|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slovenske novice
28.5.2008 6:05:43   
Peteršilj
Ali berete in verjemete kar piše v Slovenskih novicah? Jaz sem vedela, da so to ene lari-fari cajtnge, ampak od s0bote naprej(24,5) pa  vem, da je notri sama laž in samo enostransko povedane zgodbe. En članek, kjer osebo poznam je VELIKA LAŽ. Zato vas prosim, ne nasedajte tem zgodbicam, kak je nekomu hudo in bla , bla...
Tistemu, ki res slabo gre, se ne bo dal v cajtnge, ker jih je sram. Tisti, ki pa jim delo smrdi, pa bi samo nekaj meli od sosedov in dobrih ljudi, taki pa se dajo notri. Ker taki nimajo sramote.
Pa ne me zdaj napasti, ampak mogla sem vam to napisati. Ker so mi šli lasje pokonci, ko sem tisto prebrala in vsem tu okoli, ki to poznamo. Ti novinarji  v Novicah pa tudi pišejo samo enostranske zgodbe, saj se jim gre samo za naklado. Prosim, ostali novinarji IZVZETI.

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 6:36:35   
srki
Slovenske novice so mi že od vedno za bruhat.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 7:13:45   
pikapolona2
včaraj smo jih dobili domov kao za promocijo in ko sem prebrala članek o azbitin nekem otroku n akorziki bi najraje šla tja in prebutala vse v uredništvu. So napisalai da je en dohter francoski izjavil da so po nesreči letala ko so prišli na ogled videli otroka ki je umrl naslonjen na skola in da je najverjetneje preživel to nesrečo a je zaradi tega ker je bil ponoči mraz umrl zaradi podhladitve.

In zdej te budale sprašijejo kdo bi to bil in navajajo z imeni otroke ki so bili v letalu......ja bogi svojci....komaj so preživeli to tragedijo zdej jih pa spte drezajo da je pa mogoče njihov vnuk/nečak/sin celo preživel pa potem umrl...no in potem nagovorijo bralce če mogoče oni vedo kdo je še bil toliko star v letalu da bi lahko bil ta otrok star med 3-5 let.


BLJEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK nobene etike samo senzacionalizem

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 7:38:48   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Peteršilj

...od s0bote naprej(24,5) pa  vem, da je notri sama laž in samo enostransko povedane zgodbe. En članek, kjer osebo poznam je VELIKA LAŽ.


Kater članek pa te je tako pogrel? Mi jih tud zdej prejemamo 14 dni promocijsko in smo ugotovili da itak nimamo cajta cajtnge vsak dan brat user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 7:47:06   
Anonimen
A to ste zdaj ugotovile?user posted image  Pa saj na naslovnici ni drugega kot: Tragično, Umor, Črni dan, ... Še nisem zasledila njihove prve strani, da bi pisalo nekaj dobrega.
Kar je dobrega v tem časopisu je Aljanina karikatura, vici in horoskop (moj je pogledal še 13. znak- tista nagicauser posted image )
Sploh pa nimamo ne TVja , ne časopisev (razen tistih brezplačnih pranj možganov).

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 7:49:14   
Marogica
Ne berem jih.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 8:29:25   
ninataja
Moja mami je imela enkrat ene hude ideje, da bi te Slovenske novice naročli, da bi imela kaj za brat ... Pa sem jaz rekla da takih bedarij pa ne bo pri nas in ji sama naročila Jano. user posted image  
Je pa žalostno, da so ravno Slovenske novice najbolj bran dnevnik ... user posted image

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 9:06:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Peteršilj

Ali berete in verjemete kar piše v Slovenskih novicah? Jaz sem vedela, da so to ene lari-fari cajtnge, ampak od s0bote naprej(24,5) pa  vem, da je notri sama laž in samo enostransko povedane zgodbe. En članek, kjer osebo poznam je VELIKA LAŽ. Zato vas prosim, ne nasedajte tem zgodbicam, kak je nekomu hudo in bla , bla...
Tistemu, ki res slabo gre, se ne bo dal v cajtnge, ker jih je sram. Tisti, ki pa jim delo smrdi, pa bi samo nekaj meli od sosedov in dobrih ljudi, taki pa se dajo notri. Ker taki nimajo sramote.
Pa ne me zdaj napasti, ampak mogla sem vam to napisati. Ker so mi šli lasje pokonci, ko sem tisto prebrala in vsem tu okoli, ki to poznamo. Ti novinarji  v Novicah pa tudi pišejo samo enostranske zgodbe, saj se jim gre samo za naklado. Prosim, ostali novinarji IZVZETI.


