|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pomeni UV 400
29.5.2008 11:54:24   
Irena88
Iščem namreč sončna očala za mojo frajlico, pa sem zasledila, da na teh očalih (H˛M, DM,...)piše UV zaščita 400, pa ne vem kaj to pomeni. Znima me kakšno UV zaščito pa imajo sončna očala, ki jih kupiš pri optiku. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pomeni UV 400
29.5.2008 12:25:13   
kristinaj
če bi že kupovala sončna očala za našo tamalo bi se 200% na optika obrnila in ne na špar, merkator ali kej podobnega...

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pomeni UV 400
29.5.2008 12:26:06   
tananejka
Imaš UVa (ta je najpomembnejša), UVb in UVc zaščito. Če to drži (da je res 400) potem so očala OKuser posted image
V Optiki so te označbe baje drugačne.

Lahko pa neseš očala, ko jih kupiš v optiko in ti bodo izmerili, če je zaščita OK. Jaz sem prva očala za moji pikici kupila v šparu in je bila zaščita zelo dobra (niso pa ble "udobne", plastika je bila slaba)

Kasneje smo očala kupovali v optiki, ker dobiš takšna, da jih otrok praktično ne more zlomit ali zvit. Takšnale: http://www.julbo-eyewear.com/il/en/Junior/, cena je pa cca. 30 eur

< Sporočilo je popravil tananejka -- 29.5.2008 12:28:28 >

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pomeni UV 400
29.5.2008 12:36:11   
Irena88
Hvala  Tananejkauser posted image

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pomeni UV 400
29.5.2008 15:07:15   
kajajaka
irena88, še najboljše za svojo pupiko boš naredila, če ji boš kupila le kapico s šiltkom.
Njeni očki bodo sami poskrbeli, da ne dobi preveč škodljivih žarkov (zenica se zoži). S slabimi očali pa je učinek ravno nasproten. Lahko pa jih kupiš v optiki, ampak so seveda dražja.

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




Vrtec
Ela123

Ali vasi otroci obiskujejo vrtec?

Da (68%)

Ne (32%)


Število vseh glasov: 98

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!