|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poskusno delo v pisarni
22.5.2008 20:30:10   
karmy
jaz sem šla enkrat delat v administracijo še kot študentka, pa tko pridem notri, pa mi tko razloži vse, sm rekla ok, glavno da mi pokaže in da me nekdo uvaja notr v njihovo bazo dela, in kako stvari potekajo, ker to je zelo zelo važno. Kaj je teta šefica naredila? pokazala mi računalnik, kje so računi, fascikli z dokumenti, kje je faks, in enkrat pokazala bazo in šla v svojo pisarno... jaz pa čukasto gledala, kaj pa zdj? da si vse skupaj zapomnim prvič ko mi pokažejo? Tle ko sem zdaj je bilo uvajanje skoraj en teden, šele potem začneš samostojno delat, kar je edino prav. Ne pa da v eni uri pričakujejo da vse znaš... malo pretirano.

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Poskusno delo v pisarni
22.5.2008 21:14:36   
katjes
O, o! Sem ravno dobila v službo novo moč, ki ima 2 meseca poskusne dobe. Prvi dan sem se ji res cel dan maksimalno posvetila, razlagala zakone, ji predstavila prakso, izkušnje - a ona, vse je že vedela, znala, o vsaki stvari je že brala, slišala....za ****. Prvi vtis - user posted image
Doma sem razmišljala, da drugi dan bom se še bolj potrudila. Nisem se več toliko spuščala v zakonske podlagi, pač pa samo prakso - programi, na kaj je potrebno biti pozoren - a ona, je to že vse vedela.
Vsako jutro si rečem, da moram biti res pozorna do nje - pa mi nekako ne gre, ker mi pač ne potegne.
Torej, mene resnično moti to pametovanje - nima nič delavnih izkušenj, pa vse ve in zna. Le od kod?
user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Poskusno delo v pisarni
22.5.2008 21:32:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katjes

O, o! Sem ravno dobila v službo novo moč, ki ima 2 meseca poskusne dobe. Prvi dan sem se ji res cel dan maksimalno posvetila, razlagala zakone, ji predstavila prakso, izkušnje - a ona, vse je že vedela, znala, o vsaki stvari je že brala, slišala....za ****. Prvi vtis - user posted image
Doma sem razmišljala, da drugi dan bom se še bolj potrudila. Nisem se več toliko spuščala v zakonske podlagi, pač pa samo prakso - programi, na kaj je potrebno biti pozoren - a ona, je to že vse vedela.
Vsako jutro si rečem, da moram biti res pozorna do nje - pa mi nekako ne gre, ker mi pač ne potegne.
Torej, mene resnično moti to pametovanje - nima nič delavnih izkušenj, pa vse ve in zna. Le od kod?
user posted image user posted image user posted image user posted image  


No, pa mogoče vendarle kaj pomaga, da je punca že o tem brala, slišala,..? Ker, recimo je pa mogoče nekomu lažje predstaviti delo in naloge, če vsaj že približno nekaj ve v zvezi z delom. A ni res?
Če pomislim, sem tudi sama dostikrat uporabila stavek v smislu "o tem sem pa brala", sicer je bilo v zvezi s kakšnimi pravnimi zadevami, pa se je dejansko izkazalo, da mi je bilo "poznavanje" določenih tem, primerov, postopkov v veliko pomoč, pa ne samo meni - tudi mentorju oz. tistemu, ki me je uvajal, je bilo potem precej lažje predstaviti določeno delo, postopek ali nalogo, ker se mu ni bilo treba spuščat v detajle ali pravne podlage...


(odgovor članu katjes)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Poskusno delo v pisarni
22.5.2008 21:40:12   
katjes
Res je - poznavanje področja oz. da pač o določenih zadevah že kaj prebereš, bistveno pripomore k razumevanju in dojemanju novih zadolžitev.
Vse lepo in prav - mene moti njen nastop. Ko ji hočem kaj povedat, me gleda tako zabodeno - češ, kaj spet lapaš. Mi je že parkrat vsa volja do uvajanja šla v malorouser posted image !