O, madona, zdaj si pa toplo vodo pogruntala user posted image

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 9:51:17   
Kaliope
vsako leto me znova srce boli, ko vidim rezultate branosti slovenskih dnevnikov ... SN konkretno vodijo ... pa sama še vedno ne poznam nikogar, ki to bere (hb)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 9:53:20   
RoZala
Moja tašča je naročena na ta šit. Ne morem verjet koliko sranja je noter napisanega. Da ne omenjam, da je tašča čisto živčna ob vsaki sireni reševalnega vozila, klicari ali smo doma in v redu... živimo pa 15 km stran... 1x na teden pridemo na obisk in še takrat gnjavi... "a si brala o tisti nesreči, ko je triletnega otroka...." user posted image   Pokažem NIČ zanimanja, ona pa kar, bla, bla, bla... vsakič... Moj mož ji je enkrat, ko je paniko zganjala zaradi najinega sina rekel, da naj neha brat tisto sranje v časopisu, ker bo pristala v norišnici. Ima dneve, ko je čisto paf. Potem pa še mi živčni okrog nje hodimo in komaj čakamo, da domov pobegnemo. Tam je pa čisto drug svet user posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 10:18:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kaliope

vsako leto me znova srce boli, ko vidim rezultate branosti slovenskih dnevnikov ... SN konkretno vodijo ... pa sama še vedno ne poznam nikogar, ki to bere (hb)


Zanimivo, kajne.
No, jaz poznam enega- moj stric. Obup. Čist je napsihiran in povsod vidi teorije zarote.

(odgovor članu Kaliope)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
28.5.2008 10:25:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RoZala)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 11:04:35   
srki
Moja mami je njeni mami rekla, da naj že neha te novice brat, ker pol sam fantazira.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 12:28:02   
iva01
pa vedn kadar jih berem zasledim notr članerk kak je ena ruska K..ubila drugo..al svakinja sestrinega moža, al mati svojga 5 mesečnega sina..ja glih mene zdej zanima kak se uni rusi med sabo pobijajo!!!!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 15:22:13   
puncica
Najboljše pri SN je sudoku, križanka in še ena s številkam, ostalo je pa za kozlat.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 16:37:10   
ZmajTolovaj
SN, Svet na Kanalu A, Hopla, Damjan Murko in kar je še takih, Big Brother ... Meni je to vse isto. Tisoč načinov obstaja, kako povedati isto stvar (pripročam knjigo Vaje v slogu), samo najt moraš takega, ki se najbolj prodaja. In to je vsa umetnost.
Kar se pa tiče zgodbic o ubogih družinah, pa dobr vem, da ni vse tako, kot je videt na prvi pogled. Tud pri Tedniku je bil prispevek o familiji s 4 al 5 otroci, noben od staršev službe, fehtarili na vse konce, pol jih je pa sosed videl, ko je podarjeno posteljnino pes okol bajte po tleh vlekel pa čevlje grizel.
Vsepovsod se najdejo paraziti in izkoriščajo dobroto drugih in vsepovsod se najde kdo, ki meglo prodaja naivnim (da ne rečem še kaj drugega) bralcem in gledalcem.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Slovenske novice
28.5.2008 21:26:21   
*kinnie*
Še dobro, da ne berem teh bedarij....se mi zdi škoda časa.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Se boste poročili?
zoyaa



da (22%)

ne (15%)

mogoče (26%)

sem že (33%)

po 30.letu (3%)


Število vseh glasov: 310

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!