|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Senčnik za na plažo
27.5.2008 13:24:27   
kalaxy
Živjo,

a mogoče veste, kje bi lahko nabavila senčnik za na plažo. Tisti, ki je kot en šotorček in se otroci lahko noter igrajo ter so zaščiteni pred soncem. Mi gremo drugo soboto že na morje, pa bi ga zelo rada kupila.

Hvala in Lp,
Kalaxy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Senčnik za na plažo
27.5.2008 13:48:46   
MiRaNi
Ravno listam reklameuser posted image . V Mercatorju ga imajo: imenuje se paviljon Gowi; cena 11,99 eur

lp

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Senčnik za na plažo
27.5.2008 13:49:59   
pikalonca
Ravno danes sem jih vidla v Merkatorjevem prospektu.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Senčnik za na plažo
27.5.2008 14:51:15   
kalaxy
Hvala.

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Senčnik za na plažo
27.5.2008 15:34:16   
Naja30
V hoferju so imeli lani prav poceni take pol šotorčke. Mogoče bo v kratkem spet kakšna akcija.

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Senčnik za na plažo
27.5.2008 23:35:45   
*Junona*
Mercator ima trenutno, ja pa Hofer al pa Lidl bi tut znala met.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Senčnik za na plažo
28.5.2008 7:33:37   
tinaaja
Pikapolonica tud.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Senčnik za na plažo
28.5.2008 10:14:34   
Salja
Watson ga ima mislim da za 5 eur.

_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?
gagaga

Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?

da (88%)

ne (12%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!