|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pirsing nad usnico
19.5.2008 10:35:31   
ROŽICI
ne vem men je pirsing nad usnico ful lepo.sem pa že mama sicer še mlada sam ne vem kak me bodo drugi gledali.user posted image
ne vem.kaj pa vi mislite?


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 10:58:01   
pokica_
Jaz osebno za sebe vem, da si ga nebi dala, ker je moja napaka, da vedno mislim kaj drugi mislijouser posted image
Ampak če si tako zelo želiš in ne daš dosti na mnenja drugih, ....zakaj pa ne?user posted image



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 11:02:46   
Anonimen
Če si res želiš, zakaj pa ne?! Kar pogumno! user posted image

Jaz sem tudi mamica (mlada), pa se bom šla tetovirat user posted image  user posted image , pa me ne briga kaj si bodo mislili.

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 11:03:25   
Anonimen
No, malo me briga user posted image , ma se bom šla vseeno, ker si to full želim. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 11:47:40   
LoCa
hja, če si želiš, dej. je imela pa prijateljica in jo je kar motilo. pa da ne bi mislila, da sem kaj proti, js jih mam namreč polno, js sm vedno zauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 11:47:47   
gaya
Jst ga mam, pa v jeziku tud, sem tudi že mamica, kaj si pa drugi mislijo mi pa dol visiuser posted image .

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
19.5.2008 12:35:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 13:10:55   
muška
Ampak bodi priravljena na to da smrdi in da boš za evik na tistem mestu imela luknjo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 13:11:46   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Ampak bodi priravljena na to da smrdi in da boš za evik na tistem mestu imela luknjo user posted image


user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 13:15:27   
muška
ja seveda smrdi, žal. Ustnica je "prepikana" , in tako se okoli pirsingab nabirajo obloge, ki pa žal smrdijo. Dobro, ne smrdi tako, da te zdaj navoha vsak, ki gre mimo, ampak ti sam to vonjaš, tudi partner pri npr. poljubljanju   to navoha user posted image

< Sporočilo je popravil muška -- 19.5.2008 13:16:36 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 14:02:56   
*kinnie*
Meni ni všeč...je pa to itak čist osebna odločitev....

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 14:07:09   
Zamima
meni tud ni všeč.

zdaj pa še manj, ko sem slišala, da smrdi user posted image user posted image user posted image , pa tud, če si ga redno ven daješ, pa čistiš smrdi?? user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 14:15:27   
muška
Ja, tak je kako uro po tistem ko si ga očistiš in seveda tudi zobe in ustno votlino je recimo OK, potem pa jovo na novo user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 14:29:04   
LoCa
zdej pa mene zanima od kje vam, da smrdi. js sm mela pod ustnico, obloge se mi niti približno niso nabirale, nisem si nič pucala pa vn jemala, imelo je svoj vonj, ki pa niti približno NI BIL MOTEČ.,tudi vsaka ustna votlina svojega, samo na to smo pa tko navajeni, da noben ne šljivi. meni moj tip nikoli ni reku, da bi kaj smrdelo. tak da ne glih neki klobasat.
še manj ti pa luknja ostane. samo celi se malo dlje. pričakuj pa da se bo vidlo, da je nekoč le bla luknica, sam niti približno ni to neka drama. še najmanj pa se ti sekiraš zarad ene pike tam. matr, ko da bi bil žig sredi face. DRAMATIZIRATE.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 14:34:45   
muška
Ne klobasam in dramatizitam v tri dni,  ampak govorim iz lastnih izkušenj . A lahko ?  In gotovo veš, da ni vsak organizem isti. S kolegico sva si ga dali delat isti dan. Njen je predvsem njej  smrdel ko hudič,še njen tip se je bunil, tako da si ga je dala ven in zdaj po dveh letih ima še vedno luknjo. 

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 14:39:55   
LoCa
jah oprosti, sej sem predvidevala da izhaja iz tvoje lastne izkušnje, govorila si pa kot da je dejstvo. js nikoli nisem "vonjala"svojega pirsinga. v bistvu, na to nisem nikoli niti pomislila.  se mi zdi malo tu mač nekoga skorejda ustrahovat, da bo pa zdej težava s higieno. tudi če med prsti pomanem ušesno mečico kjer mam luknjo za uhane, mi na prstih pusti vonj. pa ima tut vsaka druga baba uhane in noben ne pravi, da smrdi.
tvoja kolegica pa mora imeti lukno kvečjemu zato, ker  jo je preveč štocala. js sm dala ven pred manj kot letom, in zdaj je ni več. dokler sem pa slino skozi cuzala je pa tut luknja bla. mogoče pa ona kaj narobe dela. ker 2 leti je pa res že sumljivo namreč.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 16:35:55   
ROŽICI
ne vem zakaj bi smrdel,od česa sploh?
tako to zgleda http://img116.imageshack.us/img116/892/pierce29re.jpg
no pa še to tetovirana sem že zadi na križu.pirsing mam v popku, pa v enem uhlju 4 luknje v drugem pa 3.user posted image


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 17:40:07   
hmm...
Meni osebno je nad ustnico ful grdo.
Najlepše mi je v ustnici in v jeziku.


Če te ne zanimajo mnenja drugih, potem si ga daj delati.
Če pa te zanimajo kaj si drugi mislijo o tebi, pa ne vem če boš z njim ravno ponosno in samozavestno hodla okoli.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 18:31:29   
mika
o fak,  mene že  boli ko samo beremuser posted image

Rožici, a boš koga s tem oškodovalauser posted image ? mislim, da ne...ti si ga kar daj delat, pa kaj te briga za druge.

a veš, jaz sem zadnjič slišala, da bi bilo dobro, da si lase postrižem do ramen, ker sem mama in se mi ne spodobi imet dolgih lasuser posted image user posted image .  čupetino bom imela, dokler bom imela laseuser posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 18:34:39   
Anonimen
ne vem men je pirsing nad usnico ful lepo.


Daj si ga, ce ti je vsec.

(odgovor članu ROŽICI)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pirsing nad usnico
19.5.2008 18:38:58   
jakaracman
Meni ni všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?