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Poskusno delo v pisarni
23.5.2008 7:36:26   
LoCa
ja  je čisto odvisno je od načina, na katerega je ona tebi dala vedet, da stvari ve. to, da nekdo nima delovnih izkušenj namreč ne pomeni, da mu nč ni jasno in da nima blage veze. mene osebno je včasih motlo, da mi je kdo razlagal neki tko ibr preprostega, kot da bi mi razlagala kako se rit briše. ma no, sej nisem retardirana user posted image .  potem pa k vprašam res kaj pomembnega, povezanrega s tem, kako so v preteklosti neki delali, so pa vsi tiho k se jim ne sanja. ja najlepša hvala user posted image

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Poskusno delo v pisarni
23.5.2008 7:58:27   
katjes
Še vse, kar me je vprašala sem ji lepo povedala - ampak je ona o tem že brala!
Jo sploh ne bom več uvajala, dala ji bom določene stvari za naredit pa bomo videli. Kar je naredila doslej, so se tudi pojavljale napakeuser posted image .

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Poskusno delo v pisarni
23.5.2008 8:38:26   
karmy
seveda da so se pojavljale napake..sej je šele novinka..ne pričakuj čudeža, čeprav veliko stvari ve

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Poskusno delo v pisarni
23.5.2008 10:18:32   
LoCa
js sm tudi delala napake, pa jih tut še. sej ne dosti, tiste k pa.. nočem bit prevzetna, samo se mi zdi, da večino k jih naredim jih zato, ker mi noben ni povedu v čem je štos. kaj pa sj vem, kaj so se eni po telefonu menli 2 leti nazaj, ne me basat no user posted image

še neki mogoče je sorodno s to temo. ok, dobiš službo. kaj pa razgovori...sestra je enkrat bla na razgovorih (na taudobni strani :P) in je povedala da take klobasajo...pa da sprašujejo kje se da v bližini parkirat in podobne bedaRIJE. ni čudno da ne dobijo službe taki.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Poskusno delo v pisarni
23.5.2008 11:14:39   
smrka
Jest ko sem bila izbrana za delo v administraciji nas je blo okrog 6 punc. Vsak drug dan je prisla ena na preizkusnjo. Potem sem pa enkrat vprasala to ki je bila z mano ini mi kazala kako pa kaj naj delam, zakaj je glih mene zbrala. Pa je rekla, da je vsem puncam dala enako delo naj naredijo, tocno jim je rekla kaj naj delajo. A ene so delale po svoje, oz. so kazale da ne prevelik interes. Tako da moj nasvet.. ubogaj, delaj tako kot ti recejo in v tem kar naredis bodi perfektna. Sploh ne dvomim v to, da bi ti kaj delalo probleme!

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Poskusno delo v pisarni
23.5.2008 11:39:21   
Zamima
hvala vam punce user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Poskusno delo v pisarni
23.5.2008 12:14:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

.pa da sprašujejo kje se da v bližini parkirat in podobne bedaRIJE. ni čudno da ne dobijo službe taki.



jz sem tudi vprašala, če je možno kje v bližini parkirat (glede na to, da je bil izbirni postopek v večih krogih in da sem se skoz 2 uspešno prebila, tako sem dala jasno vedeti, da se definitivno vidim v naslednjem krogu) no, pa sem vseeno dobila službo.

Ni butastega vprašanja, so lahko samo butasti odgovori.

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Poskusno delo v pisarni
23.5.2008 19:31:39   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: katjes

Še vse, kar me je vprašala sem ji lepo povedala - ampak je ona o tem že brala!


Mogoče pa je brala vaše letno poročilo , da vse ve user posted image .

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Poskusno delo v pisarni
24.5.2008 0:10:22   
Allia
Tudi sama se uvajam v računovodska dela in povem vam, da je težko,če moraš vse sam ugotavljati in tvoj mentor nima časa zate, ker ima sam preveč svojih problemov.Si vse zapisujem in stalno iščem kakšno delo, če ni drugega gledam določene stvari za nazaj in ugotavljam kako se je kakšna stvar naredila.Na živce pa mi gredo mentorji, ki tudi pametujejo oz. ti dajo vedeti, češ, da če si končal fax, pa moraš vse to obvladati in se mu vsako vprašanje zdi odveč.Včasih imam občutek, da starejši ljudje nočejo podati svojega znanja naprej, da ga ne prehitiš v znanju.Ne vem.Ampak meni je večkrat hudo, ker moram resnično celotno računovodstvo sama ugotavljat.Si pa iščem tudi kakšne inštrukcije iz tega področja, ker očitno znanja s strani mentorice(če ji lahko tako rečem) ne bom prejela.
Upam, da boš ti imela srečo z mentorjem, ker poleg tvojih vrlin je tudi to zelo pomembno.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ivf
mišaaa

po katerem postopku IVF ste zanosile?

1 (77%)

2 (7%)

3 (5%)

4 (3%)

5 (2%)

6 (6%)


Število vseh glasov: 465

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!