|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tricikel kettler
19.5.2008 13:31:19   
K_a_t_i
Živjo,

ali imajo kettlerjeve tricikle kje v Ljubljani? Tiste, ki ga imate - vidim, da so eni težki skoraj 10kg - a je to prednost, ali pomanjkljivost (po eni strani stabilen, po drugi precej težak) user posted image  Koliko je pomembno, da ima tricikel napihljive gume?

Hvala,
LpK

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tricikel kettler
19.5.2008 13:43:35   
pikapolona2
mi imamo tega ki ima gumirana kolesa...ravno zaradi teže se nismo odločili za tega z napihljivimi...je bil še težji....stabilen je OK...samo pri babi imamo enega lažjega pa se na obeh prevrne če leze dol.
Kupili smo ga preko neta...tako da za Lj nevem.

Za koliko starega pa kupuješ?

Mi smo ji ga kupili pri 16mesecih...pa je tako štorast tale zic ...da je na začetku skoz dol lezla, pripet je pa nisi mogel, zdej je stara 19 mesecev in ker ta tricikel nima  takšne opore za nogice (noge naj bi imela na pedalih...aha...3 sekunde) vleče vseskozi noge po tleh in s tem seveda zaustavlja kolo ko jo mi porivamo.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tricikel kettler
19.5.2008 15:12:33   
K_a_t_i
Star je 15m, težak okoli 12kg in velik nekje 82cm (se mi zdi to bolj pomembno kot starost).

Mi smo dobili enega s poličko za noge od Pikolo, ampak polička ni ok, ker bi on sam se poganjal, pedal pa ne doseže, ker so preveč spredaj. Pa še tako nestabilen je, da ga vedno, ko ga zapeljem na pločnik skoraj zvrnem user posted image .

Koliko časa ste pa čakali nanj in kje preko neta sta kupili? Hvala.

No, glede na ceno bi res rada, da se Žiga najprej or vsede in vidimo, ali je to-to ali ne.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tricikel kettler
19.5.2008 19:48:43   
pikapolona2
kupili smo ga na igrarija.com. Naša bejba tudi ni pri ta malih.....viš naša pa pri babi ko ima ta pikolo kolo lepo gor drži nogeuser posted image . Teža in velikost...sat sigurno pomembna...sam naša je bila kar podobno velika kot vaš....sedaj ima 85cm in 13 kg

Aja še ena stvar .....tukaj se lahko sprednje kolo samo fiksira in ga ne moreš s tvojim držalom upravljat ( na pikolu ga lahko)

Meni je bil kettler všeč ker se mi je zdel tak robustein trpežen da bo za njo in kasneje še za kakšnega otroka....pa še všeč mi je ker user posted image se da regulirat zic naprej nazaj...da raste kolo z otrokom.

Lahko pa prideš k nam poskusit kako se vozi s ketlerjemuser posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tricikel kettler
19.5.2008 23:08:54   
Anonimen
Kati v BC na Rudniku sem jih videla.

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tricikel kettler
20.5.2008 16:06:29   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: nogica

Kati v BC na Rudniku sem jih videla.

U, super hvala! Bom šla pogledat.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tricikel kettler
20.5.2008 16:13:37   
emaa
Mi imamo enega drugega, ker naša dva tudi ne držita nog na unih podstavkih, pa je dolžina med sedežem in pedali nastavljiva, za potem, ko rastejo, pa načeloma ne vlečeta nog po tleh, pedale pa dosežeta, pa sta velika eden 83cm, drugi 87cm. Pa zakleneš sprednje kolo, samo ga s palico ne upravljaš, pa s paščki se ga  na sedež pripne. V Pikapolonici na Rudniku smo ju kupili, sta dovolj lahka, da kaka dva kilometra (to je moja skrajna meja) lahko jaz dva pred sabo potiskam, ne da mi roke odpadejo. Neki Becher ali nekaj takega, zaklene se in balanca in pedali, vsako posebej. 

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?