|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako ste čvekice?
20.5.2008 9:34:07   
Shorty_
Pozdravljene, jaz doma po Volgino gnijem v dežjuuser posted image ne da se mi likat pa bi mogla...
Dans sva se z mojim že navse zgodi spičila, pa še drugo obletnico poroke imava danes ampak če je pa tečenuser posted image
No dejte mal z mano čvekat mogoče pa dež odženemouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 9:35:36   
Freycha
shorty tebi pa user posted image user posted image  da si pozaprla vse teme od H&M user posted image user posted image user posted image

ma bi ti kar za pir ali dva dala user posted image user posted image

likat se pa tudi meni ne da.. zato raje nisem že nekaj časa dala perila prat..... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 9:36:53   
spps
men se ne da ničuser posted image user posted image user posted image user posted image s tvojim sta se že že spičla?uf,sta bila pa hitrauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 9:37:00   
Freycha
mogoče je pa tečen zato, ker bi ti mogu kaj kupit, pa se mu sanja ne kaj? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 9:40:45   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

shorty tebi pa user posted image user posted image  da si pozaprla vse teme od H&M user posted image user posted image user posted image

ma bi ti kar za pir ali dva dala user posted image user posted image

likat se pa tudi meni ne da.. zato raje nisem že nekaj časa dala perila prat..... user posted image user posted image user posted image


sej sem jih hotla kar zbrisat pa sem se usmilila,user posted image ne hecam se sam upam da se ne bo danes pojavilo žnj tem o evrosonguuser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 9:42:17   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: spps

men se ne da ničuser posted image user posted image user posted image user posted image s tvojim sta se že že spičla?uf,sta bila pa hitrauser posted image user posted image user posted image


to midva zjutri na hitr opravivauser posted image ma tečen se je zbudu in pol je če maček celo kopalnico razturil in kriva sicer začuda nisem bila jaz sam pizil je pa tok da sem ga nekam poslalauser posted image

Sej mi mogoče lahko date idejo kaj naj mu kupim za obletnicouser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 9:53:30   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: spps

men se ne da ničuser posted image user posted image user posted image user posted image s tvojim sta se že že spičla?uf,sta bila pa hitrauser posted image user posted image user posted image


to midva zjutri na hitr opravivauser posted image ma tečen se je zbudu in pol je če maček celo kopalnico razturil in kriva sicer začuda nisem bila jaz sam pizil je pa tok da sem ga nekam poslalauser posted image

Sej mi mogoče lahko date idejo kaj naj mu kupim za obletnicouser posted image

mogoče si pa nabaviš kakšno sexi perilo in mu striptiz zaplešeš?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 9:57:18   
Anonimen
Najprej čestitam za drugo obletnico zvezeuser posted image
Pol odgovor na tvoje pitanje:čist po vremenu se počutim,gnilo,neki me hoče bolet pa se ne more odločitiuser posted image user posted image Življenska energija se je nekam izgubila skupaj s soncem.Bo že bolš,upam.

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 9:58:06   
r1ta
O shorty! Čisto mimo mene je šlo tvoje moderatorstvo! Si že dolgo tukaj v službi?

Drugače se pa lahko javiš kaj pri sosednjih čvekah, tam veš, pri decembruuser posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 9:59:00   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Najprej čestitam za drugo obletnico zvezeuser posted image
Pol odgovor na tvoje pitanje:čist po vremenu se počutim,gnilo,neki me hoče bolet pa se ne more odločitiuser posted image user posted image Življenska energija se je nekam izgubila skupaj s soncem.Bo že bolš,upam.


druga obletnica poroke zveze pa že četrta in še malo če smo natančniuser posted image

neva6 kje si se zgubila nč te ne beremuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 9:59:54   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Dans sva se z mojim že navse zgodi spičila



zgleda da je nekaj v zraku. midva sva tudi imela zjutraj manjši prepir, sva se kregala kdo bo prvi zasedel kopalnico user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 10:00:31   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: r1ta

O shorty! Čisto mimo mene je šlo tvoje moderatorstvo! Si že dolgo tukaj v službi?

