|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   račun in darilo
26.5.2008 13:47:44   
Sandrin
Sem v dilemi. Bratrancu smo za birmo kupili darilo večje vrednosti. Ta zadeva ima garanciji dve leti, seveda z računom. Zdaj pa ne vem ali se spodobi zraven darila dati še račun???
Ali ve date zraven darila račun ali ga same spravite in ga po potrebi naknadno date???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: račun in darilo
26.5.2008 13:49:14   
muška
račun hrani in povej, da če bo karkoli narobe, da je račun pri tebi in to je to.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: račun in darilo
26.5.2008 13:55:04   
lex
IZVIRNO SPOROČILO: muška

račun hrani in povej, da če bo karkoli narobe, da je račun pri tebi in to je to.

tako jaz naredim ponavadi, ko skupaj kupujemo darila

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: račun in darilo
26.5.2008 13:56:13   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: lex

IZVIRNO SPOROČILO: muška

račun hrani in povej, da če bo karkoli narobe, da je račun pri tebi in to je to.

tako jaz naredim ponavadi, ko skupaj kupujemo darila


Jaz isto.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: račun in darilo
26.5.2008 13:57:48   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: lex

IZVIRNO SPOROČILO: muška

račun hrani in povej, da če bo karkoli narobe, da je račun pri tebi in to je to.

tako jaz naredim ponavadi, ko skupaj kupujemo darila


Jaz isto.

isto

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: račun in darilo
26.5.2008 14:33:44   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: lex

IZVIRNO SPOROČILO: muška

račun hrani in povej, da če bo karkoli narobe, da je račun pri tebi in to je to.

tako jaz naredim ponavadi, ko skupaj kupujemo darila


Jaz isto.

isto


isto

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: račun in darilo
26.5.2008 14:37:06   
pravljica
isto...imajo pa to v OKaidiju super urejeno...če poveš da je za darilo, sprinta račun brez zneska, s katerim lahko grejo menjat stvar...tam potem verjetno itak vidi vrednost, ampak če ne gre menjat, se pa ne ve...men se zdi to super...mogoče imajo pa drugje tudi takšno možnost in ne vemo zanjo user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: račun in darilo
26.5.2008 14:45:43   
urbancek
Zakaj pa računa ne daš staršem birmanca? Saj niso neumni, da nebi vedeli koliko dotična zadeva stane. Saj jim ga ne boš dala zato, da bodo povrnili denar, ampak zaradi garancije, ki je brez računa ne moreš uveljavljati.

Lp

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: račun in darilo
26.5.2008 14:49:08   
Anonimen
Jaz pa dam račun kar zraven. No, ne ravno v darilo, ampak ga dam naknadno. Sem namreč tako svinjsko zanikrna, da še vsak račun, ki ga kao spravim zaradi morebitne reklamacije, slej ko prej pomotoma vržem proč user posted image  Pa tudi mi ni nič nerodno ga dati zraven. Ponavadi ljudje itak vedo, koliko kaj stane, pa še manj andva (= sitnosti) imajo, če morajo reklamirat.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: račun in darilo
26.5.2008 16:31:01   
sončika84
tudi jaz dama račun zraven. No,zraven ne,ampak ga dam osebi v roke naknadno. Meni se to ne zdi nič takega. če je pač darilo večje in ima agrancijo. Sej pa itak je prbližn jasno kolko reč stane, pa tudi če vidi račun,nič takega. sej ne prčakavaš vračila. darilo kupiš z dobrim namenom,brez da gledaš neki na denar. vsa jaz ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: račun in darilo
26.5.2008 18:12:44   
pikapolona2
mi si pa ponavadi damo račun zraven v zalepljeno kuverto....gor piše račun...odpri če uveljavljaš garancijo!

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: račun in darilo
26.5.2008 21:33:55   
natasarobi
Račun vedno shranim jaz in povem, da ga imam jaz če bo potrebna reklamacija.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: račun in darilo
26.5.2008 22:01:36   
mala maja
midva sva zraven poročnih daril dobila še račune. Sicer so jih vsi dajali malo nerodno, amapk sta nama dva prišla prav, ker sta se dve reči pokvarile še v garanciji.
račune pa sva dobila prav zaradi tega kot pravi Meta. Ker se radi izgubijo, sploh če niso pri lastniku.user posted image   In tudi sama dam račun zraven, lepo v kuverti.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: račun in darilo
27.5.2008 8:17:04   
Sulfinija
Ne račun obdržim in povem pač če bo kajkoli narobe je račun pri meni.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Katero ime vam je lepše?




Cvetka (16%)

Betka (20%)

ali Blažka? (63%)


Število vseh glasov: 359

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!