|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 9:49:59   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Pa dej, a se ****? To ni za obraz, mater ti. To je krema za deca, ko so prehlajeni, da jim namažeš pljuča in podplate. In ne zate.


ja, kaj, kako sta se pa zmenili? Al da je krema za obraz ali za tace? Nekdo nečesa ne razume.


Za deca, ko so prehlajeni, verjetno. Namažeš po prsnem košu, če kašljajo. A ni tako, Zara?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 9:50:38   
Mišni
Jaz samo upam, da tisto "deca" pomeni otroke in ne dedca. Da ne mažete dedcev po podplatih, ko so prehlajeni ...

Lahko pa dobi otrok res izpuščajo od teh krem, to pa je preizkušeno.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 9:51:00   
ZARA
Ja, srki.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 9:52:59   
Anonimen
Kaj iam ribarjenje in ribe veze s kremami?user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 9:53:57   
caillou
Ja, tam smo bili v Bistrici. Familija me je že v avtu čakala, jaz sem pa še vedno trnk metala. Na koncu sem ga skorej na drugo stran brega vrgla. Jah, kdor zna pač zna ne.
Mišni, poznam par for, tako da, če boš hotal kakšno ujet, se obrni nameuser posted image . Jest jih nisem s kolom po glav, to pa ne. To sta delala naša fanta.

Srki, veš kaj. Sem dobila tisto pošto, da nisem nobenga okradla, pretepla,...potem sem jo pa prav pametno založila. Še danes je nisem našla, tako da je v vse skupej v vodo padel. Vidiš, to je zato, ker v življenju še vedno ne vem kaj bi rada. Ma, sem en tak velik otrok. Mi ni pomoči.

ZARA, ja če pa ne znam ingleščineuser posted image . Še dober da si nisem zob umila z njouser posted image .

Volga, pa ti si vsestransko bitje.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 9:54:00   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: neva6
Kaj iam ribarjenje in ribe veze s kremami?user posted image
Ribo namažeš s kremo preden jo opeče. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 9:55:38   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: neva6
Kaj iam ribarjenje in ribe veze s kremami?user posted image
Ribo namažeš s kremo preden jo opeče. 


user posted image user posted image user posted image user posted image

Caillou, je že moglo bit tako, kaj češ.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 9:56:18   
caillou
Ja, ta krema diši po meni znani kafri. Če se namažeš pod pajsko in potem še mal zašvicaš, ribe zaradi  vonja prijemljejo, ali pa tudi ne. Saj veste kako je, če se kakšen naparfumiran dec mem sprehod. Ribe se lovijo ne.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 9:56:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: neva6
Kaj iam ribarjenje in ribe veze s kremami?user posted image
Ribo namažeš s kremo preden jo opeče. 


Aha,če kašlja pol tud al kaj?A ni krema za prosti kašlju?

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 9:59:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Ja, ta krema diši po meni znani kafri. Če se namažeš pod pajsko in potem še mal zašvicaš, ribe zaradi  vonja prijemljejo, ali pa tudi ne. Saj veste kako je, če se kakšen naparfumiran dec mem sprehod. Ribe se lovijo ne.


Pa razjasni se drugič na kakšno vrsto ribolova ste vi to šli.denim uomo che non deve chiedere mai.(reklama za dezodorant dnim)prevod moški,ki mu ni treba spraševati.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 10:03:04   
caillou
U neva, pa jaz razumeti italiano, io studio italiano lingua. A sem prav napisala ? Ti, dej če boš imela kaj časa, mi lepo prosim na Zs razloži povratne glagole v italijanščini. Kaj hudiča se moram točno naučiti ? A boš, lepo lepo plosim.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 10:10:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

U neva, pa jaz razumeti italiano, io studio italiano lingua. A sem prav napisala ? Ti, dej če boš imela kaj časa, mi lepo prosim na Zs razloži povratne glagole v italijanščini. Kaj hudiča se moram točno naučiti ? A boš, lepo lepo plosim.


Zdele si me pa dobila.jaz parlare italijano,ampak kar se slovnice tiče sem pa nula.No midve sva razumeli,razlaga je za one ki non kapire.user posted image
Pa poskusiva,če bom kaj v pomoč.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 10:13:46   
srki
Io sono Srki.

Tu sei Neva6.

Come stai, Neva?

A je kaj prav, al ni. V SŠ sem se jo učila 4 leta, mi je bil všeč ta jezik. Moram še bukle nekje doma poiskat, da malo obnovim, vsaj osnovo. Ker ko je čas za kaj povedat, mi vse zašteka. Vse po glavi hodi, od ang, do nemščine, samo to pravo ne.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 10:29:15   
Anonimen
Pravilno,peticauser posted image user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 10:30:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Jaz samo upam, da tisto "deca" pomeni otroke in ne dedca. Da ne mažete dedcev po podplatih, ko so prehlajeni ...

Lahko pa dobi otrok res izpuščajo od teh krem, to pa je preizkušeno.


Točno tako sem jaz razumela, da bo kajla mazala deca (moža) po podplatih z njo. Pa dajte se po slovensko menit, damonca, no.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 10:35:12   
srki
user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne, ne bomo.

Vorrei un sokuser posted image  senza giachiouser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 11:46:30   
frutka_
Jaz ne ribarim, ker mi je preveč hudo in nagravžno zdrizaste ribe iz trnka dol jemat in jih poškodovane nazaj metat. Ampak moj moži, veliko prijateljev in polovica žlahte so ribiči. Moj stric ima celo 4 velike ribnike in urejeno ribištvo.
Najraje pa moj lovi na morju, big game fishing ga veseli.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 13:21:07   
Anonimen
Ne ribarim, ker je to ena od zlorab na internetu user posted image Je niti ne obvladam, pa ne bi se spuscala v te hekerske zadeve.

Sicer pa da bi ribe lovila pa .. rajs ne, ker se mi gnusijo in ker se jih bojim. Pa tisti trnek mi tudi ni .. boge ribe user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 14:25:59   
srki
Ribica, ti se rib bojišuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 14:39:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ribica, ti se rib bojišuser posted image


Ja. Mislim, groza se mi jih je dotaknit in bohnedaj, da se me v morju kaka dotakne. Enkrat sem skor zadavla mojga, ker sem nanjga skocila, ker je sla ena mala riba proti men user posted image Naslednjic se mi je pa umaknu, pacek.

Sploh unih ne maram, ki so na pescenih plazah .. ker grizejo user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 14:50:39   
srki
No, meni je bil tudi grozen občutek, ko so plavala tiste bolj majhne, pa v nogo grizle. Kaj šele, da bi bila kakšna velika, me ne bi več spravili v vodouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 16:59:39   
frutka_
Meni grozne glih niso ampak pri potapljanju pa imam vedno en taki nori feeling, če pogledam v daljavo...pa ne vidiš nič...in nikoli ne veš kdo gleda tebe...in skoči nate z odprtim gobcem.user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A kaj ribarite ?
2.6.2008 19:24:20   
caillou
Odkar nam družbo dela Zlatko (Zlatka je šla žal že rakom žvižgat), imam prav poseben odnos do ribic. Jem samo take, panirane v palčkah.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?