|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koper- Univerza
22.5.2008 18:00:15   
Spark
Koperčanke, mi lahko malo pomagate.
Iščem Ljudsko univerzo, Cankarjeva 33, Koper.  Dejte mi pomagat, kje to točno je? Kje naj parkiram?
V Kopru vem kje je Titov trg, al kako se že imenuje, tam v starem jedru.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koper- Univerza
22.5.2008 18:08:02   
Jessy
Ljudska univerza je pa od Titovega trga proti zaporom, takoj za katedralo. Nimaš kaj zgrešiti.

Kje bi lahko zdaj parkirala pa ti ne vem povedati, ker se je v teh letih odkar mene ni več dol, preveč vse spremenilo. Pred leti se je dalo tudi ob katedrali parkirati. Morda se da še danes.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koper- Univerza
22.5.2008 18:14:21   
Jessy
Ups...sem malo falila....jaz ti razlagam za univerzo v Kopru....tebe pa zanima ljudska univerza...
Jah, nič...Cankarjeva ulica je pač v isti smeri, od zaporov do katedrale. Ker je to št. 33, je zagotovo zelo blizu zapora (pa ne ta novega, ta starega).

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koper- Univerza
22.5.2008 19:06:44   
Spark
Vem, kje je novi zapor, ne vem pa kje je stari.
Dej mi povej, če mogoče veš, ali je tisto makedam parkirišče še vedno na razpolago. Nahaja se pa v smeri od železniške postaje proti starem delu mesta. Takoj za krožnim.
user posted image pa sem ti vse razložila user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koper- Univerza
22.5.2008 19:38:46   
Jessy
Spark, očitno sva bili midve ob istem času nazadnje dol. Takrat je še bilo, kako pa je danes, žal ne vem.

Stari zapor je tik pred vhodom v Luko Koper (tudi ta ne vem več, če je tam, kot je bil, ker je baje zdaj nek krožni promet okrog Kopra). Če greš iz železniške proti staremu mestnemu jedru, boš na krožnem zavila desno, nato pa vse do Luke naravnost. Tik pred Luko se zavije levo in si takoj pri zaporih. Če pelješ naravnost se pelješ po Cankarjevi ulici.

A veš kaj naredi. Pojdi na stran od TIS-a in vtipkaj to univerzo, pa si oglej zemljevid. Tam se boš verjetno najbolje znašla, pa še parkirišča so zagotovo označena.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koper- Univerza
22.5.2008 20:32:47   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Vem, kje je novi zapor, ne vem pa kje je stari.
Dej mi povej, če mogoče veš, ali je tisto makedam parkirišče še vedno na razpolago. Nahaja se pa v smeri od železniške postaje proti starem delu mesta. Takoj za krožnim.
user posted image pa sem ti vse razložila user posted image



Mislim, da so kar vsa parkiriča plačljiva. Jaz sem v času študija ponavadi parkirala pri "barki" in šla peški mimo zaporov po Cankarjevi na faks.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koper- Univerza
23.5.2008 8:19:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Vem, kje je novi zapor, ne vem pa kje je stari.
Dej mi povej, če mogoče veš, ali je tisto makedam parkirišče še vedno na razpolago. Nahaja se pa v smeri od železniške postaje proti starem delu mesta. Takoj za krožnim.
user posted image pa sem ti vse razložila user posted image



Mislim, da so kar vsa parkiriča plačljiva. Jaz sem v času študija ponavadi parkirala pri "barki" in šla peški mimo zaporov po Cankarjevi na faks.


Jaz isto. Tam pri luki koper zadaj za ladjico se je dalo parkirat zastojn.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koper- Univerza
23.5.2008 8:39:23   
Sibil_
Punce-Koper je eno veliko gradbišče.Če greš od železniške ravno in na krožno, potem pa levo, je tam še makadamsko parkirišče, en majhen del je za plačat, ostalo je zastonj.Od parkirišča boš pa morala dobesedno gazitt po gradbišču, ker je vse razkopano.user posted image

Jaz bi parkirala pri barki - za davčno - in potem greš peš mimo davčne in čez cesto, nakar vidiš star zapor (ga tudi prenavljajo) in od zapora greš gor po ulici ene 100 mmetrov in je ljudska.

Pa lahko se dobiva v Črtici na kavi (Črtica je kafič točno nasproti ljudske, jaz pa živim 200 metrov stran od tam, hehe).user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koper- Univerza
23.5.2008 17:03:07   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Vem, kje je novi zapor, ne vem pa kje je stari.
Dej mi povej, če mogoče veš, ali je tisto makedam parkirišče še vedno na razpolago. Nahaja se pa v smeri od železniške postaje proti starem delu mesta. Takoj za krožnim.
user posted image pa sem ti vse razložila user posted image



Mislim, da so kar vsa parkiriča plačljiva. Jaz sem v času študija ponavadi parkirala pri "barki" in šla peški mimo zaporov po Cankarjevi na faks.


Jaz isto. Tam pri luki koper zadaj za ladjico se je dalo parkirat zastojn.


A lahko sam vprašam (se opravičujem, ker smetim), kaj si ti v Kopru ponavadi počela?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koper- Univerza
23.5.2008 22:12:12   
amaya
Kaj pa parkirišče pri ŠOUP-u, a se tam tudi plača?

Ja ma kaj so naredili iz te naše Obale user posted image Koper je katastrofa, da ne omenim Izole...zadnjič sem pa še na en pogreb v piran zamudila, ker sem čakala semafor na gradbišču ....user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koper- Univerza
23.5.2008 23:19:34   
Spark
Najdla sem, in nisem se izgubila. Parkirišče sem našla zastonj na tistem makadamu, potem pa en kratek sprehod. Drugače pa je cel KP prekopan. 

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koper- Univerza
23.5.2008 23:44:03   
Jessy
Izgleda, da nas je kar nekaj študiralo v Kopru na Cankarjevi. user posted image  Jaz težav s parkiranjem nisem imela, ker sem se pripeljala z vlakom ali pa na štop. user posted image

Spark, me veseli, da si našla! user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koper- Univerza
24.5.2008 1:11:44   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Izgleda, da nas je kar nekaj študiralo v Kopru na Cankarjevi. user posted image  Jaz težav s parkiranjem nisem imela, ker sem se pripeljala z vlakom ali pa na štop. user posted image

Spark, me veseli, da si našla! user posted image


Jessy, od kod si ti? SI bila na menegmentu ali na pedagoški?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




REAKCIJA NA CEPLJENJE
nataly33

Ali je imel vaš otrok (dojenček) reakcijo po cepljenju?

DA (38%)

NE (62%)


Število vseh glasov: 169

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!