|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pred dvemi leti je odšla
22.5.2008 11:01:06   
Shorty_
na današnji dan je pred dvemi leti odšla moja babi......
takrat nisem  niti dobro dojela klica bratranca dva dni po poroki, ko je rekel babi je ponoči umrla veš....
vedela sem da ima raka in da je hudo vendar dobila sem občutek da je samo čakala da se poročim in potem v miru odšla...user posted image
Nikoli ne bom pozabila kako je bila vesela ko sem ji povedala da sem noseča, rekla je da je to da ve da bo prababi največje veselje. Nikoli ni rekla da komaj čaka da rodim ali kaj podobnega ker je čutila da ne bo dočakala...user posted image

Ko sem takoj po poročnem obredu govorila z njo, je rekla:" čestitam in uživaj danes, se mi mudi na kosilo" vedela sem da težko govori zato me je nahitro odpravila....

Šele sedaj dojemam kaj sem izgubila, ko opazujem svojo hčerko se večkrat sppomnim nanjo, ki mi je bila res druga mama....

babi hvala za vse kar si mi dala, kar si me naučila.......pogrešam te in rada te imamuser posted image


tvoja najmlajša vnukinja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pred dvemi leti je odšla
22.5.2008 11:49:37   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  me je tako ganilo napisanouser posted image user posted image

Ohrani lepe spomine na babico in pripoveduj hčerkici o njej.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pred dvemi leti je odšla
22.5.2008 11:59:27   
NATAŠI
res si lepo napisala user posted image  ... in se pridružujem mnenju amšolinke user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pred dvemi leti je odšla
22.5.2008 12:13:14   
Nacka
Kako lepo ...user posted image  Sem podoživela svojo ljubezen do babice. Tudi nje ni že leto in pol. Umrla je 10 dni po spočetju mojega sinčka (kot bi se zmenjala - takrat sem res začela verjeti v neke nadnaravne energije????). Dolgo me je nagovarjala, naj imam že končno otroke, ko pa sem zanosila, je umrla in ji nism mogla povedati, da sem noseča...

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pred dvemi leti je odšla
22.5.2008 16:07:28   
benika
Lepo napisano shorty...moje babice ni že 4 leta in tudi meni je bila kot druga mama. Prav tako je imela raka in si je zelo želela dočakat pravnuka. Celo tako zelo, da je umrla v prepričanju, da sem nosečauser posted image user posted image user posted image

Zate shorty pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pred dvemi leti je odšla
22.5.2008 16:29:41   
KBM
user posted image user posted image user posted image

Lepo napisano
user posted image  


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pred dvemi leti je odšla
22.5.2008 22:29:56   
Naja30
Zelo lepo si to napisala, shorty. Lepo je, da tako čutiš v srčku do svoje babice.user posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pred dvemi leti je odšla
23.5.2008 8:44:28   
Shorty_
Punce hvala za podporo včeraj priznam me je hudo zvilo kar nekako za mano je vse prišlo kot da še nisem imela časa da si v glavi razložim in razjasnim.
No saj moja babica je zame vedela da sem noseča en dan po pogrebu pa je tudi bratranec zvedel da bo očka, zanj žal ni vedela....

hvalauser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pred dvemi leti je odšla
23.5.2008 10:04:14   
mojamura
user posted image


tvoj post me je pripeljal tudi do razmišljanja....samo smo prav na 22.5. pred 10-imi leti pokopali mojo babico. ta datum sem si zapomila predvsem zato, ker je moj sin rojen istega dne. na babičinem pogrebu je bil star eno letouser posted image ....

spomnim se kako smo ji za god, bilo ji je ime Katarina prišli pet v bolnišnico z zborom (hvala bogu so nam dovolili) bila je presrečna....


draga mati (tako sem jo klicala) počivaj v miru in pazi name ter vse tvoje drageuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pred dvemi leti je odšla
24.5.2008 19:05:50   
Anonimen
shorty, segla si mi naravnost v srce..jst sem v pondeljek izgubila dedka....
Še predobro vem kako jo pogrešašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pred dvemi leti je odšla
25.5.2008 11:19:55   
Shorty_
poopsika sožaljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pred dvemi leti je odšla
19.5.2009 20:10:45   
Shorty_
Babi...kmalu bodo minila tri leta kar te ni več z nami, meni pa je tako hudo.....veš močno te pogrešam in čeprav so minila tri leta ni dneva ko se ne spomnim nate...letos je odšel k tebi še stric...in bolečina je še večja.....čez dan kar nekako gre zvečer ko sem pa sama pa večkrat mislim nate in se te spominjam.......
Jutri je tretja obletnica najine poroke čez dva dni pa si odšla ti......
O kako mi je žal da nisi spoznala Nike.....user posted image


Babi neskončno te pogrešam, rada te imam,

tvoja mala




(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?