobarja in vročina mi je narasla v roku 2 ur na 40 stopinj. Zatrdlin na dojki nisem imela (bile so čisto mehke) Pojedla sem lekadol in zdravnica me je odslovila tudi samo  z lekadolom. Naslednji dan  sem pa bila čisto ok, kot da ni bilo nič. Aja dojila sem pa normalno naprej.
čimprejšnje okrevanje in lp

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NUJNO!
3.6.2008 18:00:36   
Janice1
Hvala, stanje se mi je stabiliziralo, vendar bi vseeno šla k zdravniku.Grem k ginekologu ali k splošnemu?

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NUJNO!
3.6.2008 18:19:33   
mml
Če nimaš vročine ali hujše rdečine, zatrdline na dojki nima smisma hodit k zdravniku, ker gre sam oza zamašen mlečni vod, to pa lahko odpraviš s toplimi obkladki, tuširanjem z vročo vodo + masažo in dojenjem. Če pa se ti stanej slabša in imaš vročino se pa le odpravi k splošnemu zdravniku. Upam, da ne bo nič hujšega.

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Janice1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NUJNO!
3.6.2008 21:10:05   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Janice1

Hvala, stanje se mi je stabiliziralo, vendar bi vseeno šla k zdravniku.Grem k ginekologu ali k splošnemu?

splošnemu.



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Janice1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NUJNO!
3.6.2008 21:10:29   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Janice1

Hvala, stanje se mi je stabiliziralo, vendar bi vseeno šla k zdravniku.Grem k ginekologu ali k splošnemu?

splošnemu


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Janice1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NUJNO!
5.6.2008 12:39:51   
petra05
meni se je 2xpojavil madež na dojki in vročina ki je narasla do 39 stopinj, sem klicala babco je rekla naj vzamem lekadol grem pod tuš masirat in spumpat vendar mi temperatura ni padla zato sem šla k zdravniku pa mi je dal antibiotike hiconcil.Ponoči sem se morala preoblečt ker sem se tako spotila potem je blo pa ok,tamala je kljub antibiotiki jedla moje mleko tako mi je bilo rečeno.

(odgovor članu Janice1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Ime za deklico
lenika

Katero ime vam je najbolj všeč?

Ajda (20%)

Žana (8%)

Zoja (24%)

Lana (34%)

Tjaša (14%)


Število vseh glasov: 531

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!