|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: resno mi povejte
28.5.2008 9:13:54   
Anonimen
Ne vem zakaj si sploh date tok dela z njim. user posted image  

(odgovor članu pijja)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: resno mi povejte
28.5.2008 13:34:25   
puncica
a ni fajn da se neki dogaja user posted image user posted image , pa kaj se tolk obremenjujete s tem, če hoče folk govorit o njemu pa naj, sej a ni point samopromotorja ravno to, da se govori o njemu? Sicer pa kot sem rekla, mene sam zanima a se tale murkič sploh zaveda da iz sebe dela budalo al ne. user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: resno mi povejte
28.5.2008 14:30:59   
snake
bravo puncica to tudi mene zanimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ene se delajo malo fineuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: resno mi povejte
28.5.2008 14:59:54   
CatJa
 
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
Mah, saj ene pa nenehno o Nini Osenar pišete, pa o vsaki slavni Slovenki, ki je zanosila, pa o likih iz BB, tako da mislim, da smo vsi tam tam....


No, tako nekako, ja.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: resno mi povejte
28.5.2008 15:35:13   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

a ni fajn da se neki dogaja user posted image user posted image , pa kaj se tolk obremenjujete s tem, če hoče folk govorit o njemu pa naj, sej a ni point samopromotorja ravno to, da se govori o njemu? Sicer pa kot sem rekla, mene sam zanima a se tale murkič sploh zaveda da iz sebe dela budalo al ne. user posted image


user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: resno mi povejte
28.5.2008 15:36:12   
fragola
pač glasa nima stasa, še manj ,vzbuja pozornost pa s svojo pojavo, poeni strani fant zna, ni kej!!! Mi pa mamo kei za govortuser posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: resno mi povejte
28.5.2008 21:09:18   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: snake

zaradi smeha srki, jaz sem se tako nasmejala včeraj s sodelavko, sem se res skoraj usrala od napenjanja!





Aja, meni to pač ni smešno. Če je pač tak, kakršen je, slavo pa očitno ima, četudi bo  mogoče kmalu izumrla. Piše se pa vsepovsod o njem.

Nekako pa tudi nisem tip, da bi se posmehovala, pa naj bo to Murko, Werner, Helena Blagne,.....


Pod to se podpišem. Pustite že pri miru Murkota in Majo. Ali se zavedate , da imata tudi onadva čustva. In, da vam povem sploh nista slaba človeka. Pa tisto natolcovanje o pedrih, ljubosumnosti Maje in podobno.Maja bere vaše žaljivke in ji je prekleto hudo.Ne želite si, da se kdaj folk dela norca iz vas ali vaših najbližnjih.Res nesramne ste.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: resno mi povejte
28.5.2008 21:19:27   
ZmajTolovaj
Ja pa dobr, no, tok sta rinla v medije s to svojo poroko, potem se ne moreta čudit/pritoževat/objokovat/..., da se najdejo tudi ljudje, ki jim pač to ne bo všeč in bojo kritizirali in se delali norca. Bi se pa na občini poročila brez pompa!
Men je vse skup kr neki in me baš boli kuser posted image ampak lih smili se mi pa noben zarad tega. Njemu je fajn, da je po vseh cajtngah, če sam sebi tako reklamo dela, pa naj bo pozitivna al pa negativna. Rine se vsepovsod, sej je zadnjič ena napisala, da je sam klical in se ponudil za nastop, pol pa bogi revček, ko ga šimfajo. Pa ja. Brigi se zase, pa te bojo pustil pri mir.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: resno mi povejte
29.5.2008 14:02:42   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: snake

zaradi smeha srki, jaz sem se tako nasmejala včeraj s sodelavko, sem se res skoraj usrala od napenjanja!



Aja, meni to pač ni smešno. Če je pač tak, kakršen je, slavo pa očitno ima, četudi bo  mogoče kmalu izumrla. Piše se pa vsepovsod o njem.

Nekako pa tudi nisem tip, da bi se posmehovala, pa naj bo to Murko, Werner, Helena Blagne,.....


Ali se zavedate , da imata tudi onadva čustva. In, da vam povem sploh nista slaba človeka. Pa tisto natolcovanje o pedrih, ljubosumnosti Maje in podobno.Maja bere vaše žaljivke in ji je prekleto hudo.Ne želite si, da se kdaj folk dela norca iz vas ali vaših najbližnjih.Res nesramne ste.


Pa zakaj pa pol po vseh cajtngih pošiljata aktualne novice, pa kako sta smrekco okrasila pa kako sta venček delala, pa kakšno obleko bo imela Maja, pa kako bo kot princeska, pa kako murkiča zdej en psihopat nadleguje, mah, zdej ne vem kdo je tu nor onadva al mi.

Logično da se dela folk norca iz njega, povsod se najdejo nasprotujoča mnenja ampak ona dva pa prav silta da folk misli o njima da se norce delata, saj ne moreš bit normaln če nonstop po cajtngih tišiš in to redno, ko že kak teden dva nič ne piše o njima je treba hitr eno sliko poslat, kjer murko serje in si z roza cekret paprijem rit briše pol valda se spet o njemu govori...

Če Majo tole prizadene si pa naj mal v glavi pošlihta s kom se je zapletla in naj se o tem s svojim predragim pogovori, ne pa da jokca kako samo slabo ji ljudje hočejo.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




kovid
Lelly28 RR

se boste ceplili proti corona virusu?

da (23%)

ne (52%)

sem že cepljen/a (26%)

se ne smem zaradi zdravstvenih omejitev (0%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!