|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost. lok...
22.5.2008 13:08:14   
BarbaraE
Pojma nimam, kam bi peljala svoje frendice na dobro večerjo (mora biti tudi vegetarijanska na izbiro). 

Zelo vam bom hvaležna, da mi natrosite še pa še idej.

Thxuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 13:45:14   
Katey
Imaš eno maksimalno dobro restavracijo na Šmartinski, kjer ti tudi za najbolj izbirčne goste pripravijo maksimalno dobro večerjo, tudi za vegeterjance se najde ogromno dobrega, imajo božanske testenine.
Ne vem če lahko napišem ime restavracije, lahko pa mi pišeš na ZS.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 13:46:58   
Nenya
Če niste preveč na meso predlagam Vegedrom v Šiški imajo samo vege in indijsko hrano in meni je super. Nekaj novega, hrano po večini pripravljajo svežo in je ful dobro.

Pol je še Kitajski zid, a cena je ugodnejša (in po moje hrana boljša) v Zlati ribici v Retečah, ne vem od kod ste sicer, a tam so cene mnogo zmernejše.

Dobra je tudi mehiška na Medvedovi ampak za moje pojme precej draga ali pa Imperio Mexicano.

Tudi Luka Gurmet v stari Ljubljani mi je bil dober lokal ne vem pa če so še odprti.

Foculus picerija ima krasne pice, tudi pestro vege ponudbo.

Če pa iščeš nekaj solidnega in klasičnega za zmerno ceno (po lj standardih, da ne bo pomote) je pa prenovljena gostilna Pod lipo.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 13:57:00   
pikapolona2
meni je pa všeč Škof v Trnovem....me s frendicami že 5 let tja zavijamo....mmmmm

Vegedrom tudi meni OK.....indijska sploh jami jami

Pri babici al je nona?? (konec dolgega mosta)je lep ambient...sploh zdej poleti ko je zunaj plac pa lahko kavico še na ležalniku popijete...nič industrijska hrana


(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 14:13:27   
Anonimen
Ne priporocam Vegedroma - no, ne vem kaka je hrana, ampak pred njim in okoli njega vedno ful smrdi user posted image  

Fajn je tudi ena restavracija na Nazorjevi (spet pozabila ime) - skupaj je ta restavracija + Picerija Osmica (dobre pice, tudi vege jasno).

Tista na Smartinki je najbrz Cubo, samo poglej si prej jedilnik na netu, ker ni stalen.

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 14:17:13   
Katey
Ja Cubouser posted image , zame definitivno ena najboljših restavracij nasploh. Nam je bilo pa s prijateljicami zelo všeč tudi v Atriumu na v stari Lj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 14:20:01   
jerikou
Allegria je tista pri piceriji osmica,....tudi pice v osmici so zelo okusne....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 14:22:18   
muška
kaj pa Španska še obstaja? Mi smo bili 1x tam z dvema vegijema, pa smo bili vsi zadovoljni user posted image

(odgovor članu jerikou)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 14:22:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jerikou

Allegria je tista pri piceriji osmica,....tudi pice v osmici so zelo okusne....


Hvala! user posted image Upam, da si bom zdaj zapomnila.

Sicer je pa v Lj ok se Azur in Kaval (a je toskanska hrana?), ce vam pac pase taka hrana.

(odgovor članu jerikou)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 14:25:59   
jerikou
no sej nevem če lahko pa vseeno link dodajam za allegrio si lahko mal jedilnike in cene okgledaš.....

http://www.allegria.si/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 15:00:06   
Katey
Mi imamo pa s Kavalom same slabe izkušnje, hrana je bila večkrat čist zanič, da o osebju v tem lokalu ne govorim, katastrofa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 15:02:28   
Anonimen
Jaz sem tam nazadnje jedla samo zelenjavno juho user posted image Ker mi ni bilo nic drugega vsec. Ampak ok, jaz sem itak zbircna. user posted image

Tale je super v Osmici/Allegrii: Mediterana Omaka, sir, sveža paprika, paradižnik, olive

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 22.5.2008 15:03:34 >

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 15:06:30   
petja
Cubo!!!

Kaval odsvetujem.

Maison don Felipe (španska) pod Gradom je tut fajn.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 15:08:02   
Katey
Mene so pa s testeninami čist razočaral, ker so omake vnaprej pripravljene in pogrete, pa še to zelo slabo, prijateljica je jedla lasagno je bila na sredini mrzla, mislm vse skupi je blo že parkrat čist zanič, pa vedno se najde kdo ki ravno tam kaj praznuje in ne morem rečt neuser posted image . Aja da o kelnarjih ne govorim, ker se mi zdi da jim je po večini težko delat in vidno zavijajo z očmi, pa nismo bili popolnoma nič presrani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 17:06:55   
jajula
od vseh predlogov je cubo res najboljši, so pa tud cene kar visoke, odvisno kolk si pripravljena plačat. v atriju na nazorjevi še nism bila, sm pa slišala ful pohval

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 21:08:07   
ZmajTolovaj
Maison don Felipe (španska) pod Gradom je tut fajn.

Ja ta je super. Pa Škofa v Trnovem je tudi že ena omenila, jaz pa dodajam še Špajzo v Stari Ljubljani.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 21:25:11   
Naja31
Predlagam indijsko restavracijo Na bregu, če vam je všeč taka hrana.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 21:36:06   
Kaliope
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Ne priporocam Vegedroma - no, ne vem kaka je hrana, ampak pred njim in okoli njega vedno ful smrdi user posted image  




user posted image   user posted image   user posted image redni gost, pa nisem še nikoli nič "zavohala" (pa še dokaj blizu živim) meni je fenomenalno ... še mojemu je všeč, pa čeprav si skoraj ni znal zamisliti obroka brez mesa, zdaj pa mi sam reče, kdaj spet grema, ker se mu lušta ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 21:39:20   
jakaracman
Definitivno Cubo.

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: le vkup, le vkup strokovnjakinje za gost....
22.5.2008 23:42:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kaliope

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Ne priporocam Vegedroma - no, ne vem kaka je hrana, ampak pred njim in okoli njega vedno ful smrdi user posted image  






user posted image   user posted image   user posted image redni gost, pa nisem še nikoli nič "zavohala" (pa še dokaj blizu živim) meni je fenomenalno ... še mojemu je všeč, pa čeprav si skoraj ni znal zamisliti obroka brez mesa, zdaj pa mi sam reče, kdaj spet grema, ker se mu lušta ...



Jaz grem skoraj vsak dan mimo s psom, oz. ker mi smrdi, grem raje po Celovski. Ne vem, men/nama je se cisto vsakic smrdelo, ko smo sli mim, notri pa se nisem bila, tako da ne morem ravno podat nekega relevantnega mnenja

(odgovor članu Kaliope)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?