|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa nosečke z diabetesom
28.5.2008 9:32:11   
B.M.
Pozdravljeneuser posted image
Zanima me če je tu tudi kakšna ki ima diabetes,da malo poklepetamo o težavah ali spremembah pri sladkorčkih...
Za mano je pol nosečnosti in zaenkrat je šlo vse lepo skozi in z user posted image je tudi vse OKuser posted image .
Če se samo spomnim koliko opozoril je bilo preden sem zanosila,ko sem samo povedala da bova začela delati na naraščaju. Pa saj ni nič posebnega razen to da moraš pazit da uravnavaš sladkor oz.da je čim nižji.Meni zaenkrat uspeva in mislim da bo do konca takouser posted image


_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa nosečke z diabetesom
28.5.2008 10:56:23   
Katina
O tej temi smo se pogovarjale na forumu: Prehrana nosečnic.

Jaz sem pred kratkim rodila in zaenkrat kaže, da je šla nosečniška sladkorna pa,pa. Sicer imam čez 1/2 leta še obremenilni test, da vidimo, če je to res, vendar mislim, da bo ok.

Če imaš diabetes že od prej imaš že tako ogromno znanja, ki smo ga nosečke z NS šele morale pridobiti. Pokukaj na zgoraj omenjeno temo in boš našla še kakšno sorodno dušo.

Pa srečno.

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?