Drugače se pa lahko javiš kaj pri sosednjih čvekah, tam veš, pri decembruuser posted image


od 1.4. moderiram čvek od danes pa še otroško opremo in kuhajmo skupajuser posted image kar širim se čez forum kot hobotnica. Sej decembrčice pridem prebrat sam se mi ne da o raznih pravih in nepravih vzgojah debatiratuser posted image sej veš kaj mislim

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 10:01:26   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Dans sva se z mojim že navse zgodi spičila



zgleda da je nekaj v zraku. midva sva tudi imela zjutraj manjši prepir, sva se kregala kdo bo prvi zasedel kopalnico user posted image


ja očitno je tak dan upam da bo v službi bolje. Zdej zraven likam ampak kot polž in upam da bom vsaj dva stroja zlikala do šihtauser posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 10:03:21   
ursa30
pri meni v službi nič bolje. lena sem, nič se mi ne da. nardila nism še popolnoma nič. namesto da bi delala, visim tukaj user posted image
še dobro da sem sama v pisarni user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 10:04:19   
MAŠKA
Čestitam za drugo obletnico, midva jo imava tudi!user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 10:06:13   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Čestitam za drugo obletnico, midva jo imava tudi!user posted image


Enako tudi vama Maška kje pa sta se poročila? a ravno 20.05.2006 sta se poročila ali kako leto prej?user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 10:14:17   
MAŠKA
Sem preverila (pogledala na prstan) - točno 20.5.2006, nič prej in nič kasnej -  v Laškem. Pa še vreme  je bilo podobno kot danes - oblačno, hladno, le da deževalo ni, takoda je lahko bila poroka v parku... uf, je blo fajnuser posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 10:19:38   
Shorty_
Pri nas v Ljubljani je bilo malo sobčka in malo dežnih kapelj poročila sva se pa ob 12:00 pa vidva??

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 11:02:45   
srki
Kje v LJ je sonček?

Drugače pa malo delam, malo jem, malo sitnarim tle gor. 

Glede na vreme pa imam kar energije. No, proti kakšni potelji tukaj pa tudi ne bi imela nič proti.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 11:22:50   
Shorty_
Srki 20.5.2006 na moj poročni dan je bilo malo sončka danes pa ščije kot pri norcih. No jz sem nalikana, najedena in nenapravljena, tko da se grem oblečt in na šiht pridne boditeuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 11:26:51   
MAŠKA
Cerkveno mislim, da ob 13.30, civilno 15.30... če me spomin ne vara.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 11:34:33   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Cerkveno mislim, da ob 13.30, civilno 15.30... če me spomin ne vara.



No jz pa točno ob 12:00 je ila sm cvilna porokauser posted image

LP Shorty

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 13:03:39   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Srki 20.5.2006 na moj poročni dan je bilo malo sončka danes pa ščije kot pri norcih. No jz sem nalikana, najedena in nenapravljena, tko da se grem oblečt in na šiht pridne boditeuser posted image


Ajauser posted image . O poročnih dnevih se pogovarjata.

Pa uživaj na šihtu.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 13:10:23   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

pri meni v službi nič bolje. lena sem, nič se mi ne da. nardila nism še popolnoma nič. namesto da bi delala, visim tukaj user posted image
še dobro da sem sama v pisarni user posted image


Sva že dve user posted image user posted image user posted image , ampak je tolk fino zabušavat.
Se je pa tud pri nas današnje jutro začelo burnouser posted image ,  moški nas včasih ne zastopijo, pa ne vem kako touser posted image user posted image .....

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako ste čvekice?
20.5.2008 13:13:42   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Sej mi mogoče lahko date idejo kaj naj mu kupim za obletnicouser posted image




Persen forte. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Koriščenje LD po porodniški
endrina

Kako ste izkoristile pripadajoči letni dopust po končani porodniški odsotnosti?

izkoristila sem ga takoj po porodniški,da sem ostala dlje z otrokom (53%)

hotela sem izkoristiti celega pa mi delodajalec ni dovolil (7%)

izkoristila sem en del,ostalega sem si prihranila za drugič (20%)

sploh nisem mogla izkoristiti dopusta (21%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!