|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Filip in jakob
25.5.2008 6:58:58   
nanč
Bliža se čas dopustov...in prvič gremo tja.Je bla katera?Baje je plaža primerna ravno za otroke.?Kaj pa zvečer, se dogaja kaj,morš kam dlje?To sicer ni problem,me pa tak inf.zanima.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Filip i Jakov
25.5.2008 7:17:45   
bodoča
Tudi mi gremo tja, sicer šele avgusta. lani smo bili in mi je bilo super, edino kar je bilo čist preveč znanih ljudi na kupu, sem imela občutek, da je pol Slovenije tam in od tega pol ljudi iz mojega kraja.

Plaže so različne, samo tam, kjer je mivka in je faj za otroke je bilo vedno tako zabasano, da so imeli med ležalkami 50 cm prostora, mene osebno to moti, da mi nekdo čist tuj leži tako blizu in zato smo bili raje na betonski plaži, pa nečakinji tam ni bilo slabo.

Če pa zvečer pričakuješ neke hude fešte in podobno, pa tega ni. Imajo sicer stojnice, pa ena skupina je igrala, pa gostilne so, ampak tako bolj umirjeno je vse. Meni je lani to pasalo, ker sem bila noseča, letos mi bo pa tudi, ker bomo z malim otročkom. Drugač je pa Boigrad ful blizu in tam se verjetno kaj bolj dogaja. Za otroke je pa vsega še preveč, razna igrala in podobno, se lahko kar veliko denarja znebiš.

A greste v hotel, ali v apartma? Mi gremo letos kar v ampartma.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Filip i Jakov
25.5.2008 10:46:41   
nanč
GUžva..user posted image uh.mi tud tega nimamo radi.Smo v apartmaju(prek agencije)in naj bi bili ravno blizu te peščene plaže..samo,če praviš da je tam gužva,bomo verjetno kaj druga poiskali.Sej če si z otroci,tak ne morš zvečer kam v life,tolko pač da greš na sladoled kako pijačko pa če je kak ringlšpil ni slabo,no sej če praviš da je biograd blizu,pol je tak fajn.Mormo kupit nekaj domačim za spomin,neuser posted image !Gremo pa že konc junija,kr pol takoj začnem delatuser posted image ,konc porodniške!Fajn se mejte...

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?